Novi stacionarni radari


Eto, nije snečer nego google, koji neuki novinar :-(
Da, to je naša karta :)
 
Ne mogu složiti waze u kombinaciji sa bluetooth slušalicama u kacigi. Izdrži mi do drugog križanja i onda se ugasi. Mobitel je Xiaomi s MIUI sustavom koji ima brdo gluposti za štednju baterije. Ne znam što upaliti/ugasiti da ostane raditi u pozadini. Google maps radi. Može li se na google maps složiti da javlja za kamere. Sad koristim google maps + radarbot, ali radije bi da je jedna aplikacija
 
Ne mogu složiti waze u kombinaciji sa bluetooth slušalicama u kacigi. Izdrži mi do drugog križanja i onda se ugasi. Mobitel je Xiaomi s MIUI sustavom koji ima brdo gluposti za štednju baterije. Ne znam što upaliti/ugasiti da ostane raditi u pozadini. Google maps radi. Može li se na google maps složiti da javlja za kamere. Sad koristim google maps + radarbot, ali radije bi da je jedna aplikacija
Ugasi to sve za štednju baterije. Imam mob iste marke i uredno radio u pozadini (Waze) na relaciji Rijeka - Split.
 
Ne mogu složiti waze u kombinaciji sa bluetooth slušalicama u kacigi. Izdrži mi do drugog križanja i onda se ugasi. Mobitel je Xiaomi s MIUI sustavom koji ima brdo gluposti za štednju baterije. Ne znam što upaliti/ugasiti da ostane raditi u pozadini. Google maps radi. Može li se na google maps složiti da javlja za kamere. Sad koristim google maps + radarbot, ali radije bi da je jedna aplikacija
samsung isto ne radi kad je stednja upaljena
 
Jbt i ja se već par tjedana nakon updatea bakćem s opcijama, Sjamsjung odlučio da više ne voli iGO navigaciju pa je čim okrenem glavu (ugasim ekran) "ubije" :ROFLMAO:

PSMTR ko je ovde gazda, ja ili mobitel!?!? (ne odgovarajte na ovo pitanje) :mrgreen:
 
Sad sam isključio ovo "Adaptive battery", jer ne znam što bi više ugasio :mrgreen:
Screenshot_20210601-120012_Device care.jpg
 
Ne mogu složiti waze u kombinaciji sa bluetooth slušalicama u kacigi. Izdrži mi do drugog križanja i onda se ugasi. Mobitel je Xiaomi s MIUI sustavom koji ima brdo gluposti za štednju baterije. Ne znam što upaliti/ugasiti da ostane raditi u pozadini. Google maps radi. Može li se na google maps složiti da javlja za kamere. Sad koristim google maps + radarbot, ali radije bi da je jedna aplikacija
Dugi pritisak na waze ikonu pa ići na "O aplikaciji", pa otići na "štednja baterije" i prebaciti na "Nema ograničenja". Još možeš otići u postavke telefona - aplikacije - dopuštenja - automatska pokretanja i dozvoli waze automatsko pokretanje...
 
Jel se vi vozite ili cijelo vrijeme gledate u te mobitele po cesti 😂

ja ni u km sat ne gledam a kamoli da jos stavljam te mobitele ispred sebe i pratim 🤪
 
Jel se vi vozite ili cijelo vrijeme gledate u te mobitele po cesti 😂

ja ni u km sat ne gledam a kamoli da jos stavljam te mobitele ispred sebe i pratim 🤪
Zvučnik u kacigi spojen preko bluetootha na mobitel u džepu, oglasi se jedino parsto metara prije kamere i onda opet kod same kamere dok je prolazim.
 
Meni je sve ovo Špansko selo :mrgreen:

Skinuo sam 2 aplikacije na mobitel sa play trgovine:

1. Sygic - nakon instalacije sam odmah skinuo kartu Hrvatske, preko snecerove stranice skinuo onaj zip file te fileove CRO-GATSO-SYGIC.rupi i CRO-GATSO-SYGIC.bmp kopirao u prvo folder speedcams pa onda pokušao i sa novim folderom import ali bezuspješno.

2. IGO - Instalirao aplikaciju ali mi traži da se karte kupe? Isto tako nisam pronašao odgovorajući folder gdje kopirati file CRO-GATSO-SMJER. Txt.

:cry:


Znam da je možda najednostavnije i ujedno besplatno rješenje radarbot + google maps ali ako se sve može imati u jednoj aplikaciji zašto ne.
 
Bome ja s novom tehnikom i tehnologijom nisam na ti ... 😂

ja dok bi to sve instalirao upao bi prije u pentagon 😂
 
Meni je sve ovo Špansko selo :mrgreen:

Skinuo sam 2 aplikacije na mobitel sa play trgovine:

1. Sygic - nakon instalacije sam odmah skinuo kartu Hrvatske, preko snecerove stranice skinuo onaj zip file te fileove CRO-GATSO-SYGIC.rupi i CRO-GATSO-SYGIC.bmp kopirao u prvo folder speedcams pa onda pokušao i sa novim folderom import ali bezuspješno.

2. IGO - Instalirao aplikaciju ali mi traži da se karte kupe? Isto tako nisam pronašao odgovorajući folder gdje kopirati file CRO-GATSO-SMJER. Txt.

:cry:


Znam da je možda najednostavnije i ujedno besplatno rješenje radarbot + google maps ali ako se sve može imati u jednoj aplikaciji zašto ne.
Post in thread 'Novi stacionarni radari' https://forum.motori.hr/threads/novi-stacionarni-radari.251795/post-4990997