Novi stacionarni radari

Ima jos nacina, kako te policajac nece zaustavit na motoru... recimo, ako MUP odluci promijenit vozni park, tj motore, pa umjesto bmw i kawe i ostalih...uzme aprilije.
Eto ti problema, nece upalit, nije juasa, ne koci zadnja, namotaji, regler... ju nejm it... nece ih bit na cesti a nama dobro.
istina istina...moja nije palila pa morao uzet yuasu, zadnja otkazala pa morao odzracivat al naravno odvidavat kljesta i dizat u zrak...namotaji i regler se jos drze 😜
 
imamo novu kameru na ulazu u Cavtat,put od cavtata kraj prvih kuća na lijevoj strani. ogranicenje 50km/h
42°34´43˝N 18°13˙42˝E
danas montirana
 
još jedna nova
Zvekovica,put Uskoplja ispred kućnog broja 9, preko puta apartmani Rajna
42°34´45˝N 18°14´27˝E
 
ograničenje brzine je 30km /h
ova ce se isplatit za tjedan dana
 
Sad vec pretjeruju sa tih 30 km/h.
U Zg je npr. (Ksaverska-Mihaljevac) 4 km, 2 trake jednosmjerne + 2 seta lezecih 40 km/h, ekipa vozi 60-70 i bez kazni.
 
namirisali lovu. iz izvora bliskim žbirima traze dozvolu za još lokacija,navodno 4.
ja naprimjer ljeti kad radim trebam proći pokraj 8 kamera i tako 3-4 puta dnevno a sve u 30km radijus voznje. pa ti zajebi na jednoj i ode tjedna plaća,pas mater
 
namirisali lovu. iz izvora bliskim žbirima traze dozvolu za još lokacija,navodno 4.
ja naprimjer ljeti kad radim trebam proći pokraj 8 kamera i tako 3-4 puta dnevno a sve u 30km radijus voznje. pa ti zajebi na jednoj i ode tjedna plaća,pas mater

Interesantno mi je, što to nisu glavni pravci, nego lokalni putevi... da je tamo neko divljanje ili?

Isto je interesantno, da ponegdje ima table, upozorenje, tamo kraj Gradca, Ploče.

Ili je plava ili takva


kontrola brzine.png
 
Da sve su lokalni putovi. Nisu ni mjesta gdje je bilo prometnih nesreća ili nekih stradavanja. Ova na zvekovici je mjesto gdje su ljudi sazidali kuce metar od ceste. Jednostavno su pogodna mjesta za berbu, pravi speed trap
 
ovaj cordon u ćenićima (knin-drniš) nestala sa stupa ima par dana..
 

Attachments

  • Screenshot_20210116-111904_Maps.jpg
    Screenshot_20210116-111904_Maps.jpg
    57.8 KB · Views: 40