Novi stacionarni radari

A zašto misliš da Gatso 2 ( kocka, kako kažeš ) ne snima oba smjera?
Unatoč dobrom opisu ne kužim gdje si to mislio? Molim te info i jel ona koja snima iz oba smjera ili kocka? Na radarbotu vidim samo da su stavili jednu na putu prema sesvetama po dubravi, ali za nju sumnjam (čak sam je prijavio u botu i maknuli su je).
 
A zašto misliš da Gatso 2 ( kocka, kako kažeš ) ne snima oba smjera?
Da znam da smo se razumijeli, mislio sam na kameru koju prilažem.

E sad, bio sam pod dojmom da ove fotkaju samo jedan smjer... 🤔
 

Attachments

  • IMG_20221123_165148.jpg
    IMG_20221123_165148.jpg
    73.6 KB · Views: 0
Da znam da smo se razumijeli, mislio sam na kameru koju prilažem.

E sad, bio sam pod dojmom da ove fotkaju samo jedan smjer... 🤔
snima ova smjera, moj frend se uvjerio kad je dobio 2 kazne iz Draganića, jednu za brzinu, a drugu za pretjecanje preko pune crte, na motoru sniman u odlasku, tako da big brother pokriva sve više prostora i bojim se da su dani normalne vožnje prilično pri kraju jer najavljuju još novih kamera, a i ovih ima već dosta, u Kutini na istom smjeru prema Garešnici jedna na izlazu iz Kutine a druga nakon možda dva km.
 
snima ova smjera, moj frend se uvjerio kad je dobio 2 kazne iz Draganića, jednu za brzinu, a drugu za pretjecanje preko pune crte, na motoru sniman u odlasku, tako da big brother pokriva sve više prostora i bojim se da su dani normalne vožnje prilično pri kraju jer najavljuju još novih kamera, a i ovih ima već dosta, u Kutini na istom smjeru prema Garešnici jedna na izlazu iz Kutine a druga nakon možda dva km.
Tablica dolje i ide gas
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Luke and Ozrens84
tamo negdje su i inace znale bit sacekuse sa laserom (ravnica na ulazu u Tuhelj gdje je, neznam, 40-50 km/h ogranicenje?). Ne znam kome je bila blesavija situacija kad sam tamo prolazio motorom (20tak puta u sezoni sigurno), meni sto se vucem sporo ili drotu koji mjeri..... :mrgreen:
A ja sam vjerojatno jedini kojeg je tamo skinuo presretač. I to još ubijenog nakon prvog dana jedne od najtežih enduro utrka u Klanjcu, jedva sam disao od umora i onda još par gemišta. :p :mrgreen:
 
Unatoč dobrom opisu ne kužim gdje si to mislio? Molim te info i jel ona koja snima iz oba smjera ili kocka? Na radarbotu vidim samo da su stavili jednu na putu prema sesvetama po dubravi, ali za nju sumnjam (čak sam je prijavio u botu i maknuli su je).

ovdje negdje:
Donja Dubrava

ako ima koji lokalni može samu kameru poslikat da se vidi točno di je. prijavil sam u radarbot, ali offline pa ne znam dal su prihvatili. uglavnom tam je definitivno i stavili su znak upozorenja na nju
 
A ovako to izgleda na Radarbotu (n) jbt postoji li kakvo štetno zračenje iz kamera čini mi se da je prolazak kroz ovaj potez sa 3 komada u nizu gore od rendgena:mrgreen:

Kolega Snecer molim javi dali je potrebno prijaviti koordinate(y)

Screenshot_20221125-201204_Radarbot Pro.jpg
 
iGO navigaciju sa ubačenim Snecerovim POI u kombinaciji s Radarbotom kao backup-om (y)

Sjamsung (A70) mi je u prošlosti znao ugasiti aplikacije ako ugasim ekran (sve sam guglao, sve postavke za štednju baterije ugasio i nije pomoglo), tako da sada ostavim ekran upaljen, smanjim pozadinsku rasvjetu na minimum i spojim mob na mali powerbank tako da baterija bez problema traje cijeli dan(y)
 
Znaci ima jos opcija. Ja u autu koristim Waze a tako sam mislio i na motoru. Imam onaj smartwatch pa cu namjestiti da vibrira.
Koliko sam shvatio Radarbot moze raditi u pozadini dok se koristi Google maps sto je takodjer zgodno.