Novi stacionarni radari

Imam MiBand 6 i nema šanse da bi osjetio vibraciju na ruci taman da se fokusiram, ali zato AmiGo aplikacija (TomTom) odlično zvučno javlja preko BT u kacigu. Provjerio malo sa Snecer kartama i bilo je, u Sloveniji većina nije i pratio sam njegovu kartu preko Google maps.
 
ja sam sa hreljina, i mislim da je bio skrenuo na izlaz hreljin jer je tamo jedan motorist pao, ali prekjucer mi se cini. neznam ako je to mad max kako ga vec prozivaju
 
Evo stavio sam i ja komentar.😂
Ja napisao da je najvjerovatnije "motocikl apsolutno prilagođen u svakom sigurnosnom smislu većim brzinama"
I da je mozda i on na tajnom zadatku 🤣🤣🤣

To je napisao u zalbi onaj zamjenik ravnatelja policije 😂😂

Screenshot_20210618_191453.jpg
 
Ja napisao da je najvjerovatnije "motocikl apsolutno prilagođen u svakom sigurnosnom smislu većim brzinama"
I da je mozda i on na tajnom zadatku 🤣🤣🤣

To je napisao u zalbi onaj zamjenik ravnatelja policije 😂😂
Dooobra !! :mrgreen:
Šteta što kod nas ne pali ona fora iz američkih filmova kad se pozivaju na presude od prije XY godina :confused:
 
  • Like
Reactions: pikacu79
@Snecer ova u suhopolju GATSO105@80 kaže da je ograničenje 80, čak i glupi garmin na zadnjem apdejtu karte isto kaže da je tu ograničenje 80 i bilo je 100% tako do (relativno) nedavno ali danasam vidil da su stavili znakove ograničenja 60 iz oba smjera (i nakon zavoja iz suhopolja i na ravnici pred kamerom prema suhopolju) pa eto ak ti se da korigiraj to da barem neko bude točan

axam je pogodil sam je pogodil, jebaji ga sad

i možda su me zveknule u vinkovicima i štitaru jer sam glup ko kurac

sacam išel vidit u gugl zemlju 26 kamera danas na cijeloj ruti majkeimga naputkam i kamerama

kad ja postanem precjednik sve se to mjenja
 
  • Haha
Reactions: balky1
Nije stacionaran, uglavnom, ali evo sad jeste. U dugom ratu. Mozda su citali forum u posljednje vrijeme.
 

Attachments

  • 4F4886A7-0622-40DA-995E-A64FDA407F90.png
    4F4886A7-0622-40DA-995E-A64FDA407F90.png
    2.6 MB · Views: 0
Jel ima nova kamera Iz smjera dugopolja prema Splitu kad se profe zadnji tunel? Kazu mi gore na rasvjetnom u oba smjera, na waze, snecer i radarbot nista ne pokazuje, samo onaj stari prije predzadnjeg tunela
 
@Snecer ova u suhopolju GATSO105@80 kaže da je ograničenje 80, čak i glupi garmin na zadnjem apdejtu karte isto kaže da je tu ograničenje 80 i bilo je 100% tako do (relativno) nedavno ali danasam vidil da su stavili znakove ograničenja 60 iz oba smjera (i nakon zavoja iz suhopolja i na ravnici pred kamerom prema suhopolju) pa eto ak ti se da korigiraj to da barem neko bude točan

axam je pogodil sam je pogodil, jebaji ga sad

i možda su me zveknule u vinkovicima i štitaru jer sam glup ko kurac

sacam išel vidit u gugl zemlju 26 kamera danas na cijeloj ruti majkeimga naputkam i kamerama

kad ja postanem precjednik sve se to mjenja
OK :)
 
"Riješio" problem gašenja IGO navigacije kad se ugasi ekran na najgluplji mogući način; smanjio svjetlinu ekrana na minimum i stvar radi bez greške (tragedija je da sam ovo rješenje morao iskopati negdje na nekom forumu) :mrgreen: - potrošnja baterije minimalna, vjerujem da može izdržati čitav dan ali treba testirati kakvom vožnjom :mrgreen:
 
za sada, Radarbot+Waze radi ok. Prije voznje pogledan kolko ih ima na trasi, tek provjere radi da li ce tandem odraditi, i... radi :mrgreen:
pod kacigu BT sluske nisam prjos probao, vec na zicu
 
Posto sam uvijek isao samo vikendima i praznicima na voznje, sad kad odem preko tjedna se zacudim koliko ima patroli na cestama i samo cekam di ce me skinut. Jucer lik stao uz zivicu sa tronoscem i toki vokijem u sesvetama kod inine benzinske, i odmah iza semafora na autobusnoj stoje ford i audi redaju aute.
Kod Kralja Zvonimira u Gračacu isto patrola skrivena radnim danom, isao sam sigurno brze ali sam imao skrivenu tablicu.
Danas picim za Zagvozd i posto je radni dan i spica sezone ocekujem ih na slicnim mjestima, tablica ce bit umeljana u blatu i dobro.
Vise mi ni ne znaci radarbot kad te ovi cekaju negdje, jedino reda radi usporim kod kamere
 

Attachments

  • Radar.jpg
    Radar.jpg
    246.1 KB · Views: 0
  • Radar1.jpg
    Radar1.jpg
    478 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: exfreerider
u KA vec 3 puta ista fora... Na pravcu KA - Dega Resa, s lijeve strane stoji auto uvucen u ulicu, i javlja motoristi kad mu dolaze motori bez tablice, a ovaj pocne trku i lovi sve koji idu prema PTG-u ili i dalje ako ih ne ulovi prije. Tak da preporucam skidanje tablice poslije BP DR, prije toga i ovak nema kamera (osim poznate 3 na staroj karlovackoj) pa nema potrebe...
 
  • Like
Reactions: exfreerider