Novi stacionarni radari

Screenshot_20230307_132130_Facebook.jpg
 

cesto tamo vozim (skoro svakodnevno u sezoni :mrgreen: ), a nis, malo cu usporti na tom dijelu :D


EDIT: to je tocno prekoputa kapelice i onog velikog "okretista/parkinga" gdje je ducan i birtija i gleda u smjeru od stare zagorske prema Stubickim Toplicama (od zapada prema istoku: ova slika je obrnuta, od istoka prema zapadu)

1678192524359.png
 
Last edited:
  • Like
Reactions: +marek+
tu su drotovi skoro uvijek stajali s tronošcem ili s pištoljem kad god sam ja išao a isto ne idem rijetko

sad ne moraju hvatat kriminalce mogu sjedit u bertiji i odmarat
 
tu su drotovi skoro uvijek stajali s tronošcem ili s pištoljem kad god sam ja išao a isto ne idem rijetko

sad ne moraju hvatat kriminalce mogu sjedit u bertiji i odmarat

Ja ih na tom mjestu nikad nisam vidio, ali sam ih znao vidjet pred kraj te ravnice s desne strane (u smjeru prema Stubickim Toplicama), ali, i to zapravo rijetko, mozda 2-3 puta u par godina (a u sezoni voznje tamo prodjem 15-20x mjesecno, u pravilu prije podne, eventualno 12-13h), mozda je do toga
 
  • Like
Reactions: +marek+
Ja ih na tom mjestu nikad nisam vidio, ali sam ih znao vidjet pred kraj te ravnice s desne strane (u smjeru prema Stubickim Toplicama), ali, i to zapravo rijetko, mozda 2-3 puta u par godina (a u sezoni voznje tamo prodjem 15-20x mjesecno, u pravilu prije podne, eventualno 12-13h), mozda je do toga

Znaju da ti prolaziš i da je sve atestirano i po pravilima i da nema potrebe da budu tamo, dok ti prolaziš.
 
A kak funkcionira ako ides prema kameri sa motorom pa te slikne? Na koju foru im podaci kome poslat cestitku?
 
Kazna 3000kn, placanje ⅔ u roku 2 mjeseca.

Ne znam je li pravilo ali je iskustvo iz 1. ruke.:mrgreen:




Ukoliko ste počinili prometni prekršaj u Republici Hrvatskoj, smatrat će se da ste novčanu kaznu u cijelosti platili ako:

  • novčanu kaznu platite na mjestu počinjenja prekršaja u visini polovice propisanog minimuma ili polovice točno određenog iznosa novčane kazne ukoliko se radi o prekršaju za koji je kao kazna propisana samo novčana kazna do 2000 kuna za fizičku osobu
  • nakon provedenog prekršajnog postupka i donošenja odluke o prekršaju kojom vam je izrečena novčana kazna, platite dvije trećine izrečene novčane kazne u roku određenom odlukom kojom je ta kazna izrečena.
 
  • Like
Reactions: maRRin 06