O Zabavi i Prekidima

Oldy, nekako mi se vidi da si ti jedan od trojice opisanih likova u priči !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sexus, pleksus, jarčeva obratnica !!!
 
Shtica said:
Oldy, nekako mi se vidi da si ti jedan od trojice opisanih likova u priči !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sexus, pleksus, jarčeva obratnica !!!

    ... :mrgreen:. Teško, ja nisam Veliki Dečko, neg Stari Dečko  :wink:. U svakom slučaju fala, neko zlurad bi rekao da sam klečao  :LOL:...
 
OldBoy said:
    ... :mrgreen:. Teško, ja nisam Veliki Dečko, neg Stari Dečko  :wink:. U svakom slučaju fala, neko zlurad bi rekao da sam klečao  :LOL:...
Nema takvih ovdje :LOL: :LOL: :LOL:
 
u pripovjetki domace okruzenje sa slatkom primjesom Tajlanda.. Frend mi se jednom zaljubio, a i ljubio jednu Thai lady..il je mozda bila ladyboy.. tko ce se sjecat nebitnih detalja :LOL:
 
Hahahaha drama, svaka čast!!  :LOL:  :police:
 
Izvrsno Old. Sviđa mi se kako si prenio atmosferu, pomalo već dovršenog života punog razočarenja, a pomalo još uvijek mladenačku, onu mladenačku u glavama nedoraslih snova. Nimalo slično Jarčevoj obratnici, jer Miller je bio cinik, a ti svakako nisi govorio cinično, već realno kako već izgleda realno nerealan san. Nadam se još kojoj tvojoj priči  :wink:
 
Znam da volis iskrenu kritiku.
Gle saptav, hrapav glas i cudni pogledi ekipe su me odveli do raspleta prije nego sam ga procitao. Bilo je dovoljno jedno od toga. Oboje je bilo za zeru previse. Pokvarilo mi iznenadjenje.  :mrgreen:
 
Baza said:
Znam da volis iskrenu kritiku.
Gle saptav, hrapav glas i cudni pogledi ekipe su me odveli do raspleta prije nego sam ga procitao. Bilo je dovoljno jedno od toga. Oboje je bilo za zeru previse. Pokvarilo mi iznenadjenje.  :mrgreen:

    ...jebiga, bio sam početnik  :mrgreen:.

    Ima još nešto. Sredinom devedesetih, dakle prije skoro dvadeset godina, travestita je bilo puno manje i teže si mogao naletiti na njih. Danas smo i kao čitatelji u daleko većoj mjeri pripremljeni na tu mogućnost.
 
Ova/j tvoja plavka/kan se je vrtio po Gajevoj s leđa komad i pol mnogi su nasjeli na pušenje ili zguza nisu ovi tvoji jedini
 
Ninja said:
Ova/j tvoja plavka/kan se je vrtio po Gajevoj s leđa komad i pol mnogi su nasjeli na pušenje ili zguza nisu ovi tvoji jedini

      ...ma znam. A ima i ona/j skuteraš/ica na vxru od prije tri godine. Pljugala je za vulo, ali nikome nije išla u stan. I da sve bude dodatno napeto, za uzet ga u usta samo bi malo podigla integralku kada bi kleknula u haustoru ili parku. Neki su je/ga karali više puta, a uvijek se vadila da ima ciklus, pa ako ne smeta, može skroz otraga.

    Ovdje na forumu većina misli da je ta sa vxrom izmišljena, a ja s njom/njime razgovarao. Sasvim slučajno i ne po pitanju njenih/njegovih usluga...
 
OldBoy said:
Ovdje na forumu većina misli da je ta sa vxrom izmišljena, a ja s njom/njime razgovarao. Sasvim slučajno i ne po pitanju njenih/njegovih usluga...

Za nevjerne Tome  :mrgreen:

74261001856100033681000.jpg
 
OldBoy said:
Ovdje na forumu većina misli da je ta sa vxrom izmišljena, a ja s njom/njime razgovarao. Sasvim slučajno i ne po pitanju njenih/njegovih usluga...
Tražija si materijal za knjigu?

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Tražija si materijal za knjigu?

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

    ...ne bi vjerovao, vozio sam motorom prema centru i na semaforu me nešto pitala. Da je bio neki gabor rekao bi joj 'jebi se' bez objašnjenja da sam gluh, da je ne čujem uopće jer ispod kacige ne mogu nositi pužnicu. Ovako sam vidio da ima odličnu nogu, da vozi bosonoga, da na sebi ima samo crni triko dugih rukava i prsluk od jeansa. Pokazao sam joj da stane na trotoar. Stala je, a ja sam stavio pužnicu i rekao 'evo, sad te tek čujem. Što si trebala?' Veli ona da se vozila cijeli dan i ponestaje joj benzina i jel joj mogu dati pet kuna. Dao sam joj deset i rekao da ne bi trebala nepoznate tako direktno žicati lovu. Neko bi to mogao krivo shvatiti i tražiti svakakve protuusluge. Nije skidala kacigu. Gledala me trepećući dugim trepavicama, prilično napadno namazana. Zahvalila se, sjela na skuter i otišla. A ja je nisam stigao pitati zašto vozi bosonoga.

    Dan danas me je sram što sam nastupio ko stari prdonja i davao savjete umjesto da je probam zbariti. TADA NISAM ZNAO DA JE MUŠKO. Jebeno bi se iznenadio...
 
I nisi skužija da je on/a zapravo barila tebe?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Shepa said:
I nisi skužija da je on/a zapravo barila tebe?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  ...skužio sam da hoće pet kuna, da ima godina ko moja kćerka i da nešto ne štima. Pomislio sam da je umobolna. Ustvari, prilično sam se zbunio  :mrgreen: