Novi stacionarni radari

Khm, uz napomenu da na Operi "Donate" link baca na početnu stranicu paypala bez ikakvog infa za uplatu pa treba na blogu potražiti Snecerov mail i uplatiti tako :mrgreen:

Eto, sad svi zainteresirani za plaćanje ića/pića/pi*ka imaju i detaljne upute kako to napraviti.
 
[QUOTE = "Snecer, post: 4989371, član: 35198"]
Android

Nextgen za "testiranje", slo, cro mapa, slo, cro speedcam (25.06.2020).

Odpakirati, kopirati iGO mapu na internu memoriju i pokeniti .apk.
[/CITAT]
Zanemari moje pitanje..nisam odmah skužio, ali ovdje je sve što treba
Instalirao..vidim sve je ok..pokazuje kamere..sad samo još svjedoči na cesti kad se uzmognem..čisto da vidim kakav zvuk zvuka i upozorenja 👍

Malo kasnije :) ne radi na Androidu 10 , dok na drugom mob. s Androidom 9 radi

Po 3. x edit :mrgreen:
Prije no što sam stavio ovu Snecerovu aplikaciju na novi Android 10 već sam nedavno instalirao s trg playa iGO ..danas deinstalirao i pokušao staviti ovu od Snecera i nije radila..kao stara verzija
međutim..treba sve deinstalirati..otići u internu memoriju telefona..u search upisati iGO..i sve mapei fajlove koje pronađe treba obrisati
Nakon toga prebaciti ovo Snecerovo..instalirati i sve radi 👍 👍
 
Last edited:
Khm, uz napomenu da na Operi "Donate" link baca na početnu stranicu paypala bez ikakvog infa za uplatu pa treba na blogu potražiti Snecerov mail i uplatiti tako :mrgreen:
Chrome isto tako.... no nebitno, nickname+gmail i to je to, provjereno ;)
 
Khm, uz napomenu da na Operi "Donate" link baca na početnu stranicu paypala bez ikakvog infa za uplatu pa treba na blogu potražiti Snecerov mail i uplatiti tako :mrgreen:
Thnx 👍 na osnovu ovog tutorijala i ja sam uspio uplatiti iako nisam nikad nikome privatno slao na ovaj način
Koliko se ovaj čovjek (Snecer) trudi oko ažuriranja kamera..da se samo malo potrudi oko linka na donacije da to ide malo jednostavnije vjerojatno bi više ljudi i uplatilo :)

Prije par dana sam na sygicevoj aplikaciji kupio opciju kamere 15 $ ..i odmah shvatio da za HR nemaju ni 10 % kamera koje postoje..žalio se i vratili mi lovu ..bez ikakvih komplikacija..tak da sam sad tu lovu samo proslijedio sneceru ..vuk sit..ovce na broju :mrgreen:
 
Ova verzija Nextgen radi ok, ćekam da se "sredi" verzija april 2020 onda ...

Mislim, da što se tiće radara, ima Nextgen najbolje rješenje (i za Garmin je ok, ali tamo ne može direction).

Update link: Nextgen world, mape xYu, ita, hu, aut, alb - speedcam slo, cro 01.07.2020 (samo za "testiranje").

1. Razpakiraš .rar (winrar ili 7zip), kopiraš iGO interna memorija i pokreneš .apk... nemre biti lakše :)


p.s.
hvala na donacijama ali nije to cilj, zato se baš ne trudim sa linkom ... kod stvaranja baze imam vašu pomoć i to je najbitnije, lokalni info, da smo precizni ...
 
Maloprije IGO na ulasku u Knin upozorio na kameru koju sam potpuno bio zaboravio (y)

Koliko sam mislio da je zvučni sistem za kacigu skupa igračka toliko sam se u par tjedana razuvjerio (y) - da izbjegneš jednu kaznu praktički se isplatio sam :mrgreen:
 
meni ne radi glasovna navigacija

isto sam imao instaliranu verziju s play stora i probao sam zorroov trik al zéro point (i clear cache / clear storage / uninstall / delete files / restart)

u aplikaciji rade zvukovi na dodir odabir i radi test glasa na odabiru jezika al u navigaciji ne radi ni glas ni upozorenja za kamere (prošel sam pokraj koka kole i zagrebačka ispod savske u oba smjera)

android 10 jebemliga
 
Imam Android 8 i 9, tamo je ok, a 10 moram da probam...
 
Probao na Android 10 (kineski Elephone e10 model)

I sve radi, glas sam probao u simulaciji i sve normalno ...

Isto instalacija.
 

Attachments

  • Screenshot_20200705-112817.png
    Screenshot_20200705-112817.png
    63 KB · Views: 86
  • Screenshot_20200705-112833.png
    Screenshot_20200705-112833.png
    84.8 KB · Views: 83
  • Screenshot_20200705-112854.png
    Screenshot_20200705-112854.png
    54.5 KB · Views: 79
  • Screenshot_20200705-113031.png
    Screenshot_20200705-113031.png
    246.6 KB · Views: 79
  • Screenshot_20200705-113105.png
    Screenshot_20200705-113105.png
    321.3 KB · Views: 85
  • Screenshot_20200705-113121.png
    Screenshot_20200705-113121.png
    250.2 KB · Views: 105
  • Screenshot_20200705-113333.png
    Screenshot_20200705-113333.png
    262.4 KB · Views: 96
Jučer na putu na more upozorila me navigacija na sve kamere (svih 8 kom, inaće znam gdje su ali radio sam test), na povratku doma u Korenici kod benzinske i u Rakovici izostalo je zvučno upozorenje, na karti su bile označene, ostalih 6 OK.
Ponekad moram ulaziti i izlaziti u navigaciju da bi dobio zvuk na mob, ne kužim razlog, možda je do Androida 10.
 
da i meni je točno tu instalirano kao i kod tebe al šuti ko riba jebemlije

probaću obrisat cache particiju i reinstalirat
 

Attachments

  • Screenshot_20200705-123629.jpg
    Screenshot_20200705-123629.jpg
    70 KB · Views: 78
Mislim, da če biti to sa novom verzijom ok... ali treba malo pričekati, da...
 
A kako se moze dobit na androidu u google maps popis kamera u HR? Prije cca pola godine-godinu je bilo, sad nema (od tada nisam koristio, a aplikacija se vise puta azurirala preko google playa), a ne znam kako importirat (ako je uopce moguce)
 
A kako se moze dobit na androidu u google maps popis kamera u HR? Prije cca pola godine-godinu je bilo, sad nema (od tada nisam koristio, a aplikacija se vise puta azurirala preko google playa), a ne znam kako importirat (ako je uopce moguce)
To i mene zanima.
Danas gledam i nema ih a prije su bile.
 
Jučer na putu na more upozorila me navigacija na sve kamere (svih 8 kom, inaće znam gdje su ali radio sam test), na povratku doma u Korenici kod benzinske i u Rakovici izostalo je zvučno upozorenje, na karti su bile označene, ostalih 6 OK.
Ponekad moram ulaziti i izlaziti u navigaciju da bi dobio zvuk na mob, ne kužim razlog, možda je do Androida 10.
Imam na androidu 10 (Huawei) neki krakirani Igo 9.18 oz 2017. i sve radi bez greške.
 
Da li u iGO postoji opcija kao u Radarbot-u: handsfree bluetooth?
Kada mi je ta opcija uključena onda mi u autu utiša muziku i pusti upozorenje.
 
A kako se moze dobit na androidu u google maps popis kamera u HR? Prije cca pola godine-godinu je bilo, sad nema (od tada nisam koristio, a aplikacija se vise puta azurirala preko google playa), a ne znam kako importirat (ako je uopce moguce)
Odeš mobitelom na Snecerov blok, tamo otvoriš link pomoću Mapsa i onda ti ostane u Mapsu sve dok ne izbrišeš cache ili privremenu memoriju. Ali ti na Mapsu samo prikazuje kamere dok istražuješ, u navigaciji ti ne javlja na njih.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
meni ne radi glasovna navigacija

isto sam imao instaliranu verziju s play stora i probao sam zorroov trik al zéro point (i clear cache / clear storage / uninstall / delete files / restart)

u aplikaciji rade zvukovi na dodir odabir i radi test glasa na odabiru jezika al u navigaciji ne radi ni glas ni upozorenja za kamere (prošel sam pokraj koka kole i zagrebačka ispod savske u oba smjera)

android 10 jebemliga
Možda i na taj način ostane koji fajl
Znači ja sam mob. spojio na komp ..otvorio explorer..ušao u mobitel storage (nema potrebe na sd card i ak ga imaš) ..i desno gore u tražilici upisao iGO..i svaki fajl s tim nazivom koji nađe izbaci u prozoru explorera..i nakon toga sve izbrisao
Izbacilo mi je da nešto kao ne može izbrisati..ali sam išao na ponovni pokušaj ili preskakanje.da bi nakon restarta i ponovnog spajanja mobitela na komp upisivanje ponovo u tražilicu iGO..nije pronašao više ni jedan fajl
..i tek onda sam prebacio i instalirao snecerove fajlove
 
Last edited:
Maloprije civilni crni policijski Kawasaki na benziskoj Ksaver, otisao prema sjeveru. Ima 2 bocna kofera, nije imao centralni (ako kome sto znaci taj podatak).
Nebi ni skuzio da nije zabavljao 2 klinca cca 10 godina starosti paljenjem sirene :mrgreen: