Obavezna kutija prve pomoci od 01.08.2022. (ne, nije na moju inicijativu :D )

Jos malo pa ce se morat nosit i pjese kad ides :p
Ja razmišljam da uz prvu pomoć u ruksak stavim i defibrilator. Normalno, atestiran...da zajebem Alfu:mrgreen:
 
ja ju isto nemam inace al kad idem na izlet ubacim u kofer il ruksak...nek se nadje
 
je li istina da u HR ne vride EU kutije prve pomoci za motore - i obrano, da u EU ne vride Hrvatistanske YUS kutije?
 
Nemam sad volje otići u garažu i posniimiti sadržaj te famozne prve pomoći.Uglavnom , ne znam da li bih mome peseku previo ranu s jednim od zavoja koji se nude u njoj .To je kvaliteta ajoj mila majko.A moram(o) je imati sa sobom.Ista priča i u automobilu.😎🍀
 
Nemam sad volje otići u garažu i posniimiti sadržaj te famozne prve pomoći.Uglavnom , ne znam da li bih mome peseku previo ranu s jednim od zavoja koji se nude u njoj .To je kvaliteta ajoj mila majko.A moram(o) je imati sa sobom.Ista priča i u automobilu.😎🍀
koja je to P.pomoc... ona iz 1941 god...,di si to nasao...
 
od 5 godina, provjerio sam kod tokica i jos negdje (ne sjecam se), sve su im u opticaju 2+ godine

zna neko di ima novijih? :D
 
Odeš u apoteku, oni ti promine neke pašice itd. i stave novu nalju s novim datumom.
 
Neznan zašto P.pomoc ima rok trajanja ili je to neka greška.,sta se moze pokvariti u njoj...zavoji, žilet, flaster...gaza...ne kužim, ali jedino ako je otvarana ili nedostaje materijala u njoj ,opet, može se uvjek nadopuniti, ali pokvariti ! , to treba biti neograničeno...
 
Mislim da su samo sterilne komprese koje treba minjat..
 
Neznan zašto P.pomoc ima rok trajanja ili je to neka greška.,sta se moze pokvariti u njoj...zavoji, žilet, flaster...gaza...ne kužim, ali jedino ako je otvarana ili nedostaje materijala u njoj ,opet, može se uvjek nadopuniti, ali pokvariti ! , to treba biti neograničeno...
Sterilni materijal uvijek ima rok trajanja.
 
jer generalno svi koriste i znaju sto ce s prvom pomoci ak nekom zatreba hahah
ne pricam porezem se pa stavim flaster neg PRVA pomoc
 
  • Like
Reactions: pikacu79
jer generalno svi koriste i znaju sto ce s prvom pomoci ak nekom zatreba hahah
ne pricam porezem se pa stavim flaster neg PRVA pomoc

Pretpostavka (koja je majka svih zajeba :mrgreen: ) je da nisi prosao prvu pomoc u autoskoli na blef nego si nesto i naucio :mrgreen:
 
Nije pretpostavka da sam ju prošao prije 20+ godina i od onda, hvala bogu, nisam taknuo ni zavoj ni trokutastu maramu 😁
 
Neznan zašto P.pomoc ima rok trajanja ili je to neka greška.,sta se moze pokvariti u njoj...zavoji, žilet, flaster...gaza...ne kužim, ali jedino ako je otvarana ili nedostaje materijala u njoj ,opet, može se uvjek nadopuniti, ali pokvariti ! , to treba biti neograničeno...
Ako stoji u autu, bogme se kvari !