Novi stacionarni radari

Ja mislim da je pojedincima bolje da sjednu u auto.
Puno je praktičnije, vidi se iz priložene slike,...:mrgreen:
8E5B6DF3-A645-407D-8837-2EED8C66B7D5.jpeg
 
Pitanje je koliko osjetis narukvicu na ruci dok vozis?
Osjeti se, godinama koristim Aplle watch i osjetim vibru svaki puta. Od svih tih aplikacija jedino AMZS mi daje obavijesti na sat i uredno zvučni signal tj ona slovenka govori al to ne čujem i zavibrira.
Pretpostavljam da isto ovisi koji motor se vozi, brijem da nije isto HD ili neki jedan cilindar ili šta ja znam, ja vozim 4 cilindra koji radi nježno i nema vibracija na upravljaču.
 
ETo neki dan bio na kavi sa frendom i lik očajan odlučio prestati voziti motor i prodaje svoj jer se naplaćao tih kazni dosta, a ova od neki dan na motoru mu je opaka i kaže da se neće promijeniti i da mu je dosta plaćanja kazni, uglavnom ostaje i bez vozačke na par mjeseci i čuda para, dakle kad pogledam malo sve to danas, big brother na svakom koraku, samo kad tebi treba za neki udes, onda kamere ne rade, ili su baš taj dan bile na održavanju, gamad
 
  • Like
Reactions: liberty and Dene
prije neki dan se vozim u autu sa ukljucenim radarbootom i ugodni muski glas mi kaze...povise vas prolazi helikopter.:oops:
jeli tko ima slicna iskustva?
:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: zaprudanec
Nikako... :sleep:
 
Prije neki dan,app Radarbot mi nije posla obavijest od one dvi novo postavljene kamere iza hotela Lav u Podstrani.
 
Last edited:
  • Wow
Reactions: JosipS
Možda broje promet. Ono raskršće poviše CitySt, prije 3 sedmice mi kaže kako je policijska kamera...prošle sedmice (četvrtak) šuti i ni zuc. A one stoje, na obe bande gledaju.
 
  • Like
Reactions: zaprudanec
Prije neki dan,app Radarbot mi nije posla obavijest od one dvi novo postavljene kamere iza hotela Lav u Podstrani.
nema veze s tobom, ...


ali sto mi idu na k***c svi oni kaj su radarbot zamijenili sa FB pa prijavljuju i led rasvjetu na cesti pod kamere.... od Samobora do Zagreba, autoput, javlja ko blesav
ociti dokaz gdje dodes kad "das slobodu govora i misljenja" :ROFLMAO:
 
Prije desetak dana bio na A1 - ST-ZG-SI i natrag, nije mi javilo ništa na auto putu (radarbot).