Novi stacionarni radari

Uvijek zaboravim prije sezone uložit u dionice štop svjetala :mrgreen: - kad ih vidim kako bez ikakvog jebenog razloga svako 10 sekundi pimplaju po kočnici garant je na jesen po servisima navala za promjenit sve te izgorene štop žarulje:mrgreen:
 
Neznam jel za ovu temu, al zna ili itko kako treba po pravilu reagirati policija kad se netko pegla po putu. Primjer od juće. Vračam se iz Splita, na magistrali nas pegla renta car 40-50 ograničenje kako gdje 60-90. Naslago nas koliko sam uspio izbrojit preko 25 komada. Nailazimo na policijsku sačekušu sa radarom i oni ništa. Zar nisu trebali ovoga majmuna privremeno isključiti iz prometa?
Čovijek vozi ispob max ograničenja.
Do god nije, ako se dobro sjećam ispod 30km/h, na magistrali nije u prekršaju.
Ako je plava tabla sa ograničenjem, to je min doz brzina, a on vozi sporije onda je u prekršaju.

Ehhhh 25. Ja sam se vozio u koloni od Šmrike do Senja. Nisam vidio ni početka ni kraja.
Iza Povila su 2 ravnice i tamo vidjeh kombi ispred auta sa kamp prikolicom. Taj kombi je stao sa strane prije Senja. Švabo se guzeljo po cesti i boli ga ona stvar za kolonu. A ovaj sa kamp prikolicom ga nije želio proć ili nije mogao. I tako Šmrika -Senj cca 1 i kvarat. Brzina vožnje cijelim putem ne viša od 50 km/h. Na nekim dijelovima i manja od 30.
 
ne kuzim to kad neko navuce kolonu da se ne makne na par min na ugibaliste da se ekipa rascisti a on skuplja nove pokemone...

ON TOPIC - kod tunela sv.marko moraju biti one kamere iznad ceste jer sa strane nema nista (jucer prolazio) pitanje je samo koliko toleriraju preko tih 100kmh
zajeb je sto ima dosta onih hakovih kamera pa sad ti znaj koja pokazuje promet a koja je tuzibaba
 
  • Like
Reactions: DuroDu and Dene
ne kuzim to kad neko navuce kolonu da se ne makne na par min na ugibaliste da se ekipa rascisti a on skuplja nove pokemone...

ON TOPIC - kod tunela sv.marko moraju biti one kamere iznad ceste jer sa strane nema nista (jucer prolazio) pitanje je samo koliko toleriraju preko tih 100kmh
zajeb je sto ima dosta onih hakovih kamera pa sad ti znaj koja pokazuje promet a koja je tuzibaba
Vozio tamo, oba smjera, ne znam, možda je to kontrola brzina, a ne šalje kazne.

Interesanto isto Metković - prema BiH, dvoje sela sa tablom kontrola brzine, nema radara...

Nema ni radara Draće, Pelješac (još nema).
 
Mislim da kod tumela Sv. Marko definitivno nema kamere.
Prosao sam u zadnjih par godina onuda nebrojeno puta s brzinom nekad i 150++ i nikad mi nista nije doslo... I s motorom i s autom.

To sto ima tabla, nemora znaciti da ima i kamera.
Primjer Rijecka obilaznica od Hreljina prema Kraljevici - tabla je odmah nakon cvora Hreljin, pa od kamere nema ni K... sta ne znaci da se jednog dana nece pojaviti... vjerojatno ce biti kasno kad ju vidim :D
 
Mislim da kod tumela Sv. Marko definitivno nema kamere.
Prosao sam u zadnjih par godina onuda nebrojeno puta s brzinom nekad i 150++ i nikad mi nista nije doslo... I s motorom i s autom.

To sto ima tabla, nemora znaciti da ima i kamera.
Primjer Rijecka obilaznica od Hreljina prema Kraljevici - tabla je odmah nakon cvora Hreljin, pa od kamere nema ni K... sta ne znaci da se jednog dana nece pojaviti... vjerojatno ce biti kasno kad ju vidim :D
Jučer sam prošao autocestom Ri-Ka.
Kamera je kod tunela Sv. Marko i gleda prema Karlovcu.
Prije toga je obavijest: Radarska kontrola.
Da li ima koja kamera kod tunela Sv. Marko u smjeru Rijeke ne znam jer nisam obraćao pažnju ali ova prva navedena je.
Ograničenje je 100.
 
  • Like
Reactions: Dene
Pirovac GATSO077@60 spuštena sa 60 na 40, sada je prava sačekuša postala :-( danas sam skoro platio ceh
To je nešto novo, jer do sada je u jednom smjeru ograničenje bilo do 60 km/h a u drugom 40 km/h. Što znači prije nije bila postavljena za brzinu 40 km/h.
 
To je nešto novo, jer do sada je u jednom smjeru ograničenje bilo do 60 km/h a u drugom 40 km/h. Što znači prije nije bila postavljena za brzinu 40 km/h.
prošao sam u smjeru prema Šibeniku, nasuprot kamere je izgrađen trgovački centar i priključak je na magistralnu cestu. Nisam gledao u retrovizor koliko je s kontra strane. Spasio me radarboot kada je zavikao ograničenje 40 i s te strane je znak 40, a ja navikao tamo do 70... Uglavnom, sačekuša
 
Imam radarbot na mobitelu ali nemam držač za mobitel pa nakon vožnje pogledam jel bilo kamera na dionici... 😅 Danas sam vidio da su u Dubravi(Zagreb) na Radarbotu prijavili drona. Jel moguće da sad i tako slikaju brzinu ili prate druge prekršaje?
 
  • Haha
Reactions: Hrvoje and Paf
Te kamere su postavljenje jos na proljeće ali nisu spojene. Bulji ih je dao postaviti onako da se vidi da on nešto radi.... Trebaju biti spojene direktno u PP Sinj ali za to napraviti treba iskesati poprilićnu količinu novaca.

Brzo ce vratiti pare ako ipak zemu kredu.
 
Neki dan sam primjetio 2 nova kucista u vz zupaniji, vjerujem da nisu jos spojene ali su me totalno izdeprimirale.
Inace ovo u posljednjih 10 dana voznje nije normalno koliko sam debilcina sa autima sreo. Stalno se nekaj kenja po motoristima, majke ti mene su prestizali sa autima ko blesavi, sama divljac. slag na tortu kad sam vozio po ogranicenju, a lik iza mene u kamionu plus prikolica pocne trubit, u naselju i priblizavamo se skolskom semaforu. Ja se okrenem, a lik laje na mobitel😤
 
Kad te auti prestizu i kamioni trube zapitaj se
Zapitam se da.... Kam vodi ovaj svjet da tolkima ljudski zivot nema nikakvu vrijednost. Kaj sam mozda trebal navinut gas dok mi je majmuncina iz kamiona trubila? A nakon 200m je ogranicenje 40jer je pjesacki prijelaz za skolu.
 
  • Like
Reactions: zaprudanec