Novi stacionarni radari

Snecer, imaš u onoj mojoj tablici točan azimut, adresu, koordinate i brzinu za novo montirane dvije kamere u Zadru - Crno i ul Hrvatskog sabora - druge nisam obišao kako kaže lemmy
 

Attachments

  • IMG-20210809-WA0004.jpg
    IMG-20210809-WA0004.jpg
    146.2 KB · Views: 0
Uredno plaćen, jednako kao i Radarbot što me s obzirom na ono što si napisao posebno "veseli" :mrgreen:
 
Pitaj zaprudaneca jeli ok :mrgreen:
ima tko da je kupio Radarbot?
Dakle, bi sam fer i platio im za trud, i tako sve lijepo radi 2-3 mjeseca, do neki dan. kad app nece da se boota.
rekoh, deinstal pa instal, i onda.... Kita:mad::mad::mad:
Supci su izgleda sada stavili samo opcije MJESECNOG placanja, nekakv GOLD i GOLD plus....
stoka spanjolska...
da bog da im kanadera zafalilo
 
  • Haha
Reactions: zaprudanec
Ja u pozadini imam Radarbot aktivan a za navi bmw app ili u autu guglu, to sve skup odlično funkcionira jedno s drugim, trećim... Radarbot ima prioritet pa nadglasa navi upute ako dolazim do kamere.
Plus kaj sam stavio da automatski pali radarbot čim se poveže bt s motorom da ne zaboravim upaliti.

Zapravo točnije ja imam Radarwarner iliti Blitzer.de koji sam jednokratno platio nekih 10€ pro verziju davno još, na pokretanju app pokrene Radarbot ali po playstore nemam radarbot nego blitzer.de kao

 
Radi uredno, korišten u nedjelju cijeli dan - zadnja verzija ažurirana na playstoreu.
 
Grom i pakao
Pa kako dalje
Na kraju triba imat istovremeno 3,4 ako ne i 5 aplikacija da pokrijes sve kamere i promet
 
prolazio danas rutom ogulin,generalski stol,vrgin most,glina,petrinja sisak i tako sve do osijeka i sto sam primjetio da su sve kamere označene nešto prije da je radarska kontrola....tj nadam se da su sve :mrgreen:.prije niej tako bilo koliko znam
 
prolazio danas rutom ogulin,generalski stol,vrgin most,glina,petrinja sisak i tako sve do osijeka i sto sam primjetio da su sve kamere označene nešto prije da je radarska kontrola....tj nadam se da su sve :mrgreen:.prije niej tako bilo koliko znam
Šta nije bilo rečeno da se kamere moraju označiti? Da je čak zakonski tako regulirano. No što je onda s onim mobilnim timovima? Kada policajac postavi kameru na tronožac? I na to se treba upozoriti s tablom? Ili vozači kada blicaju preuzimaju tu ulogu, tj., su zakonski dužni upozoriti druge??? Pitanja i pitanja....
 
prolazio danas rutom ogulin,generalski stol,vrgin most,glina,petrinja sisak i tako sve do osijeka i sto sam primjetio da su sve kamere označene nešto prije da je radarska kontrola....tj nadam se da su sve :mrgreen:.prije niej tako bilo koliko znam
Očito jedino u Ri nije označeno. Prošao sam dobar dio Dalmacije i svugdje je označeno