Novi stacionarni radari

Jucer lik stao uz zivicu sa tronoscem i toki vokijem u sesvetama kod inine benzinske, i odmah iza semafora na autobusnoj stoje ford i audi redaju aute.

Onda imam srece, jer sam se zadnjih dana redovito zaletavao po lijevoj traci koja ide ravno da bi se zagurao na pocetak kolone koja skrece lijevo na semaforu (jutarnji djirevi u Zagorje). 7-8 ujutro, ili se dobro sakrio, ili nisam vidio (ovo drugo vjerojatnije jer nisam ni obracao paznju ili je bilo prerano).

Inace, CamSam Plus updateam svaki put prije djira iako ga ne koristim cesto u voznji (samo kao informaciju gdje je neka nova mobilna kamera), pokaze na mapi mobilne "kamere" koje su korisnici prijavili, naravno da nije 100% sigurno, ali barem nesto, obicno ih javi 3-4-5-6-7 svaki dan po ZG. Na ovoj lokaciji nije prijavljena niti jednom u zadnjih mjesec-dva - jos jedan dokaz da je premalo korisnika takvih app :D
 
Onda imam srece, jer sam se zadnjih dana redovito zaletavao po lijevoj traci koja ide ravno da bi se zagurao na pocetak kolone koja skrece lijevo na semaforu (jutarnji djirevi u Zagorje). 7-8 ujutro, ili se dobro sakrio, ili nisam vidio (ovo drugo vjerojatnije jer nisa mni obracao paznju).

Inace, CamSam Plus updateam svako jutro, pokaze i mobilne "kamere" koje su korisnici prijavili, naravno da nije 100% sigurno, ali barem nesto, obino ih javi 3-4-5-6-7 svaki dan po ZG
prijavljuju i na radarbot-u ali obicno dok dodjem tam, nema ih.
jedino mi ide na zivce kaj trubi i na one stare kante kaj su na zemlji od prije 100 godina
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
prijavljuju i na radarbot-u ali obicno dok dodjem tam, nema ih.
jedino mi ide na zivce kaj trubi i na one stare kante kaj su na zemlji od prije 100 godina

Mene Camsam plus ispizdi jer "gleda" radijus od 1km, nevezano kojom cestom vozis, pa je puno laznih upozorenja. Al bolje i to nego da je obratno. U krugu 100tinjak km od kuce ionako znam gdje je vecina pa ignoriram upozorenja gdje sam ziher da me se ne tice na toj cesti
 
  • Like
Reactions: zaprudanec
Mene Camsam plus ispizdi jer "gleda" radijus od 1km, nevezano kojom cestom vozis, pa je puno laznih upozorenja. Al bolje i to nego da je obratno. U krugu 100tinjak km od kuce ionako znam gdje je vecina pa ignoriram upozorenja gdje sam ziher da me se ne tice na toj cesti
da tak i na ovom, makar u setup-u pita, da li da alarmira samo sa rute ili iz okolice, stavio sam rutu, al svejedno...
 
u KA vec 3 puta ista fora... Na pravcu KA - Dega Resa, s lijeve strane stoji auto uvucen u ulicu, i javlja motoristi kad mu dolaze motori bez tablice, a ovaj pocne trku i lovi sve koji idu prema PTG-u ili i dalje ako ih ne ulovi prije. Tak da preporucam skidanje tablice poslije BP DR, prije toga i ovak nema kamera (osim poznate 3 na staroj karlovackoj) pa nema potrebe...
Imao sam taj slučaj =) , kod mosta Dobra bio je semafor i radovi u jarčem polju . Mimoišli se s policajcem na motoru . Nije ni trepnuo. Zeleno se pali mi sretni gas jer nije za nama. Pristali u Ina duga resa ,jer nas semafor razdvojio ,a nismo na crveno htjeli policajcu proći jer je išao u susret jednim trakom. Samo je dojavio ovima u DR . Sekundu sam iza benziske pristao da zovnem gdje su moji zbrisali, ovaj me već blokirao iza motora da ne mogu nikuda =) , kaže dojava da ste prošli bez tablica.... Ulaz u Ka i Dr sa svih strana pripaziti ...
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Imao sam taj slučaj =) , kod mosta Dobra bio je semafor i radovi u jarčem polju . Mimoišli se s policajcem na motoru . Nije ni trepnuo. Zeleno se pali mi sretni gas jer nije za nama. Pristali u Ina duga resa ,jer nas semafor razdvojio ,a nismo na crveno htjeli policajcu proći jer je išao u susret jednim trakom. Samo je dojavio ovima u DR . Sekundu sam iza benziske pristao da zovnem gdje su moji zbrisali, ovaj me već blokirao iza motora da ne mogu nikuda =) , kaže dojava da ste prošli bez tablica.... Ulaz u Ka i Dr sa svih strana pripaziti ...
i da, ti debili su specificni zato sto forsiraju onaj clanak 236 (1000kn, 500kn na licu mjesta) a ne 244 st7 (300kn, 150 na licu mjesta) po nalogu suca. Frendu koji na GS-u ima sve osim tablice, znaci teh. ispravno vozilo, na silu je pisao č236, a ja ga slikao dok pise, i da se vidi motor sa zadnje strane, pa rekao, nema problema, kad dodje kazna, pise se zalba s prilogom fotke, pa da vidimo. dosla kazna, pisao je zalbu jos prosle godine, i do danas nista...
 
  • Like
Reactions: Shepa
Produžiš autobanom do Bosiljeva, meni je potez kroz Ka i do D.Rese dovoljno iritantan i bez policije... A tamo oko Jarče polja su najaktivniji u zadnje vrijeme.
 
  • Like
Reactions: neven
Imao sam taj slučaj =) , kod mosta Dobra bio je semafor i radovi u jarčem polju . Mimoišli se s policajcem na motoru . Nije ni trepnuo. Zeleno se pali mi sretni gas jer nije za nama. Pristali u Ina duga resa ,jer nas semafor razdvojio ,a nismo na crveno htjeli policajcu proći jer je išao u susret jednim trakom. Samo je dojavio ovima u DR . Sekundu sam iza benziske pristao da zovnem gdje su moji zbrisali, ovaj me već blokirao iza motora da ne mogu nikuda =) , kaže dojava da ste prošli bez tablica.... Ulaz u Ka i Dr sa svih strana pripaziti ...
Ali ima multinova,vidio ju nekoliko puta...između smetlišta i inine benzinske,sa desne strane kad ides prema ka,i prije par vikenda ,kada ides prema zg od smetlista,prodes onaj kao most preko odvodnog kanala,nakon sto,dvjesto metara na ulasku u kucu sa desne strane,visoka je zivica oko ulaza i tu je stave,i uvuku se u dvoriste
 
...ovo prije benzinske je ulaz u sumu,odmah nakon kojih mozda 50 mezara,kad prosjes ono raskrsce poslije smetlista
 
Znam da se već pisalo o tome ali evo sad su ljudi putovali pa možda ima nešto novo. Koja vam je najbolja aplikacija za navigaciju s radarima?
 
Ima li na brzoj cesti, 3 čoše poviše one šta snima nizbrdo, uz Klis kamera?
Na Radarbot-u pokazuje da ima.
Ima li uopće ijedna od rotora uz Klis brzom cestom?
 
Ima li na brzoj cesti, 3 čoše poviše one šta snima nizbrdo, uz Klis kamera?
Na Radarbot-u pokazuje da ima.
Ima li uopće ijedna od rotora uz Klis brzom cestom?
I meni javlja ali nisam je do sada vidio, mislim da bi mi do sada već došla kazna da je tamo.
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
Onu tribunjsku kameru na magistrali Radarbot javlja. Da li fakat snima, nemam pojma.
Prođem svaki vikend 2 puta, ne mjeri brzinu, tekođer, i za to mjesto mislim da bi već došla kazna da stvarno mjeri brzinu...
 
Taj znak stoji već mjesecima, tako da pored ruskog sad imamo i splicki rulet; zaletavanje uz Klis sve dok nekog ne okine friško postavljena kamera :mrgreen:

Ista stvar u Biskom, postavljen znak za kameru a nje nigdje, na ST temi za đireve je napisano da tu kamere neće nikad ni bit, al' ajd' ti znaj... :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: maRRin 06