Novi stacionarni radari

Ljudi ne znam kako, frend i ja se vozili on išao prvi ja iza njega, on dobio kaznu ja nisam..... ? kako je to moguće ne znam, logično bi bilo da sam ja kao zadnji dobio kaznu jer kamera slika u odlasku....
Eto dobio 3000 kn i uzelo mu vozačku na mjesec dana.
 
slikalo je njega i dok je mehanizam pogural film na sljedeći ti si pobegel

old-film-camera-12779040.jpg
 
Ljudi ne znam kako, frend i ja se vozili on išao prvi ja iza njega, on dobio kaznu ja nisam..... ? kako je to moguće ne znam, logično bi bilo da sam ja kao zadnji dobio kaznu jer kamera slika u odlasku....
Eto dobio 3000 kn i uzelo mu vozačku na mjesec dana.
Plati mu pola kazne jel te spasio :p
 
  • Haha
Reactions: Luke
Nego, jel zna netko.....

Metalne kutije (prva slika) mogu imat kameru, a mogu bit i prazne. Cordon (druga slika) pretpostavljam da je uvijek kamera unutra jer izgleda kao da nema kucista u kojem bi se vadilo/stavljalo radar i kameru.

A sto je sa ovima sa trece slike, jel i one mogu biti prazne ili su uvijek sa iznutricama?

kamere_brzina1-150910.jpg


26327d27574479c690f0e61873cd5ecd_view_article_new.jpg


125245.jpg
 
Nego, jel zna netko.....

Metalne kutije (prva slika) mogu imat kameru, a mogu bit i prazne. Cordon (druga slika) pretpostavljam da je uvijek kamera unutra jer izgleda kao da nema kucista u kojem bi se vadilo/stavljalo radar i kameru.

A sto je sa ovima sa trece slike, jel i one mogu biti prazne ili su uvijek sa iznutricama?


125245.jpg

navodno da su sve punjene
 
Kad postave dovoljno kamera i ostale tehnike,policije više neće trebati u svrhu kontrole na cesti .😎Onda će ih otpustiti a svu kontrolu će preuzeti veliki braco.Ušteda po planu.Onda će ostati samo ovi što trče i hvataju lopove i naši ministri sa ostalom svitom da izmišljaju i propisuju zakone i kazne.😂