Novi stacionarni radari

evo i meni rjesenja...
 

Attachments

  • 20201120_095514_copy_768x1024.jpg
    20201120_095514_copy_768x1024.jpg
    153.7 KB · Views: 220
Da. Valjda jer misle da se ne vozi motorom po zimi pa mi oduzeli B kategoriju
 

Attachments

  • IMG-20201120-WA0008.jpg
    IMG-20201120-WA0008.jpg
    34.9 KB · Views: 181
Izgleda da je rješenje u HR imati auto do 2.0 i motocikl do 250 ccm.
Ovako nema smisla više ni za vozače ni MUP..
 
Osobno se pazim gdje je 40-50kmh da ne idem duplo preko toga bez obzira znao/ne znao jel tamo bilo kakva kamera, najskuplja tarifa ici u naseljenom preko duplo od dopustenog, a mislim da je dovoljno ici i 80kmh di je 50 jer su to relativno kratke dionice tj produ se brzo... malo vise opreza, cuvajte kes i kategorije
 
Što nema smisla? Kazna za 120 kroz naselje?

Za vozaca nema smisla imati jaki motocikl koji te tjera/moli/nagovara da vozis brze. A ako netko ima 600+ ccm i vozi 50-70 km/h onda ima krivu jacinu masine jer svaki model motocikla ima i slabiju verziju sa jeftinijom regom.
Treba prestati kupovati jaka vozila pa ce ih proizvodaci prestati proizvoditi. Bojkot na neki nacin..
U 11 god. jos nikoga nisam sreo da vozi isto ili sporije kao ja pa se zakljucak sam namece.
Za MUP nema smisla suhoparno izdavanje kazne sa puno 00 bez prave pouke i edukacije o potencijalnim opasnostima.
Vecina plati i nastavi po starom.. nitko nije profitirao osim drzavnog proracuna.
 
Za vozaca nema smisla imati jaki motocikl koji te tjera/moli/nagovara da vozis brze. A ako netko ima 600+ ccm i vozi 50-70 km/h onda ima krivu jacinu masine jer svaki model motocikla ima i slabiju verziju sa jeftinijom regom.
Treba prestati kupovati jaka vozila pa ce ih proizvodaci prestati proizvoditi. Bojkot na neki nacin..
U 11 god. jos nikoga nisam sreo da vozi isto ili sporije kao ja pa se zakljucak sam namece.
Za MUP nema smisla suhoparno izdavanje kazne sa puno 00 bez prave pouke i edukacije o potencijalnim opasnostima.
Vecina plati i nastavi po starom.. nitko nije profitirao osim drzavnog proracuna.
Pa ne znam do kada će ići to "plati pa nastavi po starom".
Evo, kolega forumaš gore mora platiti 7100 kuna. Drugi put kad bude takva kazna, bit će i veća (možda i zatvor).
Frend je dobio isti gore slučaj, čeka još sud i rješenje, ali motor je već u oglasniku. Voli se vozit brzo, nema mu smisla se vozikat 50-60 kmh ili strahovat od kamere ili policije. Jednostavnije mu je prodat motor. Ili ga odjavit, pa otići 2-3x godišnje na Grobnik kad se poklope zvijezde sa slobodnim vremenom i da se neka ekipa posloži.
I ja osobno ću se i dalje voziti dok ide, koristit ću priliku dok mogu za 300 kuna kaznu, a jednom kad dobijem ovaku veću kaznu isto ide motor u oglasnik.
 
ma zalit cu se. u ponedjeljak saljem zalbu samo me zanima tko ima iskustva,ako mi zalba ne prode,dal dobim novo rjesenje,dal kazna moze biti onda veca ili ce biti ista? dal i onda vrijedi 2/3 kroz 8 dana😆
 
Iskoristi svoje pravo i traži izlazak pred suca za prekršaje. Suci donose drugačije odluke kad si s njima oči u oči. Ako nemaš prethodnih (većih) prekršaja, izađi pred suca, priznaj prekršaj ali imaj dobru priču, iznesi sve što misliš da ti može biti olakotna okolnost za umanjenje kazne i nadaj se najboljem. Meni je upalilo.
 
FB grupa za nadzorne kamere


Ajmo neke domaćine da stavim za mode itd. :)
 
  • Like
Reactions: El Mravac
ma zalit cu se. u ponedjeljak saljem zalbu samo me zanima tko ima iskustva,ako mi zalba ne prode,dal dobim novo rjesenje,dal kazna moze biti onda veca ili ce biti ista? dal i onda vrijedi 2/3 kroz 8 dana😆

Moze se dobit veca, a vrijedi 2/3 od onog sto ti dosudi