Novi stacionarni radari

Jurketinec,ove nema u bazi.... Gleda prema Varaždinu, ograničenje 50.
 

Attachments

  • 20200913_160323.jpg
    20200913_160323.jpg
    176.5 KB · Views: 109
Ne znam jel rečeno, sigurno neću čitat sad 150 stranica., ali u Bedekovcini, Matije Gupca 47 ima kamera, koja, očito, snima i u rikverc :rolleyes:

Ekskluzivna dojava od PU Krapinsko zagorske :mrgreen:

E i da, dosta su brzi i ažurni, prekoracenje u subotu, 12.09, a rjesenje je izdano 16.09. Ko kaže da drzava ne funkcionira :ROFLMAO::mrgreen:
 
Ne znam jel rečeno, sigurno neću čitat sad 150 stranica., ali u Bedekovcini, Matije Gupca 47 ima kamera, koja, očito, snima i u rikverc :rolleyes:

Ekskluzivna dojava od PU Krapinsko zagorske :mrgreen:

E i da, dosta su brzi i ažurni, prekoracenje u subotu, 12.09, a rjesenje je izdano 16.09. Ko kaže da drzava ne funkcionira :ROFLMAO::mrgreen:


Kak to mislis u rikverc, s obje strane objektiv? Ne, ista je kao i ona u recimo Oroslavju, Krapini kod OŠ itd.... Naravno, prati oba smjera, ali definitivno ne fotka s obje strane kutije u kojoj je postavljena. Prosao jucer tamo prvi put od kad je postavljena i vidio na svoje oci, fotka u pravcu Zaboka, pa ako si isao prema Zaboku, naravno da te "naguzila" ako si bio prebrz, ali ako si isao iz smjera Zaboka, onda te mogla samo fotkat sprijeda, a na motoru tamo nemas tablicu.
 
Sori, krivo sam se izrazio, mislio sam da pokriva oba smjera, sto znaci da su mene snimili u odlasku. (y)
 
Sori, krivo sam se izrazio, mislio sam da pokriva oba smjera, sto znaci da su mene snimili u odlasku. (y)


A to je vijest stara vec par godina, i ja popio kaznu u okolici Varazdina prije godinu dvije na taj nacin
 
@3alfa3 ne,na to ide -10. Nisam bas pratio, iskreno, da

Sad kad razmislim, svejedno je, ista je kazna i za 38 i za 48 preko jer spada u 30-50 preko ogranicenja sto znaci da si mogao i 59 preko i isto bi bilo :D (3000-7000kn + 3 boda). Jel ti ponudjeno da platis pola u roku 3 dana ili i dalje vrijedi da je to moguce samo za kazne do 2000kn?
 
  • Like
Reactions: Nexie
Ne znam, idem za vikend vidjet foto uradak, pa ću vidjet sta mi kazu. Zasad tek traze da dostavim podatke o vozacu.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3