Novi stacionarni radari

I ... s obzirom na sve u toj kombinaciji koji je tvoj zaključak, jel' to vrijedi kupnje?
a neznam kaj da ti velim...47 kn i nije neka lova, a nisam jos isprobao na nekoj duzoj poznatoj ruti da vidim kak to radi u kombinaciji sa BT sluskama, i mobom na motoru. ovaj vikend bum ako bude po planu i nebu vrijeme bez veze
 
  • Like
Reactions: MIK0
Ja sam svoj "problem" (vibracija narukvice) rijesio.
CamSam Plus aplikacija to odradjuje odlicno (isprobao sad od ZG do Trakoscana, znam na toj ruti gdje su fiksne kamere i na svaku je narukvica vibrirala).
Sinoc malo pogledao na mapi te aplikacije pokrivenost kamera u odnosu na Sencerovu listu za HR i mislim da su sve u bazi, barem nisam uspio nac da bi neka falila u CamSam Plus.

App nije besplatna, 39kn sam platio, radi u pozadini, radi i u offline modu.

Zadovoljan.
 
Može li se umisto vibracije stavit neka struja pa te dobro stresne prije kamere. :unsure:
 
  • Like
Reactions: exfreerider
Ja sam svoj "problem" (vibracija narukvice) rijesio.
CamSam Plus aplikacija to odradjuje odlicno (isprobao sad od ZG do Trakoscana, znam na toj ruti gdje su fiksne kamere i na svaku je narukvica vibrirala).
Sinoc malo pogledao na mapi te aplikacije pokrivenost kamera u odnosu na Sencerovu listu za HR i mislim da su sve u bazi, barem nisam uspio nac da bi neka falila u CamSam Plus.

App nije besplatna, 39kn sam platio, radi u pozadini, radi i u offline modu.

Zadovoljan.
Eto nije... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Triba je znat nać.
 
  • Haha
Reactions: josko
Eto nije... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Triba je znat nać.
Za 39kn jednokratno mi se nije dalo..... A ovako ce se i sama nadogradjivat, a ne trazit opet piratluk.

Btw, to je prva app koju sam u zivotu platio 🙂
 
Može li se umisto vibracije stavit neka struja pa te dobro stresne prije kamere. :unsure:
Naravno, preko kontrolera na aku s pretvaracem na 220V i 50Hz. Kad je bal nek jebal 👍
 
ne podrzava AA. inace, sto god da AA podrzava, nakon instalacije apk na mob, pojaviti ce ti se u meniju AA-a. ja sam platio radarboot, i nema potrebe za AA. Na AA dignem bilo koju navigaciju (Gmaps ili waze) a Radarboot radi na mobu u pozadini.

problem mi je na motoru. Waze mi ne daje zvucni signal kada dodjem u domet radara...? samo vizualno upozorenje :(
UPDATE za WAZE - zvucno upozorenje:
(Android)
dolje desno, ikona zvuka
odabrati opcije dodatne opcije zvuka
odabrati zvuk preko zvučnika telefona
 
Radarboot mi nije skroz pouzdan. Testirao sam ga više puta i dogodi se da prođem pokraj kamere a on ništa ne javi.
Prvih nekoliko kamera javi, a kasnije ne javi. Upalim ekran, otključam zaslon i tek tada kaže "Upozorenje - GPS Signal izgubljen".
Još malo ću se poigrat s postavkama mobitela i aplikacije u mirovanju. Nešto tu ne štima.
 
Radarboot mi nije skroz pouzdan. Testirao sam ga više puta i dogodi se da prođem pokraj kamere a on ništa ne javi.
Prvih nekoliko kamera javi, a kasnije ne javi. Upalim ekran, otključam zaslon i tek tada kaže "Upozorenje - GPS Signal izgubljen".
Još malo ću se poigrat s postavkama mobitela i aplikacije u mirovanju. Nešto tu ne štima.
Podesi mob da nema optimizacije baterije za Radarbot
 
Radarboot mi nije skroz pouzdan. Testirao sam ga više puta i dogodi se da prođem pokraj kamere a on ništa ne javi.
Prvih nekoliko kamera javi, a kasnije ne javi. Upalim ekran, otključam zaslon i tek tada kaže "Upozorenje - GPS Signal izgubljen".
Još malo ću se poigrat s postavkama mobitela i aplikacije u mirovanju. Nešto tu ne štima.

Meni odradi Split Zagreb sa svim dojavama bez iznimke.

Ugašenog ekrana, bluetoothom spojen mob na auto, vrti mi mob muziku i radarbota.
 
Meni nije dojavila samo onu drugu kod Korenice u Vranovači, ove ostale uredno, od Zadra do Makarske je upozoravo svakih 5min pa sumnjam da je neku preskočio:ROFLMAO:
 
Guta skoro ko Teamsi. :mrgreen:
Nisi probao camsam plus, cca duplo vise guta, al radi jebeno. U nekih 3 sata netto voznje pocuclalo 25% baterije na inace onemocalom s8 u djepu. Jos uvijek prihvatljivo, kad ne bude, novi mob ovaj ima 3 godine na grbi, a i kao nov nije bio poznat po dugotrajnosti baterije
 
Koristim S8 i S10, a ispod sica na čoperu pored USBa spava dugački kabl. Sa tri nastavka, ima i za kacigu.😂
Jucer mi tel prvi put javio upozorenje na app koja previše troši guta i da ju stavim u mirovanje. Naravo, Radarbot.
 
a neznam kaj da ti velim...47 kn i nije neka lova, a nisam jos isprobao na nekoj duzoj poznatoj ruti da vidim kak to radi u kombinaciji sa BT sluskama, i mobom na motoru. ovaj vikend bum ako bude po planu i nebu vrijeme bez veze
Ja sam jučer malo isprobavao po ZD tu Pro verziju ali u autu, poriktana tako da za obavijesti koristi BT i taj dio radi OK (prekine što god da svira i audio se ponaša kao da imaš uspostavljen poziv) pa vjerujem da i sa BT komunikacijom ne bi trebalo bit problema.
Još ću je malo isprobavat pa kad se uvjerim da dobro radi i da im se baza uredno ažurira ću je kupit, to je minimalna investicija s obzirom kakve su kazne.

Btw, jel mi dolaziš što u susjedstvo, rogati Janez je sad kod Mare.
 
Taman kad nešto pohvalim, sve se sjebe. Danas se vozim, kamere se nižu a Radarbot teta uvrijeđeno šuti. Niš nisam dirao u postavkama, stao sam i restartao app, pa onda tel, pa postavke provjeravao... i niš. Sad sam reinstalirao pa cu probat sutra. Jedino ako nakon nekog vremena ne gase i traže Pro verziju za lovu.
 
Last edited:
AMZS aplikaciju više nitko ne spominje/koristi? - inače, Radarbot mi pouzdano radi valjda već godinu dana, ugašen ekran u džepu i javlja preko BT na zvučnik u kacigi (y)
 
Ja sam jučer malo isprobavao po ZD tu Pro verziju ali u autu, poriktana tako da za obavijesti koristi BT i taj dio radi OK (prekine što god da svira i audio se ponaša kao da imaš uspostavljen poziv) pa vjerujem da i sa BT komunikacijom ne bi trebalo bit problema.
Još ću je malo isprobavat pa kad se uvjerim da dobro radi i da im se baza uredno ažurira ću je kupit, to je minimalna investicija s obzirom kakve su kazne.

Btw, jel mi dolaziš što u susjedstvo, rogati Janez je sad kod Mare.
doci cu krajem sezone, a ovak se mozemo dogovoriti za neki jednodnevni djir po d8 (y)