Novi stacionarni radari

Gdje i u koliko sati cca, ja sam prošao 2 put pa ih nisam vidio, a kad čujem ovo uvijek me stegne malo u prsima :mrgreen:
 
Danas se postavlja kamera za brzinu u Ičićima. To bi za sada trebalo biti to. Podsjetnik: prošli tjedan je montirana jedna u Opatiji na semaforu kod Spara.
 

Attachments

  • Ičići - kamera.PNG
    Ičići - kamera.PNG
    2.7 MB · Views: 0
Znaci kod Severina kod skole su znali stajat i sad u nadvucniku. Bilo bi dobro dodat te lokacije na radarbot i sl. da te upozori barem, al kazes bolje bez rege i ne stajat? 😁
Kad te ipak skinu bez tablice jel mozes bar birat koju ces kaznu ili dobis obje😂
Osjeća se sve vise stiskanje sigurnosti i povjerenja
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Bez rege i ne stati pa ćemo se čuditi kad bude road block/spike strips/pucanje u gume.. jer za drugo takvi vozači ni nisu.
 
Last edited:
  • Wow
Reactions: exfreerider
Jeste znali da vam potrošnja može pasti za litru i više ukoliko ne skrivate tablicu 😂
Nego, šta radi murija u autu u ceglju poslje kamere, prema ZG? Nadam se da nisu stavili u grm strojnicu inace nebu dobro, jer su u autu zujali...
Strojnica imena BINAR je stigla u pisanom obliku. Ograničenje 50, ja išao 77 umanjeno za 10kmh je 67kmh, 500kn tj pola u roku tri dana. Nije strasno ali eto... Za pocetak sezone podsjetnik da umazem tablicu u blato
 
Jesam, nisam isao sam nego sa curom i vozim cijelo vrijeme po ogranicenju, i idem preticat budalu u autu koja prica na mobitel i taman ga prodem i vidim policajku sa lizalicom, a gad matori prode pored mene i smije mi se... Reko jebiga, stanem priznam krivicu i molim da mi da opomenu jer sam cist, ali ne, lijepo odi i plati... U svom mjestu se uvijek da dogovorit sa deckima u plavom al ocito je ovaj bio iz posebnog legla...
 
Da, to radim sam.

Ima isto za Sloveniju.

i Hrvatska

Pozz,

Je li slučajno u planu i Bosna?
 
ove još fale u bazi...
Jedno pitanje: pošto u settinzima kamere na mobitelu pise "Geolocation: Store GPS information in the photos and videos you capture" - to mi je ukljuceno, pa ako ti posaljem mailom snimak kamere, mozes li ti ocitati koordinate iz slikovnog fajla?
 
Jedno pitanje: pošto u settinzima kamere na mobitelu pise "Geolocation: Store GPS information in the photos and videos you capture" - to mi je ukljuceno, pa ako ti posaljem mailom snimak kamere, mozes li ti ocitati koordinate iz slikovnog fajla?
al pošalji mu to kao fajl a ne kao sliku ovdje na forumu jer je velika šansa da forum stripa exif info