Novi stacionarni radari

Jos gledam i nema ni one male koja je bila jedno vrijeme, onda gledam stupove a ni njih tamo nema i mislim se pa di su je stavili jebote... :mrgreen:
ima samo onaj stup sa solarnom pločom , pretpostavaljam da je mjerač količine prometa tam
zato su malo niže dvije na 50 metera :mrgreen:
 
Koja od ove 2 kombinacije vuče manje baterije iz mobitela:

1. Radarbot screen on - stalno

2. Waze + radarbot (koji radi u background)

🤔
 
Koristim 2 aplikacije istovremeno čisto iz sigurnosti - neka androjid u jednom trenutku odluči da mu baš Radarbot ide na živce pa ubije rad ili notifikacije teoretski vrlo lako možeš dobiti kaznu za koju si mogao kupit backup mobitel a kamoli aplikaciju :mrgreen:
 
Koristim 2 aplikacije istovremeno čisto iz sigurnosti - neka androjid u jednom trenutku odluči da mu baš Radarbot ide na živce pa ubije rad ili notifikacije teoretski vrlo lako možeš dobiti kaznu za koju si mogao kupit backup mobitel a kamoli aplikaciju :mrgreen:
Ako ti ubije notifikacije možeš imati i deset aplikacija. Radije odi u setup i namjesti da ti aplikacija uvijek radi.
 
Meni je jednom Radarbot otkazao poslusnost tj. teta se naljutila i nije htjela pricati.... i nasred ceste sam reinstalirao pa se odljutila.😇
 
Ako ti ubije notifikacije možeš imati i deset aplikacija. Radije odi u setup i namjesti da ti aplikacija uvijek radi.
Guglao sva moguća riješenja, otišao toliko duboko u postavke mobitela da sam ugledao Matrix :mrgreen: - ali sjamsjung ne da IGO navigaciji da radi s ugašenim ekranom i točka.

Kažu čekaj novi update pa možda proradi.
 
Klasicna navigacija Garmin plus waze ili cak samo nekad Tomtom aplikacija na mobitelu.100 kuna godisnje……prakticno đabe
 
U ovoj temi kao da se dogovaraju gluhi i slijepi. Obicna jednostavna aplikacija, upalis i javlja. Jebale vas navigacije, postavke i kompatibilnosti...🤪
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr and Nero
Guglao sva moguća riješenja, otišao toliko duboko u postavke mobitela da sam ugledao Matrix :mrgreen: - ali sjamsjung ne da IGO navigaciji da radi s ugašenim ekranom i točka.

Kažu čekaj novi update pa možda proradi.
nemam IGO ali meni Amigo - TomTom za mobitel radi bez problema. Upalim tomtom i kad se podigne stisnem gumb sa strane i ugasim ekran "simple as that". U postavkama je samo da ne stedi energiju i popis aplikacija koje ne zaustavlja. Slusalica u uho i kad dođe kamera kaže Bling :mrgreen:. Sve besplatno.
 
ima tko da je kupio Radarbot?
Dakle, bi sam fer i platio im za trud, i tako sve lijepo radi 2-3 mjeseca, do neki dan. kad app nece da se boota.
rekoh, deinstal pa instal, i onda.... Kita:mad::mad::mad:
Supci su izgleda sada stavili samo opcije MJESECNOG placanja, nekakv GOLD i GOLD plus....
stoka spanjolska...
da bog da im kanadera zafalilo
 
  • Haha
Reactions: cadjo and pikacu79
ima tko da je kupio Radarbot?
Dakle, bi sam fer i platio im za trud, i tako sve lijepo radi 2-3 mjeseca, do neki dan. kad app nece da se boota.
rekoh, deinstal pa instal, i onda.... Kita:mad::mad::mad:
Supci su izgleda sada stavili samo opcije MJESECNOG placanja, nekakv GOLD i GOLD plus....
stoka spanjolska...
da bog da im kanadera zafalilo
Može se nać otključana Pro verzija, i radi kako triba, automatski update kamera, etc...
Doduše, nije najnovija, pa nema navigaciju/rute (nove imaju?), ali za rute se ionako služim CoPilot-om, iGO-om i Waze-om, ovisno o raspoloženju i stanju prometa na cestama.
 
za rute se ionako služim CoPilot-om, iGO-om i Waze-om, ovisno o raspoloženju i stanju prometa na cestama.
Zašto u copilot sam ne učitaš kamere iz Snecer baze, meni to tako funkcionira pa ne trebam onda 3 aplikacije.
 
Zašto u copilot sam ne učitaš kamere iz Snecer baze, meni to tako funkcionira pa ne trebam onda 3 aplikacije.
Jesam, ali nekad mi je bitnija trenutna situacija u prometu (gustoća prometa), zato imam svašta nešto instalirano.
😁😁😁