Novi stacionarni radari

jessy

Well-known member
U karlovačkoj županiji na omiljenim dionicama časte nas novim stacionarnim radarima. Uživajte u čitanju... :mrgreen:
 
krenulo je ...mislim da nismo ni svijesni sto ce biti kroz godinu-dvije.  Kamere u gradu mi ne smjetaju toliko i brzo se naucis na njih,ali po staroj cesti.... :?
 
  • Like
Reactions: diesel power
markookram said:
to je za našu sigurnost
ja nisam jedan od onih koji se vozi 150km/h kroz naselja,usporim uvijek i pazim. Ali ona kamera izmedu Draganića i Karlovca,40km/h je ogranicenje ...jbt dedek na botijanu je u prekrasju ak zaboravi pustit gas :mrgreen:
meni to ubija gust ako  cu svako malo gledat di je koja kamera,vozit 60km/h ili slicno...morat cu kupit enduro motor i gotovo :mrgreen:
jebe se njima za nasu sigurnost...vide kako ove kamere u Zgu nose dobru lovu pa i u Karlovcu odlucili napuniti proracun...neki dan prijatelju dosla kazna,slikan na Bolonji...2 000 kn :?
 
http://www.sibenik.in/sibenik/veliki-brat-uskoro-na-sibenskim-cestama-snimit-ce-vas-i-poslati-postom-kaznu-od-300-do-15-000-kuna/55754.html
 
bricksrheavy said:
Nigdje ne vidim snimaju li odzada ili samo sprijeda?
ja se nadam da snima i odozada radi naše sigurnosti
 
metnut tablicu s promjenjivom geometrijom :mrgreen: pa nek snimaju
 
bricksrheavy said:
Nigdje ne vidim snimaju li odzada ili samo sprijeda?
sprijeda samo ako se ne nosi kaciga,tako da te pronadju po faci
 
markookram said:
ja se nadam da snima i odozada radi naše sigurnosti
Naravno...
 
luka737 said:
ja nisam jedan od onih koji se vozi 150km/h kroz naselja,usporim uvijek i pazim. Ali ona kamera izmedu Draganića i Karlovca,40km/h je ogranicenje ...jbt dedek na botijanu je u prekrasju ak zaboravi pustit gas :mrgreen:
meni to ubija gust ako  cu svako malo gledat di je koja kamera,vozit 60km/h ili slicno...morat cu kupit enduro motor i gotovo :mrgreen:
jebe se njima za nasu sigurnost...vide kako ove kamere u Zgu nose dobru lovu pa i u Karlovcu odlucili napuniti proracun...neki dan prijatelju dosla kazna,slikan na Bolonji...2 000 kn :?

Koji je bio položaj tijela vozača  :misli:  koliko će tek doć kazne racerima-donatorima  :misli:
 
markookram said:
ja se nadam da snima i odozada radi naše sigurnosti
E dabogda ti gore šumu ili gdje već orete sa endurima premrežilo kamerama kad je već za tvoju sigurnost :mrgreen:
 
Zapru said:
:LOL: :LOL: :LOL:

daj obrisi post  :LOL:
Što mi je promaklo? :misli: u moju obranu čitam s mobitela :mrgreen:

Edit;
Povezao :mrgreen: jbg u ST su sve postavljene na ceste sa po dvije trake u svakom smjeru pa onda samo hvataju od naprijed, sad mi se upalila lampica da ima i drugih cesta po HR :mrgreen:
 
prvi u svijetu po porezima

sad bumo i prva big brother država, pa ko to može platit  :yikes:
 
bricksrheavy said:
E dabogda ti gore šumu ili gdje već orete sa endurima premrežilo kamerama kad je već za tvoju sigurnost :mrgreen:
ne treba , mi se snimamo sami  :mrgreen: