Novi Triumph Trophy SE

mate said:

Specifikacije izgledaju super ali ipak....  :LOL: :LOL:

mechanical-monkey-with-cymbals.jpg


48651.jpg
 
ocigledno su isli na to da kopiraju BMW pa su otisli jos i korak dalje..jos ruznije svjetlo :LOL:

ovo ce kupovat samo patriotski nastrojeni otocani i niko vise..cijena ce tu odigrat presudnu ulogu al sumnjam da ce bit jeftiniji od GTR..zasto onda kupit 1200 kad mozes 1400, 130 i nesto konja VS 160 i nesto, klasika kocnice VS radijalne, 3cil a mozes dobit 4 :LOL:  a i ruzan brate ko lopov u noci :mrgreen:
 
Ti uspoređuješ Kramasakija sa Triumph-om, to je u najmanju ruku smješno ...a kad smo kod ružnoće mislim da Kawasaki ima nekoliko vrlo ružnih novijih modela. :jesus:
 
Versys 1000 ajme ajme koji užas. A što je najgore motor mi čak i sviđa (mislim koncepcija) ali izgled. :shocked:


Što se Triumph-a tiće pa mislim da im izgled i nije toliko bitna stavka. Rt nije neki ljepotan čak naprotiv ružan je ko ponoć :jesus:
Udobnost, performanse, potrošnja, razvijanje snage i koliko opreme možeš uvaliti na njega bez nekih paprenih cijena :mrgreen:
Ok tu je i ime jer Rt je već odavno na tržištu ali opet kada bi imao love i kada bi mi trebao takav motor mislio bi se između RT i Triumph-a. :misli:
 
crni konjanik said:
Ti uspoređuješ Kramasakija sa Triumph-om, to je u najmanju ruku smješno ...a kad smo kod ružnoće mislim da Kawasaki ima nekoliko vrlo ružnih novijih modela. :jesus:
Pa smiješno bi moglo biti, ali onima koji voze Kawu  :D Predrasude su rak.