Novi stacionarni radari

Trilj - Zadvarje su baš natrpali kamerama ali već su u bazi, bile su dvije još novije dalje prema Imotskom al to nekidan prijavili.
 
Evo za vikend odradili 930 km priko Bosne,Slavonije,Zagreba pa starom priko Plitvica nazad.Jednostavno nema letanja nego turistička vožnja,kod nas još ima i obavijesti za kamere u Bosni nema ništa a krcato ih je...
Radarbot radi dobro a sad jeli pokaže baš svaku ne znam...
 
Pozdrav, jel imaju u policijskim službenim vozilima kamere za brzinu? Malo sam se povezo danas po obilaznici, i iza mene auto, ja skrenuo lijevo, a on nastavio. Kad ono BMW s policijskim oznaka (prvi put vidim takav). Uglavnom da, kriv sam, jbga stresan dan na poslu, obilaznica, nije naselje, nigdje nikog i jbga. Eto zanima me da li imaju oni kamere i dali šalju samo doma čestitku ili je ovaj o svom poslu išo.
 
Pa naravno da imaju... neki,ne svi...ako ne dobijes kuci postu,onda pjevaj...
 
Nije im praksa da zaustave ako je prekršaj pa odma na mjestu rješe oko kazne?
Koliko znam,ako te je potrefilo snimanje...dobices depesu doma,a inace,motore u prekrsajima vise ne gone nit zaustavljaju,poradi onih par sto su bjezali,pa se zabiju uvjek negdje i nastradaju ...samo automobile gone,predju ih,i pratis di te vode...
 
Screenshot_20220527-113524_Facebook.jpg
 
  • Like
Reactions: Snecer
ovo zbilja postaje užasno, represija sa svih strana, a mi šutimo i dobro nam je...
ja bi kužil da se kamera postavi u zonu smirenog prometa, ili kod škole/vrtića da se zbilja oni neodgovorni pohvataju, ali ovo više nema smisla...

čovjek se zamisli nekad i tamo di prođe 100 puta i zna di je kamera, pa jednom naleti 10-15-20 preko ograničenja i eto kazna...
 
ovo zbilja postaje užasno, represija sa svih strana, a mi šutimo i dobro nam je...
ja bi kužil da se kamera postavi u zonu smirenog prometa, ili kod škole/vrtića da se zbilja oni neodgovorni pohvataju, ali ovo više nema smisla...

čovjek se zamisli nekad i tamo di prođe 100 puta i zna di je kamera, pa jednom naleti 10-15-20 preko ograničenja i eto kazna...
Tako san prije koju godinu popušija 2000 kn kazne,zamislija se i taka malo gas na autu,diglo na 72-3 km/h i lagano dođe dvica 🤢
Evo represije i na auto putu koji plaćamo kao da je zlatan;

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrv...mjeriti-tockasto-sekcijski-i-mobilno-15202246
 
  • Like
Reactions: cadjo
Sta se stalno neko buni, neka kamera...pa jesi ti vozio kad kroz Italy...ja do Firence i nazad nisam vidio nigdje policijota, ali zato svako malo svira radarbot.,naravno, okolinim cestama i kroz sela, a i tako vanka voziš ka bubica, samo kod nas bi pićio... ,a isto tako,aj tamo potegni i auto-putem...pa te brzo srede...,a u Sloveniji bi moga skoro i pjeske,kako se vozi...
 
  • Like
Reactions: BreakM and Luke