Novi stacionarni radari

Autoput ZG-RI
Čuvajte se viadukata iznad autoputa slikaju.
Izbjegavajte autoput ZG-KA SVE STOJI!!!!!
GUŽVA

Srećom išao san u drugom smjeru. Hehehe
 
  • Like
Reactions: Igor28
Dalmatinci, sta nitko nije skuzio novu kameru na Čiovu? ccc

Ogranicenje 30 i gleda u smjeru novog mosta.
 

Attachments

  • Screenshot_20210605-104918_Maps.jpg
    Screenshot_20210605-104918_Maps.jpg
    734.2 KB · Views: 0
Ipak sam u pravu. To je kamera za brzinu. Dajte javite kada se montira nova kamera u vašoj okolici a ne da ja iz Rijeke javljam za kameru na otoku čiovu ...
Ipak sam u pravu. To je kamera za brzinu. Dajte javite kada se montira nova kamera u vašoj okolici a ne da ja iz Rijeke javljam za kameru na otoku čiovu ...


Ma jesi.
 
Pitanje oko radarbota i bluetooth narukvice:
Da li bi narukvica vibrirala kod prilaska nekoj u radarbot oznacenoj kameri ili vibrirat moze samo mobitel?
Pretpostavljam da bi ako radarbot salje notifikaciju kad je mobitel u blizini radara, ali, da li salje uopce notifikaciju ili samo obavjestava unutar same aplikacije?

Nemam takvu narukvicu pa ne mogu isprobat, a na motoru nemam nosac mobitela pa bi pokusao tu varijantu ako radi.
 
Last edited:
Pitanje oko radarbota i bluetooth narukvice:
Da li bi narukvica vibrirala kod prilaska nekoj u radarbot oznacenoj kameri ili vibrirat moze samo mobitel?
Pretpostavljam da bi ako radarbot salje notifikaciju kad je mobitel u blizini radara, ali, da li salje uopce notifikaciju ili samo obavjestava unutar same aplikacije?

Nemam takvu narukvicu pa ne mogu isprobat, a na motoru nemam nosac mobitela pa bi pokusao tu varijantu ako radi.
Mozda bi Twiins Bluetooth communication system bilo bolje rjesenje od narukvice za Radarbot!?
 
Pitanje oko radarbota i bluetooth narukvice:
Da li bi narukvica vibrirala kod prilaska nekoj u radarbot oznacenoj kameri ili vibrirat moze samo mobitel?
Pretpostavljam da bi ako radarbot salje notifikaciju kad je mobitel u blizini radara, ali, da li salje uopce notifikaciju ili samo obavjestava unutar same aplikacije?

Nemam takvu narukvicu pa ne mogu isprobat, a na motoru nemam nosac mobitela pa bi pokusao tu varijantu ako rad
Isprobao ja radi bez brige :)

ukomponirao sa xiaomi mi9t mobitelom i xiaomi mi band5 pametnim satom ako postavis app za kamere u notification polje svaki put kad zvoni kamera vibrira sat! samo kod dinamicne voznje nikad neznas jel vibrirala ili ne :p
 
Isprobao ja radi bez brige :)

ukomponirao sa xiaomi mi9t mobitelom i xiaomi mi band5 pametnim satom ako postavis app za kamere u notification polje svaki put kad zvoni kamera vibrira sat! samo kod dinamicne voznje nikad neznas jel vibrirala ili ne :p

Bas tu narukvicu sam i gledao za kupit jer nije skupa.

ako postavis app za kamere u notification polje

Ovo nisam shvatio. Kako stavit app u notifikacije? Jel to nesto vezano uz Xiaomi mobitel? Jer, ja imam Samsung S8, a radarbot je u notifikacijama cim je pokrenut (pa i kad je ugasen ekran).
 
Bas tu narukvicu sam i gledao za kupit jer nije skupa.



Ovo nisam shvatio. Kako stavit app u notifikacije? Jel to nesto vezano uz Xiaomi mobitel? Jer, ja imam Samsung S8, a radarbot je u notifikacijama cim je pokrenut (pa i kad je ugasen ekran).
Molim te kad to sve slozis, da ljepo odes i atestiras :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3
Bas tu narukvicu sam i gledao za kupit jer nije skupa.



Ovo nisam shvatio. Kako stavit app u notifikacije? Jel to nesto vezano uz Xiaomi mobitel? Jer, ja imam Samsung S8, a radarbot je u notifikacijama cim je pokrenut (pa i kad je ugasen ekran).
Nije vezano za xiaomi mobitel u aplikaciji za narukvicu/sat na mobitelu mozes odabrati koje ce ti app slati notifikacije na narukvicu/sat.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Ja imam kombinaciju: Xiaomi Mi 9T + Xiaomi Mi Smart Watch + Xiaomi Wear aplikaciju + Radarbot Pro aplikaciju i vibrira mi samo mobitel u đepu dok sat ni makac. :unsure: Popalio sam sve notifikacije i čuda ali ništa. Morat ću se još poigrati malo iako ako je brža vožnja teško da će se moći skužiti vibracija sata na ruci...
 
Imam Samsung Note 10+ u kombinaciji sa Huawei pametnim satom i aplikacija je My Patrol. Sat vibrira na notifikaciju o kameri ili patroli ali kod voznje se ta vibracija slabo ili nikako osjeti. Cak malo jace stegnem remen od sata i opet je to jedva.
 
Kupio xiaomi mi band 5 narukvicu, instalirao app od xiaomia, podesio da monitorira radarbot, pozive, sms, mejl - za probu, kasnije cu iskljucit sve osim radarbota. Na sve reagira narukvica vibracijom. Doduse radarbot nisam probao u praksi, ali ostavio sam ga upaljenog na mobu i nakon 15min mi je na narukvicu dosla notifikacija popracena vibrom da li jos vozim ili stojim i zelim li ugasit radarbot, tako nesto. Valjda ce onda radit i u voznji, nadam se da radarbot salje notifikaciju svaki put kad je u blizini kamere.

Vibra nije jaka, nadam se da cu je osjetit u voznji, sutra test na cesti gdje znam da su radar kamere.
 
Kupio xiaomi mi band 5 narukvicu, instalirao app od xiaomia, podesio da monitorira radarbot, pozive, sms, mejl - za probu, kasnije cu iskljucit sve osim radarbota. Na sve reagira narukvica vibracijom. Doduse radarbot nisam probao u praksi, ali ostavio sam ga upaljenog na mobu i nakon 15min mi je na narukvicu dosla notifikacija popracena vibrom da li jos vozim ili stojim i zelim li ugasit radarbot, tako nesto. Valjda ce onda radit i u voznji, nadam se da radarbot salje notifikaciju svaki put kad je u blizini kamere.

Vibra nije jaka, nadam se da cu je osjetit u voznji, sutra test na cesti gdje znam da su radar kamere.
haha ja ih imam 4 :) uglavnom za tu lovu rade odlicno(baterija od 10-15 dana) zadnju nasljedio garmin iako i dalje tu i tamo nabacim i ovu mi band!
 
Mozda bi Twiins Bluetooth communication system bilo bolje rjesenje od narukvice za Radarbot!?
Ja imam kombinaciju Twiins Handsfree Dual 2.0 + Scenic app na mobu (nazalost za sada radi jedino na iOS) u koju sam upucao Snecerovu bazu kamera i podesio da me upozorava 500m prije. Radi savršeno, u slušalicama se oglasi ljupki ženski glasić i veli "Speed Cam is closeby". Pozicije kamera su unešene kao POI (point of interest), tako da može biti bilo što drugo unešeno, npr. birtija, aplikacija će prijaviti približavanje birtiji. 🤗 I super je to što se ne mora određivati ruta da bi kamere bile prijavljene. Jednostavno upališ aplikaciju, sjedneš na motor i voziš se bilo gdje. Ako si na dionici gdje su postavljene kamere, aplikacija upozorava. Mislim da je ovo u kompletu, relativno jeftina, ali jako učinkovita kombinacija. Aplikacija je free.
 
  • Like
Reactions: RXD3T