Novi stacionarni radari

Iznenadilo me, prijatelj iz srednje vozi, eto kak je svijet mali 😂
 
Last edited:
Događa li vam se nekada da Radarbot zablokira. Nema pravila o kojoj se kameri radi. On mi na slušalice dojavljuje info o kameri kao poziv, normalno on traje 10-ak sekundi kada upozorava. Međutim, nekada se poziv ne prekine (taje npr. 20 minuta) a to se ne može skužiti osim ako se ne pogleda na ekran. Dok god traje taj poziv, on neće dojaviti sljedeću kameru...
 
Jbg, koliko je tehnologija super toliko uvijek nešto zajebaje pa treba prtljat (n) - moj recept je istovremeno upaljena iGO navigacija sa Snecerovim POI kamerama + radarbot pro i ekran na mobu upaljen sa svjetlinom smanjenom na minimum jer samsung redovito ubije aplikaciju ako je ekran ugašen.

Bolje i sve to nego dobit u pošti kaznu s fotografijom :mrgreen:
 
meni na samsungu radi i radarbot i navigacija googlova sa ugašenim ekranom, tete se uredno javljaju, a i pozivi normalno funkcioniraju..
baš sam ugodno iznenađen.pu, pu..da ne ureknem..
 
  • Like
Reactions: neven
I meni je ovo na Samsungu S20+, ali mislim da to nije bitno. Nema pravila, samo nekada se dogodi (jednom u 15 puta). Uvijek uredno obavim par poziva dok aplikacija radi u pozadini i s ugašenim ekranom ali stvarno nekada zna zeznuti. Dok sam u autu lako primjetim kada je poziv nastavio ali kad sam na motoru nema šanse da bi mogao skužiti preko slušalica, jednio da pogledam na sat da je poziv još u tijeku (ali rukavica pokriva sat). Jedini lijek je izaći iz aplikacije i ponovno ući.
 
meni povremeno waze zasteka i to kad je na BT android autu. pokaze kameru na karti ali nema zvuka. na slusalice radi ok. i zvuk na mobu ok.
 
Nova kamera..
Ulaz u Tisno, gleda prema Istoku, 40....

43.802065, 15.649422​


Druga bi trebala biti negdje ovdje... trebati će provjeriti..
Od Y križanja prema Betini ili prema Murteru, stavljen znak ali nije potvrđeno

43.811797, 15.601872​

 
  • Like
Reactions: navigator77
Događa li vam se nekada da Radarbot zablokira. Nema pravila o kojoj se kameri radi. On mi na slušalice dojavljuje info o kameri kao poziv, normalno on traje 10-ak sekundi kada upozorava. Međutim, nekada se poziv ne prekine (taje npr. 20 minuta) a to se ne može skužiti osim ako se ne pogleda na ekran. Dok god traje taj poziv, on neće dojaviti sljedeću kameru...
Prije ponekad, rijetko. Ali u zadnje vrijeme praktički nema vožnje da ne zablokira, kod frenda ista stvar. Zato sam se lagano vratio na garmin i scdb bazu ili snečerovu za hr i okolicu.
 
OBAVIJEST:
Nova kamera je postavljena u mjestu Križpolje na staroj cesti za Senj.
Nalazi se u centru i gleda prema Senju.
Još nije ubačena u niti jednu aplikaciju za praćenje kamera pa pripazite.
Dakle oni koji voze starom cestom Karlovac-Senj kamere su u Križpolju i Brinju.
U Brinju gleda prema Karlovcu.
Može preciznija lokacija?
 
Može preciznija lokacija?
Kamera je na ulazu u mjesto Križpolje iz smjera Senja, sa lijeve strane na stupu, gleda prema Senju, ispod na cesti je oznaka škola.

Ne znam koordinate ali javim kada budem išao slijedeći puta.

Lp,
Marin
 
Kamera je na ulazu u mjesto Križpolje iz smjera Senja, sa lijeve strane na stupu, gleda prema Senju, ispod na cesti je oznaka škola.

Ne znam koordinate ali javim kada budem išao slijedeći puta.

Lp,
Marin
kp.jpg

ovdje?
 
Nisam to mislio, nego jučer sam prošao tamo i nije mi se dalo paliti Radarbot jer sam slušao muziku na slušalice. I znam da sam prikočio jer mi je ostalo u sjećanju da u Križpolju ima kamera. E sad, da li sam nešto pobrkao, ne znam...
 
Svaka pohvala za radarbot...super radi..... kod tunela Sv. Rok je u vise navrata upozorio da je iznad nas helikopter da budemo oprezni 😁 Jeste li imali takva upozorenja ?
 
DA koji put upozorava na mobilnu kameru za brzinu a koji put mi daje upozorenja za radove ne putu što mi je jedan put i spasilo glavu na D1.