Novi stacionarni radari

kod vas više pratim crne škode, a kod nas audi-e i uglavnom ih
sad laganini obilazim, proučavajuči tko je za upravljačem :mrgreen:

i to je to :)

E pa u Sarajevu imaju i crni Golfovi (neki od ovih zadnjih tipova, u VW vozila se ne razumijem)
 
  • Like
Reactions: DADO+
Za Bosno sam nešto pripremao ali za sada je on hold.

Hvala ti, ja sam postavio i pitanje gore da li, ako ti posaljem (na mail) sliku kamere gdje je na mobitelu bilo ukljuceno da upisuje i GPS podatke pri snimanju, mozes iz nje ocitati koordinate ili ih treba odvojeno slati?

Mi imamo moto sekciju na forumu najpolularnijeg BiH news portala Klix, https://forum.klix.ba/moto-f40.html , pa bi se mogao predstaviti bajkerima tamo i pozvati ih da ti salju podatke o radarima i kamerama na njihovom podrucju. Ja mogu da obidjem npr. ove po Sarajevu i blizoj okolici, i ako se kuda budem vozio.

Ovako sam to pvec predstavio tamo:
 

Attachments

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    146.2 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Snecer
imao sasvim slučajno prošloga ljeta situaciju skoro identičnu opisanoj u nekoj ličkoj pripizdini (preklopna tablica pala dole), došla kazna 3000 kn + kriva kategorija mjesec dana (A1), pisao prigovor sličnog sadržaja i još ništa za sada nije došlo, još malo i godinu dana će proći..
da sam stao, bila bi brzina i 99% posto izvanredni tehnički..meni se isplatilo i da mi ostane 2000 kn za platiti, ali to je definitivno bilo zadnji puta da na motoru imam preklopni nosač, ja sam svoju školu naučio :mrgreen:
Ja imam osigurac....
 
uglavnom ih skužiš, pa i autom kad si,

provocira - obično se vuku, pa kad ih obiđeš, po gasu za tobom :mrgreen:
 
Cuj bosanac se ne razumije u vw vozila

Sta cu, i kad su motori i auta u pitanju, volim one koji su najudobniji, najmeksi ovjes, sjedista kao fotelje, da mozes i dugo putovati a da ne osjetis put: motori BMW, auta Citroën
 

Attachments

  • BMW K1100LT SE 94.jpg
    BMW K1100LT SE 94.jpg
    69.6 KB · Views: 0
  • 1975-Citroen-DS-Pallas.jpg
    1975-Citroen-DS-Pallas.jpg
    381.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene
uglavnom ih skužiš, pa i autom kad si,

provocira - obično se vuku, pa kad ih obiđeš, po gasu za tobom :mrgreen:
e mene i poznanika su neki dan orobili, njega sto je prekrio tablicu, mene sto sam zaobilazio kolonu auta na semaforu s lijeve strane ("preticao na punoj liniji")
 
e mene i poznanika su neki dan orobili, njega sto je prekrio tablicu, mene sto sam zaobilazio kolonu auta na semaforu s lijeve strane ("preticao na punoj liniji")

Ti bas baksuz. Mene u zivotu policija nije zaustavila, a kamo li kaznila za takav manevar... A nije da nisam milion puta to uradio bas pred njima
I zasto ti je poznanik pokrivao tablicu ako se ipak zaustavlja policiji ? Valjda je logika iza prekrivanja tablice da ti je ne mogu zapisati kada im se ne zaustavis :mrgreen:
 
Ti bas baksuz. Mene u zivotu policija nije zaustavila, a kamo li kaznila za takav manevar... A nije da nisam milion puta to uradio bas pred njima
I zasto ti je poznanik pokrivao tablicu ako se ipak zaustavlja policiji ? Valjda je logika iza prekrivanja tablice da ti je ne mogu zapisati kada im se ne zaustavis :mrgreen:

Kako su njega ulovili, ne znam, a to je ono gdje se na Alipasinoj od skretanja ka stadionu formira kolona na semaforu kad ides prema gradu - i nedelja ujutro. Ko ce hajduke u taj sat ocekivati
 
Nije, ja odrzavam u ovlastenom, kod Tomica (dok je u garanciji). A van garancije sarafam iskljucivo u vlastitoj reziji

Ma sarafao bi i ja, ali mogu jedino na ulici, pa za ove jednostavnije stvari (zamjena ulja, filtera i sl.) kod Hareta, Dine na Kobilju ili Dragana (ex MUP), a za sta kompliciranije pravac Split - Solin, kod Zlatka. U Tomica u Sarajevu pojma nemaju o K1100, K100 i K75 (kad su mi pravili procjenu stete, ja im morao u IOM katalogu pokazivati gdje je koji dio), a nisu ni u Splitu puno bolji iako je hrvatska policija imala K seriju, a vojska je jos ima.
 
Članak je baš star oko mjesec dana i objavljen je u rubrici "Zabava".

Jesmo ludi, ali mislim da se ipak radi o prvoaprilskoj šali. :)

ali kako je krenulo s motorima, nebi me cudilo da sve sa 2 kotaca bude moralo imat registraciju. ja bi prvo ove sa romobilima kaznio koji voze posvuda i svakako
 
Pa sta nije Kolinda davnih dana rekla da ćemo bit nova Švicarsk, a kod njih je to standard već desetljećima, jbg cijena napredka.
 
ali kako je krenulo s motorima, nebi me cudilo da sve sa 2 kotaca bude moralo imat registraciju. ja bi prvo ove sa romobilima kaznio koji voze posvuda i svakako
koliko vidio na dnevniku kad je neki hipster nedavno objavio video gaymobila kako mu se zapalila baterija u sklopu priloga je rečeno da MUP radi na zakonu po kojem će se sankcionirati te na romobilima...iskreno ako si punoljetan kazna bi trebala biti sukladno tome i uvećana zbog same činjenice da si na romobilu. Još ako nisi žensko odmah uputiti na vanrednu promjenu spola
 
  • Haha
Reactions: bebeli
Romobili su isto sto i motori, samo za muskarce koji vole da im vjetar pirka po vagini 😊