Novi stacionarni radari

prolazio danas rutom ogulin,generalski stol,vrgin most,glina,petrinja sisak i tako sve do osijeka i sto sam primjetio da su sve kamere označene nešto prije da je radarska kontrola....tj nadam se da su sve :mrgreen:.prije niej tako bilo koliko znam
sad su postavili i oznake od zg - senj - selce koliko vidim, i to negdje oko 500m prije
 
Da stvar bude gora, postoje table za kamere u 2 varijante; neke su bijele a neke plave - tek toliko da nas još dodatno jebu:mrgreen:
 
danas obišao i odradio kamere po ZD, u samom gradu ima ih 13. a kako se čini nekako mi ispada da je po jedna kamera u kvartu, ali nemaju svi kvartovi kamere. Vjerojatno ide i 3. val :-( morao sam i prepraviti app i ubaciti brzinu 30 .... E da, počeli su rotirati kamere pa azimuti ne igraju ulogu..
 
Jel zna netko zasto vise nije moguce otvoriti Snečerovu kartu na google mapsu kao da je nestala?? 🤔
 
e jabiga, svi bi htjeli gotovu kartu sa točnim podacima, a kada treba malo učestvovati i dojaviti podatke za ažuriranje - onda je to druga priča.
 
  • Like
Reactions: Lovro
U Barbanu na ovoj banderi od skole.
Ogranicenje 50
Screenshot_20210829_170000.jpg
 
  • Like
Reactions: ktm08 and Snecer