Novi stacionarni radari

Što je s naljepnicom s tehničkoga? Navodno ove nove kamere idu do 20 megapiksela i mogu pročitati broj s tehničkog sa te naljepnice.

U Rijeci su kamere 41 megapixela sa Leica optikom f1.0 nevjerojatna kvaliteta fotografije i jako vjerne boje.
 
mene više fascinira koji fokus(zumiranje) ima kamera u presretaču :mrgreen:


:unsure: imam dalekozor i durbin (ne baš onaj za nebo) na terasi, ali to jednostavno nije to,
osobito kad mi ruke drhte, a ovaj njihov valjda ima funkciju "miran 'ko bubica" :mrgreen:

:unsure: 'ko neki steadycam
 
Last edited:
...iako, zadnji put je to "testiranje" bilo u autu na A3

pa mislim ono; pravac, cesta uglavnom isto, ravna 'ko špigl, ali opet :unsure:

čudo od tehnnike :mrgreen:
 
Last edited:
Ne razumijem te mutljavine i kombinacije,te kazne...mene od 91.god.,nikad nije zaustavilo nit sa autom,a nit sa motorom,Policiju volim,ali na cesti,ne oko kuce...drzim se pravila naravno,ali volim i potegnuti ka i svatko,isto tako znam i napamet di stoji koja patrola,uvjek ista mjesta,toliko godina,al nije ni to valjda bitno...e sad ove nove Banderske Kamere,od kad su postavljene,isto nikad nista...Valjda sam nevidljiv... 🏁
 
Ne razumijem te mutljavine i kombinacije,te kazne...mene od 91.god.,nikad nije zaustavilo nit sa autom,a nit sa motorom,Policiju volim,ali na cesti,ne oko kuce...drzim se pravila naravno,ali volim i potegnuti ka i svatko,isto tako znam i napamet di stoji koja patrola,uvjek ista mjesta,toliko godina,al nije ni to valjda bitno...e sad ove nove Banderske Kamere,od kad su postavljene,isto nikad nista...Valjda sam nevidljiv... 🏁
Tako sam se i ja pitao pred puno godina...a onda kad su zaredale, tri u mjesec dana...i zato ne copraj
 
Tako sam se i ja pitao pred puno godina...a onda kad su zaredale, tri u mjesec dana...i zato ne copraj
Sta se odma ljutis,oli ti je krivo...kako bude bice,nemores ti to odredit...,a zna se kad se treba pripazit,pa kako bude... ;)
 
Ja pazim samo kad nemam gumice.... za ovo drugo ne 🤣
Stipeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... e,sa bi ti o sexu... to nie tema,a i ko zna ka si zadnji put... :mrgreen:
 
Ne razumijem te mutljavine i kombinacije,te kazne...mene od 91.god.,nikad nije zaustavilo nit sa autom,a nit sa motorom,Policiju volim,ali na cesti,ne oko kuce...drzim se pravila naravno,ali volim i potegnuti ka i svatko,isto tako znam i napamet di stoji koja patrola,uvjek ista mjesta,toliko godina,al nije ni to valjda bitno...e sad ove nove Banderske Kamere,od kad su postavljene,isto nikad nista...Valjda sam nevidljiv... 🏁
ili radiš 500 km godišnje ili voziš ko baba, s obzirom na dosadašnje postove i prijevozno sredstvo, rekao bi da je ovo drugo u pitanju
 
ili radiš 500 km godišnje ili voziš ko baba, s obzirom na dosadašnje postove i prijevozno sredstvo, rekao bi da je ovo drugo u pitanju


Pa trosi mu 2.7 na 100 km vjv ne dize vise od 850 okretaja osim ako se dogodi na autocesti.



Provjerio sam se na egradanin nisam nista napravio bogu hvala. Bome me fino opro adrenalin dok sam se logirao jer imao sam situacija gdje nisam bio siguran 😂
 
To uopce nije bitno,samo kazem,neznam kolko napravim KM,nit me briga,al u 3.god,evo 17.000 KM,pa racunaj puhalo... ;)
 
ili radiš 500 km godišnje ili voziš ko baba, s obzirom na dosadašnje postove i prijevozno sredstvo, rekao bi da je ovo drugo u pitanju
Sta fali Stromu.,nebi ga ja dao za 4.ta tvoja skutera... ;)
 
  • Haha
Reactions: SpoRRi
ni nemoj radije, dobivat ćeš kazne nepotrebno, drš se ti svoje rakete
 
Ja dobio 250kn u autu nakon 11 god i 200 000km. To me uslikali bez zaustavljanja da su me barem zaustavili...
To nezaustavljanje me najviše boli (n) - godine satova glume i usavršavanja tužne priče o petero gladne djece, trudne žene, trudne ljubavnice i disleksične mačke pale u vodu (n) sad te samo hladno slikaju i ko te jebe.

A gdje je 100 kuna u vozačkoj i ostali narodni folklor!?!? :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: diesel power