Novi stacionarni radari

zato jer je na bolonji vjerojatno ograničenje 80 ili 90, pa je prekoracenje manje. a i mozda jos novi zakon nije stupio na snagu tad.



A prema onome sto je naveo izgleda da je...
Aleja grada Bologne ide sve do onog malog čvora Zaprešić. Zavisi gdje su ga klepnuli. A zakon je na snazi od, rekao bih, 01.08.2019. (govorimo o izmjenama u 2019., odnosno jedan dio tog zakona je na snazi od 23.05.2020.).
 
danas sam poslao zalbu,prigovor..nemam kaj izgubit jer kaznu nemreju povecat i dalje ce biti 2/3 od njihovog ponovnog rjesenja..sad cekam.....
 
Ne znam jel ovo nešto novo ? Nisam imao vremena za proučiti Snecer bazu :)

Cvetkovec mi je još u bazi.

Kako nam javlja čitatelj, kamera je sada premještena u Golu i to u blizini Caffe bara Pilajevo.

Read more at: https://epodravina.hr/saznali-smo-kamo-je-premjestena-kamera-za-nadzor-brzine-iz-cvetkovca/


tu od prilike? ali tu je stup već zauzet :)

ako netko ima taćnije...
 
25.11.sam poslao zalbu/prigovor....jos nema odgovora....htjeli mi uzet b kategoriju..sada bi bilo smjesno kada mi dode rjesenje u proljece i kad mi uzmu A kategoriju...😅
 
  • Haha
Reactions: balky1
I na mene je "konačno" pala sjekira :mrgreen:

4.000,00 kn i mjesec dana bez A kategorije, s obzirom da je Prekršajni Nalog datiran 01.12. mogu li smatrati da mi od tada teče zabrana?

Jer ovo što su napisali ne razumijem;
01.jpg
 
Eh, da, greškom su mi poslali uplatnicu od nekog drugog :ROFLMAO:

Za 500 kn sudskih troškova čovjek bi očekivao bolju uslugu :mrgreen:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Tibor
I na mene je "konačno" pala sjekira :mrgreen:

4.000,00 kn i mjesec dana bez A kategorije, s obzirom da je Prekršajni Nalog datiran 01.12. mogu li smatrati da mi od tada teče zabrana?

Jer ovo što su napisali ne razumijem;
View attachment 725812
Nazovi PP i pitaj , tako sam i ja.

Uglavnom, ovdje sigurno ima pravnika pa ce me ispravit, ali pravomocnost krece nakon isteka roka do kad se mozes zalit, tak nesto.

Sto vjerojatno za tebe znaci da pocinje teci negdje 15.12.

Ja nazvao tetu u PP, sve mi je objasnila, i dala datum od kada teče. Odlična usluga za 3000kn. :mrgreen:
 
evo i meni rjesenja...
fini iznos, ali nevjerojatno je da im treba skoro pola godine da je pošalju
možda i mene još što iznenadi, mada mi je i ono što je došlo već sasvim dovoljno :mrgreen: rješenje od suda ćeš vjerojatno čekati par mjeseci..
definitivno se i više nego ikad isplati voziti bez tablice
 
Nazovi PP i pitaj , tako sam i ja.

Uglavnom, ovdje sigurno ima pravnika pa ce me ispravit, ali pravomocnost krece nakon isteka roka do kad se mozes zalit, tak nesto.

Sto vjerojatno za tebe znaci da pocinje teci negdje 15.12.

Ja nazvao tetu u PP, sve mi je objasnila, i dala datum od kada teče. Odlična usluga za 3000kn. :mrgreen:
na 4 razlicita mjesta (citaj: PP), 4 razlicita tumacenja sam dobio a da ne kazem, da jedan MUP-ovac iz prometne kaze, da to ni Ministar MUP-a ne moze shvatiti ...
 
  • Like
Reactions: damir_zgb
to je gore nego mobitel postalo,vidim vozace da samo gledaju u zrak po banderama di je kamera,a ne ispred sebe...:)