Novi stacionarni radari

Uzeo sam komunikaciju za 300kn, instaliro zvucnike niti ne osjecam da mi dodiruju usi,radarbot uvijek upaljen i navigacija po potrebi, al sr#nje je sto ne znas iza kojeg grmlja te cekaju. Isto tako iz auta ne znas kad te skidaju, jucer u Gracacu odmah pored kralja Zvonimira se zavukli i ostavili tronozac uz cestu, sreca jedan broj na tablici mi je bio previse prljav pa ne brinem isao sam oko 90-100.
Uglavnom za 300kn imam automatsko javljanje poziva, navigacija da ne moram stajat 5x dok trazim neku ulicu i eto reda radi da usporim ispred kamere. Uglavnom milina kad ne moram vadit iz dzepa mob pa gledat svako malo di trebam, a jedva sam se dao nagovorit da kupim to🤣
 

Attachments

  • pixlr_20210612003935477.jpg
    pixlr_20210612003935477.jpg
    210.6 KB · Views: 0
Di, bas na semaforu na samom križanju ili? Javljalo mi za tu i još neke dvije malo dalje u smjeru Zd
 
Di, bas na semaforu na samom križanju ili? Javljalo mi za tu i još neke dvije malo dalje u smjeru Zd
Ta lupeška stoji 50 m od pumpe lijevo kad gledaš Pirovac pa kamera pa pumpa pa Zadar, i ima još jedna kamera ali to je od pumpe i snima prvi trak na pumpi na istoj strani.
 
Di, bas na semaforu na samom križanju ili? Javljalo mi za tu i još neke dvije malo dalje u smjeru Zd
Semafor? Na samom križanju skretanje za Tribunj s magistrale ali sumnjam da ti je javljalo jer meni nije jučer a sve updejtano. :mrgreen:
 
Semafor? Na samom križanju skretanje za Tribunj s magistrale ali sumnjam da ti je javljalo jer meni nije jučer a sve updejtano. :mrgreen:
Ma tamo iznad Vodica di je veliko križanje, prvo skretanje za Tribunj ako od juga dolaziš
 
Ti si pobrka lončiće, to raskrižje ima veze sa skretanjem za Tribunj koliko i sa skretanjem za New York, inaće da, tamo su postavljene kamere koje pokrivaju promet u sva četiri pravca i kad spomeneš Pirovac i skretanje za Tribunj automatski se misli na skretanje Onesina Cvitana popularno nazvano i tamo nema nikakvih semafora...
 
Gdje si kupio uređaj?
Koliko su debeli zvučnici?
Na aliju, preko 100kmh vjetar već dosta ometa razgovor(kao da bude losija kvaliteta kad je poziv a preko aplikacija je dosta jasnije), i kaciga je bucnija i onda moram malo usporit jer jednostavno vjetar šiba. Na mjestu je dosta glasno i kad pojacam a ne idem brzo se trznem svaki put 🤣 zvuk muzike i bass je super dok si na mjestu, automatsko javljanje poziva nakon 5sek, prekid poziva, poziv posljednjeg broja i te neke funckije nisam sve ni probao jer ih ne koristim
 

Attachments

  • pixlr_20210613200709748.jpg
    pixlr_20210613200709748.jpg
    2.8 MB · Views: 0
Vidim da se u zadnje vrijeme dosta spominje Radarbot ... jel' netko ima full verziju i ako slučajno zna da li ona podržava Android auto sučelje. Probao sam free varijantu i ona nema, ali tako je npr. i kod Sygica gdje se Android auto nadoplaćuje.
Inače koristim Waze ali ne mogu reći da je baš 100% pouzdana.
ne podrzava AA. inace, sto god da AA podrzava, nakon instalacije apk na mob, pojaviti ce ti se u meniju AA-a. ja sam platio radarboot, i nema potrebe za AA. Na AA dignem bilo koju navigaciju (Gmaps ili waze) a Radarboot radi na mobu u pozadini.

problem mi je na motoru. Waze mi ne daje zvucni signal kada dodjem u domet radara...? samo vizualno upozorenje :(
 
  • Like
Reactions: MIK0
problem mi je na motoru. Waze mi ne daje zvucni signal kada dodjem u domet radara...? samo vizualno upozorenje :(
Napisao sam ovih dana da koristim Radarbot i Waze, upalim oba i ne znam čija teta mi javlja. Na zadnjoj vožnji sam baš u postavkama upalio zvučna upozorenja za Waze ali se ništa nije dogodilo. I dalje ona stara teta, sad znamo da je Radarbotova, priča svoje.
 
Napisao sam ovih dana da koristim Radarbot i Waze, upalim oba i ne znam čija teta mi javlja. Na zadnjoj vožnji sam baš u postavkama upalio zvučna upozorenja za Waze ali se ništa nije dogodilo. I dalje ona stara teta, sad znamo da je Radarbotova, priča svoje.
kak stoji stvar sa azuriranjem radara na radarbootu?
 
Na aliju, preko 100kmh vjetar već dosta ometa razgovor(kao da bude losija kvaliteta kad je poziv a preko aplikacija je dosta jasnije), i kaciga je bucnija i onda moram malo usporit jer jednostavno vjetar šiba. Na mjestu je dosta glasno i kad pojacam a ne idem brzo se trznem svaki put 🤣 zvuk muzike i bass je super dok si na mjestu, automatsko javljanje poziva nakon 5sek, prekid poziva, poziv posljednjeg broja i te neke funckije nisam sve ni probao jer ih ne koristim

Dakle, zadovoljan si kvalitetom?

Ovako, na prvu, rekao bi da ova tvoja verzija po ničemu ne zaostaje za skupljim rješenjima (imam Schubert/Cardo kombinaciju te još komunikaciju od Albrechta i nekakvog SHADA).

kak stoji stvar sa azuriranjem radara na radarbootu?

Često, ponekad i više puta tjedno dobiješ poruku da bi morao updateati bazu kamera (sve skupa traje možda par sekundi).
 
  • Like
Reactions: mate
ne podrzava AA. inace, sto god da AA podrzava, nakon instalacije apk na mob, pojaviti ce ti se u meniju AA-a. ja sam platio radarboot, i nema potrebe za AA. Na AA dignem bilo koju navigaciju (Gmaps ili waze) a Radarboot radi na mobu u pozadini.

problem mi je na motoru. Waze mi ne daje zvucni signal kada dodjem u domet radara...? samo vizualno upozorenje :(
I ... s obzirom na sve u toj kombinaciji koji je tvoj zaključak, jel' to vrijedi kupnje?