novi v strom 1ooo

starac1

Member
pozdrav

zanimaju me malo dojmovi o novom velikom stromu..kako se ponaša kvarovi posebno vožnja u dvoje sa boćnim koferima...

dobre i loše osobine ovog motora  molim da svoje utiske daju samo oni koji ga imaju u vlasništvu ili su ga vozili...

kako se ponaša izvan asfalta tj po makadamu....

bacio sam oko na jednog novog žuču........
 
mislio sam prije svega na motor jer znam da je bilo nekih opoziva  a to nemožeš vidjeti na you tubu.....

takoder čuo sam da su v stromovi 1000 imali problema sa mjenjačem ili korpom valjda su to sada riješili

evo takve stvari me zanimaju a tih stvari nema na you tubu.....
 
za koji motor nije bilo opoziva..
na starijim modelima je korpa bila problem, pretpostavljam da su to konačno složili :misli:
 
znam diješena je bilo i za druge braše opoziva .. evo malo zvao i rekli mi da je taj nedostatak riješen....

evo upravo dobio ponudu od noveme nove za stroma 1000 oko 15 tis Eur  :misli:

 
starac1 said:
znam diješena je bilo i za druge braše opoziva .. evo malo zvao i rekli mi da je taj nedostatak riješen....
a što će ti drugo reći :mrgreen:
 
starac1 said:
pozdrav

zanimaju me malo dojmovi o novom velikom stromu..kako se ponaša kvarovi posebno vožnja u dvoje sa boćnim koferima...

dobre i loše osobine ovog motora  molim da svoje utiske daju samo oni koji ga imaju u vlasništvu ili su ga vozili...

kako se ponaša izvan asfalta tj po makadamu....

bacio sam oko na jednog novog žuču........

kontaktiraj člana ovog foruma Bob Rock, siguran sam da ćeš biti zadovoljan kvalitetom usluge (vidi temu ATT Suzuki Split)

 
Na ovom forumu nema sta nema o V stromu 650 i 1000 svih generacija vrsta i boja.

http://vstrom-klv.eu/index.php
 
Limitirana serija V-Strom 1050XT Black Edition za početak 2022. godine
samo 150 komada, cijena 15.000 eura, crna boja, zlatne felge, koferi

meni osobno izgleda predobro :cool:
 

Attachments

  • vstrom black edition 2022 a.jpg
    vstrom black edition 2022 a.jpg
    472.2 KB · Views: 0
  • vstrom black edition 2022 b.jpg
    vstrom black edition 2022 b.jpg
    36.9 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: JosoGT46 and Dene
vjerovatno da desnog ne prepravljaju zbog lonca ispod, ovako su oba ista i jednake litraže
 
Bez TFT I maglenki nema sta da trazi na trzistu..to se sad trazi da mozes povezat tel jer koji kur imas najnoviji tel a motor stari..a koferi su visoko da ne struzu po zavojima