Novi stacionarni radari

Ja se kao sporiji motorist već nelagodno osjećam. Opet tješim se da može i gore od toga. U Italiji na autocestama i magistralnim cestama snimaju sva vozila i ne snimaju samo trenutnu brzinu prolaska, već prosjek brzine po dionici. Daklem, prije nego što sa time krenu treba izvozati što se da. Odoh opet osposobiti Guzzija Falconea za vožnju, taman će biti za vožnju po ograničenjima.
 
tomo3 said:
Ja se kao sporiji motorist već nelagodno osjećam. Opet tješim se da može i gore od toga. U Italiji na autocestama i magistralnim cestama snimaju sva vozila i ne snimaju samo trenutnu brzinu prolaska, već prosjek brzine po dionici. Daklem, prije nego što sa time krenu treba izvozati što se da. Odoh opet osposobiti Guzzija Falconea za vožnju, taman će biti za vožnju po ograničenjima.
:shock: 8) :LOL:
 
Jebem im.mater uzduž i.popreko.
neš više moć prdnut da te ne snime.
A ograničenja tek......



Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
ne znaju više na koji način ljudima lovu izbit, ne spada u ovu temu ali isti klinac,  :mrgreen: ovi šatro razdjelnici za toplinu, na kraju ispada da su protuzakonito postavljeni jer ih nije ovjerio zavod za mjeriteljstvo , koji ih po njihovom tumačenju ni ne može ovjeriti jer ništa ni ne mjere :LOL: :LOL: placebo :mrgreen: majku im jebem :palacdolje: :palacdolje:
 
ok, to su mjesta gdje je inače policija stajala , bar na D1, znači sad ih možemo između očekivat  :mrgreen:
 
markookram said:
to je za našu sigurnost

sigurno  :LOL: :LOL:
jel i ovo što ukidaju lječnički za starije od 65god. za našu sigurnost? :misli:
 
piljun said:
Jebem im.mater uzduž i.popreko.
neš više moć prdnut da te ne snime.
A ograničenja tek......



Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

europa stiže i kod nas  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
samo nikako da plaće eu stignu kod nas  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

cijene su i veće od eu  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ne kužim kak vam se da zajebavat zbog 300 kn (150 ak platiš odma) :misli: :mrgreen:
 
dani83 said:
sigurno  :LOL: :LOL:
jel i ovo što ukidaju lječnički za starije od 65god. za našu sigurnost? :misli:
to je za obostranu sigurnost
 
ako nemaš tablicu ili ako je svinuta u podneblje, to ne znači da te ne mogu zaustaviti :mrgreen: :jesus:
 
pa u svakom slučaju, mada ponovo, nije isključeno ni oboje, pitaj mene :mrgreen:
ali dok su u pitanju stacionarni radari.. (y)