obrisane teme

Status
Not open for further replies.

Author

Well-known member
zasto ne stavite k0d da se vidi razlog i tko je obrisao temu i ta poruka da dođe onome tko je otvorio temu, mislim da nema ništa što više iritira korisnike kad nema teme niti razloga, a ne dobiju barem na pm zašto je obrisana, ovo je velik forum i treba ga tako shvatiti i sa strane onih koji održavaju, ako treba pomoći sa php nije problem, ima ovdje pametnih bajkera, ako administracija želi k0d da svima čita PM mogu vam i to dati
 
o kojim korisnicima pričaš?

to tu ne postoji




Srki
 
Author said:
zasto ne stavite k0d da se vidi razlog i tko je obrisao temu i ta poruka da dođe onome tko je otvorio temu, mislim da nema ništa što više iritira korisnike kad nema teme niti razloga, a ne dobiju barem na pm zašto je obrisana, ovo je velik forum i treba ga tako shvatiti i sa strane onih koji održavaju, ako treba pomoći sa php nije problem, ima ovdje pametnih bajkera, ako administracija želi k0d da svima čita PM mogu vam i to dati


....promašio si podforum.............za početak.  :LOL:


:mrgreen:
 
Ako se žališ na brisanje tema, onda je za to predviđen podforum http://www.motori.hr/forum/index.php/board,21.0.html
Znači tamo postavljaš pitanja vezana uz brisanje teme i ostalo.
A ako si temu otvorio na temelju videa koji si stavio u nju, ne znam što bi netko trebao napraviti nego ju izbrisati.
Koju poruku nosi video?
 
cherokee said:
Ako se žališ na brisanje tema, onda je za to predviđen podforum http://www.motori.hr/forum/index.php/board,21.0.html
koja svrha otvaranje nove teme za obrisanu temu? tebi to ima logike? umjesto pm zašto je tema obrisana, bilo koja, nebitno moja, tvoja, bla bla

cherokee said:
A ako si temu otvorio na temelju videa koji si stavio u nju, ne znam što bi netko trebao napraviti nego ju izbrisati.
Koju poruku nosi video?
i koja je onda svrha birtije ako nemoš otvorit neku temu bezze?
video nosi poruku da ne budeš idiot i da preživiš
 
fora je u tome da ti se obriše tema bez objašnjenja, onda se tebi digne živac zbog toga i počneš nesuvislo otvarati teme sa glupim pitanjima koje će opet biti obrisane sve do jednog trenutka kad pretjeraš i dobiješ ban .... onda jedno vrijeme mir i tišina..  :mrgreen: :mrgreen:
 
Inače ta tema je bila apsolutno najgluplja tema svih vremena,nije imala ni svrhu ni smisao,ni glavu ni rep :mrgreen:
 
strasilo said:
fora je u tome da ti se obriše tema bez objašnjenja, onda se tebi digne živac zbog toga i počneš nesuvislo otvarati teme sa glupim pitanjima koje će opet biti obrisane sve do jednog trenutka kad pretjeraš i dobiješ ban .... onda jedno vrijeme mir i tišina..  :mrgreen: :mrgreen:

sve si pogodio  :mrgreen:  (y)
 
e milanche koja tema u birtiji ima smisao, po tebi ni jedna na forumu, jer ti svaki prvi post ima smajlic
 
strasilo said:
fora je u tome da ti se obriše tema bez objašnjenja, onda se tebi digne živac zbog toga i počneš nesuvislo otvarati teme sa glupim pitanjima koje će opet biti obrisane sve do jednog trenutka kad pretjeraš i dobiješ ban .... onda jedno vrijeme mir i tišina..  :mrgreen: :mrgreen:

Hvala na pojašnjenju, izgleda da sam ja na armenskom pisao....... :LOL:


:mrgreen:
 
cherokee said:
Hvala na pojašnjenju, izgleda da sam ja na armenskom pisao....... :LOL:
:mrgreen:
nekima ne bi pomoglo ni da im sve nacrtas...  :mrgreen:
 
strasilo said:
fora je u tome da ti se obriše tema bez objašnjenja, onda se tebi digne živac zbog toga i počneš nesuvislo otvarati teme sa glupim pitanjima koje će opet biti obrisane sve do jednog trenutka kad pretjeraš i dobiješ ban .... onda jedno vrijeme mir i tišina..  :mrgreen: :mrgreen:
Slažem se sa tobom (y) Ali ruku na srce i moderatori(neki)otvaraju totalno glupe teme :palacdolje: Pa nikom ništa. To je samo moje mišljenje ali tko sam ja da mislim :mrgreen:
 
poštar said:
Slažem se sa tobom (y) Ali ruku na srce i moderatori(neki)otvaraju totalno glupe teme :palacdolje: Pa nikom ništa. To je samo moje mišljenje ali tko sam ja da mislim :mrgreen:

komunizam, sloboda govora 0, jos se i ove picajzle slazu sa vladom i dobijes titograd :LOL:
i onda kad se njima obrise, ja ih zajebavam ko i oni mene i tako godinama  :mrgreen: (y)

treba joku stavit za direktora i onda bar mogu o svemu osim yamahi, i to je napredak
 
Obrisat nekome temu je kulturocid, to je isto ka da Picassu obrišeš Mona Lisu, ovde vlada jednoumlje ali narodu je voda došla do grla i samo je pitanje trenutka......... :shock:
(jeli ovo bilo dobro? :misli: :mrgreen:)
 
Oće ko platit kavu?

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Status
Not open for further replies.