Novi stacionarni radari

Ne ovisi ni o članku ni o napisanom na forumu, već isključivo o dobroj volji policajca koji te zaustavio i koji sigurno po prvi put u životu sluša;

"Ma nemam poojma kako se to desilo, ma vidi ti to kako je palo i slučajno prekrilo baš tablicu kakve su šanse!?"

:mrgreen:
 
Kod Trilja 3 kamere (a kak drugačije :mrgreen: ), koliko sam vidio nema niti jedne u bazi, budem iskopao lokacije sad.

Jedna kod crkve: 43.619245462673014, 16.723474051149253
Jedna kod hotela: 43.61554413235581, 16.729188564141662
Jedna tu negdje usred Ugljane otprilike: 43.57332081141036, 16.757524346027278

Sve 3 su one nove ovalne kutije
A gdje to gledaš...?

Ima u bazi već dugo.
 
Nije mi se pojavilo na garminu kad smo prolazili. Možda je on nešto zaštekao onda.
Negdje početkom godine sam skinuo bazu zadnje.
 
pa to i ja kazem... po tome i ak ti padne tablica je tehnicki neispravno vozilo i somica bar....
ak ti ostane snijeg na tablici isto bi po tome bilo tehnicki neispravno vozilo i izvanrednbi tehnicki...nema sanse.. moze kazna za tablicu al vozilo nije preinaceno, ima valjani tehnici i osiguranje...
Već se toliko puta drobilo o tome....

Ovo što ti misliš učiniti je skrivanje tablice. Nije tebi prvome palo napamet i veliki si optimista ako misliš da će ti to proći kod policajca. U konkretnom slučaju to bi se tretiralo samo kao skrivanje registarske oznake i sve to pod uvjetom da je na originalnom nosaču (ili atestiranom). Dakle, tehnički si ispravan ali i dalje imaš kaznu za skrivanje tablice.

Da je kojim slučajem staviš na netestirani nosač i da je uredno vidljiva to bi bilo samo tehnički neispravno vozilo.

Da je kojim slučajem staviš "pod rep" to bi bilo tehnički neispravno vozilo i skrivanje registarske oznake (ovisi kako koji policajac na to gleda).
 
ma sve jasno... zato sam i pitao za misljenja iz prve ruke... nisam ni mislio da sam otkrio toplu vodu samo malo lov u mutnom :mrgreen:
 
Svaki članak je ljepo i nedvosmisleno napisan samo ga treba čitati s razumijevanjem....... e tu upada sudac jer ako imam a imam valjani tehnički pregled na koji me NIJE prometni policajac poslao i sve imam osim tablice a u članku piše koja je kazna za neimanje iste onda idemo sudcu.....ali ako se ponašaš kao čovjek prema čovjeku onda uvijek se može proći pod bolje nego se viđati s sudcem, znam iz više nego osobnog iskustva....
ma sve jasno... zato sam i pitao za misljenja iz prve ruke... nisam ni mislio da sam otkrio toplu vodu samo malo lov u mutnom :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: neven
Svaki članak je ljepo i nedvosmisleno napisan samo ga treba čitati s razumijevanjem....... e tu upada sudac jer ako imam a imam valjani tehnički pregled na koji me NIJE prometni policajac poslao i sve imam osim tablice a u članku piše koja je kazna za neimanje iste onda idemo sudcu.....ali ako se ponašaš kao čovjek prema čovjeku onda uvijek se može proći pod bolje nego se viđati s sudcem, znam iz više nego osobnog iskustva....
Zasto bi isao velecasnom? Ili si mislio na suca? :mrgreen:
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Lovro and picasso
Važnije od obnove je sigurnost u prometu

 
  • Angry
Reactions: balky1
Nova kamera u Prigorju Brdovečkom kod Pizzerije Špiro 2
@Snecer
76 Zagrebačka ul.
 

Attachments

  • FB_IMG_1648123563066.jpg
    FB_IMG_1648123563066.jpg
    69.4 KB · Views: 0
Last edited:
  • Like
Reactions: Snecer and dipsi997
Kakva su vaša iskustva ove god sa skidanjem tablice? 😄
Frendu su konkretno pisali tehnicku neispravnost vozila (kaj je i djelomicno tocno, jer ipak nema registarsku oznaku)… Na kraju je dobil upozorenje, a ja sam prošle god platil 150kn za istu stvar (jbg, opala po putu), pitanje je kako dalje? :mrgreen:
 
Kakva su vaša iskustva ove god sa skidanjem tablice? 😄
Frendu su konkretno pisali tehnicku neispravnost vozila (kaj je i djelomicno tocno, jer ipak nema registarsku oznaku)… Na kraju je dobil upozorenje, a ja sam prošle god platil 150kn za istu stvar (jbg, opala po putu), pitanje je kako dalje? :mrgreen:
Ako je sve ostalo po ps-u i samo nedostaje tablica vozilo nije tehnički neispravno. Prožvakano već masu puta....
 
maaaaa, a sta kad zaboravis vozacku.,provjere oni vezom odmah...dali je vozilo registrirano...ili imas li vozačku., al u oba slučaja plaćaš u blagajnu.
 
  • Haha
Reactions: maRRin 06
Ako je sve ostalo po ps-u i samo nedostaje tablica vozilo nije tehnički neispravno. Prožvakano već masu puta....
Da, al ne, on napiše da je teh. neispravno, pa se vadi na sudu, mislim da im je to novi štos l, zato i pitam jel imal ko situaciju ove god? 🙄
 
To je sporo, mene te kamere nikad ne uvate, kako prozujim ...