Novi stacionarni radari

Možda je zbog tagiranja kamera upa u probleme sa zakonom?
Ili sa zdravljem?
Ili je uzea malo odmora?
Čemu odmah negativne primisli?
 
Proradila Snecerova stranica (y)
Al je tu natrpano svega, skoro pa i lažne kamere u Peveca iznad blagajni ... 💩
No, od viška glava ne boli...:mrgreen:
 
Prijaviš čovjeku da više nema kamere i on ažurira (y)

Ja sam ovo ljeto napravio ukupno preko tisuću kilometara i nijednom mi nije pogrešno javilo!


:mrgreen:
 
Zadnja dva dana radi mu blog.
Odakle mu info za Goricu? Zar nije zaključak bio da su za nadzor prometa i slike sam još slao.
https://forum.motori.hr/threads/novi-stacionarni-radari.251795/page-168#post-5009622

Ne razumijem što se zbilo s njim, od pristupa to mu je hobi i neće pare za to, te bez zajednice teže složiti ažurnu listu, do toga da je prekinuo svu komunikaciju na forumima i blogu, te ne odgovara više. Zanimljivo.
Abde ti preuzmi pa azuriraj!
 
Đabe sve kamere 🤣🤣
IMG-baa3e77d62dd8cea88783c31b5c5ab75-V.jpg
 
E sad, jel istina ili nije, nisam provjerio, ali evo objave sa fejsa od neki dan:

1633722040535.png
 
Abde ti preuzmi pa azuriraj!
Pomalo, pomalo...
Komentar se odnosio jel ima tko info jel sve OK sa Snecerom, budući da često off bilo, udaljio se s foruma, ne komunicira, dobronamjerno sam upitao.

Koliko god mogu sam mu pomogao do sada i budem, od slanja videa, slika, itd... da može točnije ažurirati. Uvijek imam sačuvan njegov backup, ako i prekine nije problem dignuti online i nastaviti, duplati posao nema smisla. Puno truda je uložio u ovo, i svaka mu čast.

Drago mi je da je ovdje i nastavlja, to je sve što me zanimalo.
 
Molim da mi neko pojasni kako prekopirati ako to može poziciju kamera na Garmin zumo 660!
Tu stoji da se triba prekopirat CRO-GATSO.gpi, ali to nije link za nekakav file. Ajde ako neko zna kako to ide. na Android tel nije problem al na garmina neznam.
Hvala


Navodilo za naprave Garmin:

Datoteko CRO-GATSO.gpi prekopiraj:

- v napravo v mapo \Garmin\Poi\ ali
- na spominsko kartico v mapo \Garmin\Poi\
(po potrebi ustvari mapo Poi, če še ne obstaja na napravi).

- dodana še datoteka v formatu .gpx za potrebe konvertiranja za druge sisteme in ogled v programu Mapsource/Basecamp
 
Molim da mi neko pojasni kako prekopirati ako to može poziciju kamera na Garmin zumo 660!
Tu stoji da se triba prekopirat CRO-GATSO.gpi, ali to nije link za nekakav file. Ajde ako neko zna kako to ide. na Android tel nije problem al na garmina neznam.
Hvala


Navodilo za naprave Garmin:

Datoteko CRO-GATSO.gpi prekopiraj:

- v napravo v mapo \Garmin\Poi\ ali
- na spominsko kartico v mapo \Garmin\Poi\
(po potrebi ustvari mapo Poi, če še ne obstaja na napravi).

- dodana še datoteka v formatu .gpx za potrebe konvertiranja za druge sisteme in ogled v programu Mapsource/Basecamp
kaj nije link kakav link

skineš .rar arhivu i u njoj je .gpi

...
4. povezava-link ...
...
 
Nova kamera danas postavljena u Rijeci. Na Kozali kod Osnovne škole Belvedere.
 

Attachments

  • Screenshot_20211020-103514_Facebook.jpg
    Screenshot_20211020-103514_Facebook.jpg
    886.1 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: RXD3T and Dene
45.3505414.4306735340NEODRAĐENE20211020_194400Goranska ul.POTREBNA POTVRDA51001 - RijekaCROATIA
45.3357914.4461732740NEODRAĐENE20211020_201030Kozala 43POTREBNA POTVRDA51000 - RijekaCROATIA
 
Jel postoi kamera na Ciovu u Arbaniji?