Novi stacionarni radari

Lako je moguće da je privremena kamera za kontrolu prometa kakvu smo imali kod Tribunja mjesec dana. Isto tako kamera može biti montirana u znakovima iznad ceste, takva je u Dubravi kod Vodica. Nema teorije da je vidiš ako ideš prema Šibeniku iz Drniša. Uglavnom bilo bi dobro ciljano proći širom otvorenih očiju pa javiti. :)
 
Ova je ispod i teško se vidi ako ne znaš da je tamo , drugačija je ali nisam imala vremena zagledat jer po toj zagorskoj se svašta izvodi , pogotovo na takvim mjestima pa je bolje ne zvjerat okolo ;)
 
Ova je ispod i teško se vidi ako ne znaš da je tamo , drugačija je ali nisam imala vremena zagledat jer po toj zagorskoj se svašta izvodi , pogotovo na takvim mjestima pa je bolje ne zvjerat okolo ;)
ali nema je ni na popisu koji su objavile novine, tj objavili su one koje su pod MUP-om
 
Ne znam je li za brzinu, al tamo je 😉
 
prodji 120+ prema Zaboku pa javi za koji tjedan, meni isto cudno izgleda, ali nebi riskirao :D
 
  • Haha
Reactions: zaprudanec
Jesam, zato sam i bio u strahu pa niš nije došlo
a došla je ona iz Zlatara je...
 
došla je ona iz Zlatara
Koliko si tamo potegnuo da te slikalo? Ja prolazim tamo najcesce sa oko 65km/h, max 70km/h po satu (laze 4.5%, provjerio sa GPSom), ogranicenje je 50 km/h i nikad mi nije dosla kazna. A i znakovi da je radar su u oba smjera, valjda si ih previdio ili mozda tada jos nisu bili ni postavljeni?
 
Klasićni zajeb samog sebe, došao na benzinsku pet do osam veli tip gotovo za danas i ja dalje
a ne treba ti puno tam je dvesto metara od benzinske i to je to jen dva tri i jebiga....
 
  • Like
Reactions: 3alfa3