Novi stacionarni radari

Uf, duplo preko, imaš ovo grmlje koje prekriva znak pa se žali da nisi vidio ograničenje, a jesu je postavili točno da te lovi odma kod znaka

Neka akcija je počela u ZG, jučer u krugu 3km 10min 5 motorista, jutros stoje pod nadvožnjakom čekaju prolazak kroz crveno, tako da imajte na umu da rade punim snagama sljedećih dana....
jbg, sprosla sparina, osli turisti i ojri, sad su domaci jeleni i kunice na redu :mrgreen:
 
Malo tolerancija, ovo - ono...spustili s 5 na 3. Plati i šuti, jbg. Malo frustrira jer te na takvom putu pređe 50-ak R-ova, svimatablice podignute, a zuje skoro duplo brže od tebe.
Ima li ko iskustva, kolika je kazna za podignutu tablicu? Otpalu tablicu (puknut nosač npr)?
 
Malo tolerancija, ovo - ono...spustili s 5 na 3. Plati i šuti, jbg. Malo frustrira jer te na takvom putu pređe 50-ak R-ova, svimatablice podignute, a zuje skoro duplo brže od tebe.
Ima li ko iskustva, kolika je kazna za podignutu tablicu? Otpalu tablicu (puknut nosač npr)?
Pod uvjetom da je motor tehnicki ispravan (podrazumijeva i originalni nosac tablice ili aftermarket koji je atestiran), neimanje tablice na vozilu je 300kn, ako platis na licu mjesta ili u roku 3 dana od prekrsaja, 150kn.
 
Pod uvjetom da je motor tehnicki ispravan (podrazumijeva i originalni nosac tablice ili aftermarket koji je atestiran), neimanje tablice na vozilu je 300kn, ako platis na licu mjesta ili u roku 3 dana od prekrsaja, 150kn.
Odlično, nije ni skupo. Hvala.
 
Iđemo dalje...
IMG_20210903_180855.jpg
 
Što je sa GATSO89@50 kamerom u Podgori? Ja sam 2019 više puta prošao magistralom kroz Podgoru - i kamere nigdje. Nisam primjetio ni senzore na kolovozu???
 
Na što si mislio s ovim "senzorima na kolovozu" ?
Pa kamere kod nas vecinom imaju senzore na kolovozu pravokutnog oblika. Mozes ih izbjeci tako sto vozis po bijeloj crti. U Sarajevu je vecina takva
 
Ustavni sud u Sloveniji zabranio policijske nadzorne kamere, dok se iste uvode u Hrvatskoj

Ovo je naslov iz nekih novina
 
Zato su me za vikend iz helikoptera snimali na njihovoj "plominki". Nadam se da nece stici cestitka.
 

Attachments

  • Screenshot_20210912-185800_Facebook.jpg
    Screenshot_20210912-185800_Facebook.jpg
    372.7 KB · Views: 0
Od kad je ova kamera tamo :eek:
Zapistao mi radarbot ali neznam jesam uspio usporiti na vrijeme, jer me iznenadilo.
Kakava je, i prema kamo gleda? Jer je nisam uspio uociti na povratku.
 

Attachments

  • Kupljenovo.png
    Kupljenovo.png
    2.6 MB · Views: 0
Ja jos uvijek nisam siguran jel to kamera s radarom za mjerenje brzine, pripazim tamo svejedno kad idem prema Zaboku, ali ne izgleda mi ni ko Gatso u metalnoj kutiji, ili kao one jajaste sto su po Zagorju, kao ni one sto po Dalmaciji stavljaju.