Novi stacionarni radari

Kupio xiaomi mi band 5 narukvicu, instalirao app od xiaomia, podesio da monitorira radarbot, pozive, sms, mejl - za probu, kasnije cu iskljucit sve osim radarbota. Na sve reagira narukvica vibracijom. Doduse radarbot nisam probao u praksi, ali ostavio sam ga upaljenog na mobu i nakon 15min mi je na narukvicu dosla notifikacija popracena vibrom da li jos vozim ili stojim i zelim li ugasit radarbot, tako nesto. Valjda ce onda radit i u voznji, nadam se da radarbot salje notifikaciju svaki put kad je u blizini kamere.

Vibra nije jaka, nadam se da cu je osjetit u voznji, sutra test na cesti gdje znam da su radar kamere.
Isprobao. Ne funkcionira iz razloga sto Radarbot ne salje notifikacije kad je u blizini radara/kamere. Mob vibrira, al narukvica ne. ☹
 
Opcenito mi je to s vibriranjem bzvz. Cesto vibru ne osjetim ni kad mi je tel u dzepu, onda jos vibracije za svaki poziv, mail, poruku... nema sanse da bi se na to koncentrirao. Pogotovo ne na otvorenoj cesti i na motoru.
 
Isprobao. Ne funkcionira iz razloga sto Radarbot ne salje notifikacije kad je u blizini radara/kamere. Mob vibrira, al narukvica ne. ☹

Ovo što mate kaže: investiriaj u pošteni headset.
Cijene su dovoljno pale da to više nije neka investicija (sigurno su jeftiniji od narukvica) a garantiraju nekakav mir prilikom vožnje.
 
Opcenito mi je to s vibriranjem bzvz. Cesto vibru ne osjetim ni kad mi je tel u dzepu, onda jos vibracije za svaki poziv, mail, poruku... nema sanse da bi se na to koncentrirao. Pogotovo ne na otvorenoj cesti i na motoru.
Pogasio sve vibre osim za radar aplikaciju tako da bi samo za nju vibriralo.

Popio kavu u Samoboru, tamo instalirao aplikaciju MyPatrol koja salje notifikacije i stvar radi kako treba.

E sad, ne znam kakva je to aplikacija, koliko kosta (trial period je 30 dana), jel azurirana itd.

Volio bi da radarbot salje notifikacije mobu, al eto, nema tu mogucnost ili ju ja nisam jos otkrio.


EDIT: ova MyPatrol nije toliko azurirana, fale neke kamere, bacio oko samo na mapu oko Varazdina i nekih kamera nema, tako da mi ta aplikacija ne igra. Radarbot, ako nisam previdio pokazuje sve kao i Snecerova baza. Samo te nesretne notifikacije da implementiraju......
 
Last edited:
Ovo što mate kaže: investiriaj u pošteni headset.
Cijene su dovoljno pale da to više nije neka investicija (sigurno su jeftiniji od narukvica) a garantiraju nekakav mir prilikom vožnje.
Imam vise kaciga, ne volim ni cepice u usima, kamoli zuljajuce zvucnike za moje klempave usi.

Narukvica je btw 250kn i radi odlicno, samo ne s radarbotom.
 
Last edited:
Stvar navike, imam BT u svakoj kacigi. Čak i u onoj za plažu. Ni ja ne volim slušalice ali zvučnik je nešto drugo tako da trebaš probati. Sjećam se kad sam uzeo prvi set, većina nije znala o čemu se radi a danas rijetko vidim koga bez komunikacije.

Ako si nesiguran oko cijene samo usporedi cijenu jedne kazne i jednog BT-a.:mrgreen:
 
Isprobao. Ne funkcionira iz razloga sto Radarbot ne salje notifikacije kad je u blizini radara/kamere. Mob vibrira, al narukvica ne. ☹
Imas pravo ja sam koristio ove dvije i radi 😜
S tim da mi poialert radi kao naoobicniji poi gdje su poi pozicije sencerovih kamera
 

Attachments

  • IMG_20210610_123748.jpg
    IMG_20210610_123748.jpg
    170.5 KB · Views: 0
Imas pravo ja sam koristio ove dvije i radi 😜
S tim da mi poialert radi kao naoobicniji poi gdje su poi pozicije sencerovih kamera


Probat cu onda poialert (y)

uspio nekako importirat u poialert POI file, al da me jebes, meni ta aplikacija totalno strana i ne znam se sluzit s njom. Niti kuzim kako bi dobio notifikacije, niti se te POI vide na karti. A kaze da je u bazi skoro 300 POI.

Nis, probat cu ovu drugu :D

(isto mi je konfuzno i nis ne kuzim, odustajem) :D
 
Last edited:
Opcenito mi je to s vibriranjem bzvz. Cesto vibru ne osjetim ni kad mi je tel u dzepu, onda jos vibracije za svaki poziv, mail, poruku... nema sanse da bi se na to koncentrirao. Pogotovo ne na otvorenoj cesti i na motoru.
Definitivno vibra nije za Ducati. :ROFLMAO:
 
Vidim da se u zadnje vrijeme dosta spominje Radarbot ... jel' netko ima full verziju i ako slučajno zna da li ona podržava Android auto sučelje. Probao sam free varijantu i ona nema, ali tako je npr. i kod Sygica gdje se Android auto nadoplaćuje.
Inače koristim Waze ali ne mogu reći da je baš 100% pouzdana.
 
Vidim da se u zadnje vrijeme dosta spominje Radarbot ... jel' netko ima full verziju i ako slučajno zna da li ona podržava Android auto sučelje. Probao sam free varijantu i ona nema, ali tako je npr. i kod Sygica gdje se Android auto nadoplaćuje.
Inače koristim Waze ali ne mogu reći da je baš 100% pouzdana.
Ja upalim Radarbot i Waze. Neka teta priča, pojma nemam čija je...😇
 
  • Haha
Reactions: MIK0
Ja upalim Radarbot i Waze. Neka teta priča, pojma nemam čija je...😇
Ma ovo za Android Auto™ pitam prvenstveno zbog auta jer dok vozim ne želim čačkat po mobu, no dobro bi došlo i na motoru jer full verzija radi u backgroundu i offline.
 
Pa nemas kaj čačkat, upališ i sve radi normalno a kad stigne kamera, javi teta. Za ostale fičre ne znam.