Novi stacionarni radari

Prekršaj 02.06. - obavijest stigla 22.11.
na 4 razlicita mjesta (citaj: PP), 4 razlicita tumacenja sam dobio a da ne kazem, da jedan MUP-ovac iz prometne kaze, da to ni Ministar MUP-a ne moze shvatiti ...
Čitam na forum.hr - ženska parkirala auto čim je dobila obavijest, i nakon 20 dana pješačenja skuži da joj je tek sad aktivirana zabrana. Ajmo mila još 30 dana pješke :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: zaprudanec
... uvik nastrada ni kriv ni duzan ... :)
 

Attachments

  • IMG-20201215-WA0000.jpg
    IMG-20201215-WA0000.jpg
    53.4 KB · Views: 119
na 4 razlicita mjesta (citaj: PP), 4 razlicita tumacenja sam dobio a da ne kazem, da jedan MUP-ovac iz prometne kaze, da to ni Ministar MUP-a ne moze shvatiti ...

Vjerujem ti, ali ako moram birat kome vjerovat - teti koja radi na prekršajima ili ministru, kladim se na tetu. :mrgreen:
 
@Snecer , možda je već bilo negdje u temi... Ali svejedno da pitam, jel imaš možda o kartu s kamerama i za ostale zemlje u okolici? (Slovenija, Austrija, Italija?)
Unaprijed hvala na odg
 
koje solde trose na te kamere,bandere,a svaki noviji Garmin ima opciju - Camere -,uplatis 22 eur.,dodatno i godinu dana cila Evropa svira Garmin...na 200 metara prije i posli di se nalaze ... :)
 
koje solde trose na te kamere,bandere,a svaki noviji Garmin ima opciju - Camere -,uplatis 22 eur.,dodatno i godinu dana cila Evropa svira Garmin...na 200 metara prije i posli di se nalaze ... :)

ali baza nije ažurna... puno pogreška
 
Jučer u Osijeku na Vinkovačkoj je niknula nova kamera tako mi je bar taksist rekao da je montiraju. Kada prolazim budem upisao položaj pa javim.
 
pazi ti ovo..znaci 19.10. sam poslao zalbu i tek 30.11.su ju primili....vise od mjesec dana to putovalo do biograda...
bas me zanima koliko ce im sada trebati za rjesenje..dal ce doci brzo ili im isto treba par mjeseci...a sve si mislim da bu doslo na ljeto i da ce mi onda uzeti A kategoriju....
 

Attachments

  • 20201221_165632_copy_1024x1365.jpg
    20201221_165632_copy_1024x1365.jpg
    157.4 KB · Views: 70
  • 20201221_165435_copy_1024x1365.jpg
    20201221_165435_copy_1024x1365.jpg
    173.7 KB · Views: 63
neznam sto se zalis,ka ti je isto...moga si odraditi do lita bez vozacke,i dodje kad treba,vako ces priko lita ostat bez nje... :unsure:
 
pazi ti ovo..znaci 19.10. sam poslao zalbu i tek 30.11.su ju primili....vise od mjesec dana to putovalo do biograda...
bas me zanima koliko ce im sada trebati za rjesenje..dal ce doci brzo ili im isto treba par mjeseci...a sve si mislim da bu doslo na ljeto i da ce mi onda uzeti A kategoriju....
Kako sada znaš u kakvom ti je statusu kazna? - dali je oduzimanje vozačke odgođeno dok ne razmotre žalbu ili?

I sam sam u identičnoj situaciji, stiglo rješenje na oduzimanje, poslao žalbu koja je prema trackingu u roku 3 dana zaprimljena u PU.

A sad opet dok ta žalba dođe na red, pa dok pošalju novo rješenje izgleda da stignem promjenit spol i reći ko vas jebe nemam pojma koji je to ja sam uredna vozačica :mrgreen:
 
...je korona itd. i možda nema veze s ovim, ali nešto sam slao u Beč i
trebalo je mjesec dana, ali stiglo,
kažu da su naše i A. pošte zatrpane

(vjerojatno je i u pojedinim PU MUP-a "par" ljudi...)
 
Last edited: