Novi stacionarni radari

Ta je u popisu vec dugo, sjecam se da sam jos prosle godine vidio u popisu dvije u Krapini, ona druga je kod osnovne skole.
 

Attachments

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    30.1 KB · Views: 168
vrte stalno kamere, u mojoj ulici su isto nedavno napunili kutiju, navodno u prosjeku na 10ak kutija imaju 2-3 kamere koje vrte
meni tak svejedno, s autom ko da je unutra, s motorom ko da je nikad nije ni bilo :mrgreen:
 
Odeš mobitelom na Snecerov blok, tamo otvoriš link pomoću Mapsa i onda ti ostane u Mapsu sve dok ne izbrišeš cache ili privremenu memoriju. Ali ti na Mapsu samo prikazuje kamere dok istražuješ, u navigaciji ti ne javlja na njih.
Moze li se kako dobiti da javlja
Nekad prije je javljalo
 
meni ne radi glasovna navigacija

isto sam imao instaliranu verziju s play stora i probao sam zorroov trik al zéro point (i clear cache / clear storage / uninstall / delete files / restart)

u aplikaciji rade zvukovi na dodir odabir i radi test glasa na odabiru jezika al u navigaciji ne radi ni glas ni upozorenja za kamere (prošel sam pokraj koka kole i zagrebačka ispod savske u oba smjera)

android 10 jebemliga
Hmm, danas i meni prestala raditi glasovna navigacija, valjda postoji nekakav trial i kad završi gasi navođenje (n)

U međuvremenu ponovno instalirao IGO s playstorea u nadi da njega "osposobim", ali izgleda da je baza podataka za kamere sada u drugačijem formatu (.spc) pa ova Snecerova nije kompatibilna?

Kad prekopiram CRO-GATSO-DIRECTION.txt u folder na mobitelu - IGO ne prikazuje kamere na karti.

Screenshot "tvorničkog" filea (u IGO bazi podataka nedostaje nekoliko kamera za koje znam u mojoj okolici) (n)
01.jpg
 
Ne, .spc in spud je tvornićki format :) za radare, .txt je "privatni".

Uvijek tako bilo, rade oba dva.
 
  • Like
Reactions: bricksrheavy
a meni proradila ova @Snecer verzija

ne znam kaj sam točno izčačkal ali još jednom sam deinstaliral / sve obrisal / restartal mobihtel / instaliral i sad radi

jedino sam zaboravil isključit 'you are over speed limit' upozorenje i spalilo mi mozak jutros :mrgreen:
 
a meni proradila ova @Snecer verzija

ne znam kaj sam točno izčačkal ali još jednom sam deinstaliral / sve obrisal / restartal mobihtel / instaliral i sad radi

jedino sam zaboravil isključit 'you are over speed limit' upozorenje i spalilo mi mozak jutros :mrgreen:
da, ja mislim, da ima problema samo ako ne obrišeš stare verzije (delete iGO folder nakon uninstalla).

kod mene na android 10 radi ok
 
U međuvremenu ponovno instalirao IGO s playstorea u nadi da njega "osposobim", ali izgleda da je baza podataka za kamere sada u drugačijem formatu (.spc) pa ova Snecerova nije kompatibilna?

Kad prekopiram CRO-GATSO-DIRECTION.txt u folder na mobitelu - IGO ne prikazuje kamere na karti.
Update i riješenje za ovo;

iGO sa playstorea, u tvorničkom "file" folderu aplikacije kreirati folder i podfolder file/content/speedcam. U speedcam folder kopirati CRO-GATSO-DIRECTION.txt i stvar radi (y)

*postoji i "speedcam" folder kojeg kreira sama aplikacija kod instaliranja ali ako u njega kopirate .txt file s kamerama neće ga prepoznati
 
  • Like
Reactions: Cyrus and Zorro
Skinuo sam karte BiH i Srbije..sa svim..poi, building..i naravno kamere..ubacio sve u folder kojem pripada i radi..e sad..kolikom su ažurni podaci o kamerama ne znam..sumnjam da su kao ove što Snecer ažuriraza HR i Slo. ali opet može pomoći koliko toliko
Pa ako netko treba nek se javi na PP pa ću poslati nekak
 
Nov sam na forumu. Nije mi se više dalo čitati nakon 60 stranica. Samo da podjelim svoje iskustvo, Speed Cameras. Za mene trenutno najbolja aplikacija, možeš dodavati kamere, stajališta policije i sl. Ocjenjuješ informacije od drugih itd.
Spasilo vožačku bar 10 puta u godini dana.
 

Attachments

  • Screenshot_20200805_221833_com.android.vending.jpg
    Screenshot_20200805_221833_com.android.vending.jpg
    95.3 KB · Views: 122
Last edited:
Je ovo nova kamera u križevcima :unsure:
Vidi, vidi... A vozio sam se tamo prije 3tj. i nije ih bilo. Dečki pazite dok idete od pružnog prelaza prema priključku. Bar je na toj ravnici bilo lijepo malo stisnut gas. I nije samo jedna kamera, po položaju bi rekao da su dvije. Druga gleda silazak sa brze ceste.
 
Vidi, vidi... A vozio sam se tamo prije 3tj. i nije ih bilo. Dečki pazite dok idete od pružnog prelaza prema priključku. Bar je na toj ravnici bilo lijepo malo stisnut gas. I nije samo jedna kamera, po položaju bi rekao da su dvije. Druga gleda silazak sa brze ceste.

Jedna bi bila ovdje
N46.00489 E16.55145 (geolocation) 50kmh
a druga
N46.00513 E16.55226 (50kmh)

isti rondo

Netko da provjeri, ako je to to, da ubacim.