Odakle je Fatamorgana?..... Sahara 2010 .....

picoda said:
I kad vam kazem najiskrenije da ne zelim, necete mi vjerovati. Tako da... Jos mi se ne putuje s grcem u zeludcu.  :hehehe:

Misliš ,sa leptirićima u želucu, ko nakon prvog poljupca :mrgreen:???
Da , dese se ,čim naranđa dođe doma :D

Krasan putopis i slike (y)

Bilo bi krasno biti tam :shock: (y)
 
tiki said:
.....pa bih predložio autoru ovog putopisa, da ga prijavi za objavu na Motori webu (kao što piše u pravilima podforuma) ili da admin razdvoji komentare i zafrkanciju od samog putopisa.
Ovo vrijedi i za putopis ZoltaniceBB sa fotografijama ZoltanaBB.

Ma ne treba brisat nista. Neka zajebancije. Dobro je i ovde, sta ce na stranici. Kome se cita i koga ovakve stvari zanimaju naci ce. Vec sam negdje spomenuo pisem iz par razloga. Prvo: da moja ekipa, koja s motorima i forumom nema veze, ima di procitat pa ne moram svakome posebno pricat (iako to i ovako tesko izbjegnem), Drugo: da oni koji vole putopise imaju sta procitat, Trece: da se pohvalim, (sto je ljudski samo nitko nece prizna. :mrgreen:). I gust mi je. Opusta me. Eto.


Evo iskopao jos malo:

t5obig.jpg


nb6jqo.jpg


w8155y.jpg


14w65fq.jpg


2vjal3a.jpg


2euts3c.jpg


2wdsrw3.jpg


2gtophg.jpg


24l62j7.jpg


ezpycw.jpg


11smo41.jpg


14mgapy.jpg


23uyemh.jpg


20p31jc.jpg


35i53d5.jpg


Sad stvarno nema vise...  :mrgreen:
 
picoda said:
I gust mi je. Opusta me. Eto.

najbitnije od svega!  (y)

picoda said:

jesi ponio koju 'ružicu'?
nisi smio, koliko ja znam  :jesus:
samo ih nemoj staviti u akvarij! provjereno postane hrpica pijeska.
 
AnteK said:
Znaš kako bi ti dobro legla dva Akrapa ili Arrowa.......... :mrgreen:

Znam  :mrgreen:

Okica said:
najbitnije od svega!  (y)

jesi ponio koju 'ružicu'?
nisi smio, koliko ja znam  :jesus:
samo ih nemoj staviti u akvarij! provjereno postane hrpica pijeska.

Tesko da bi izdrzale nekih stotinjak metara.  :mrgreen:
 
picoda said:
Ma ne treba brisat nista. Neka zajebancije. Dobro je i ovde, sta ce na stranici. Kome se cita i koga ovakve stvari zanimaju naci ce. Vec sam negdje spomenuo pisem iz par razloga. Prvo: da moja ekipa, koja s motorima i forumom nema veze, ima di procitat pa ne moram svakome posebno pricat (iako to i ovako tesko izbjegnem), Drugo: da oni koji vole putopise imaju sta procitat, Trece: da se pohvalim, (sto je ljudski samo nitko nece prizna. :mrgreen:). I gust mi je. Opusta me. Eto.

i ja se slazem suhi putopisi bez ikakvih pitanjima/odgovora/komentara mi nisu tako zanimilji kao ovi...


Evo iskopao jos malo:
w8155y.jpg

hmmmm sada se i meni nesto pricinilo  :mrgreen:



Sad stvarno nema vise...  :mrgreen:

ajde ivan ce naci neku karticu u jaketi pa ce biti još ;)  :mrgreen:
 
fjaka said:
i ja se slazem suhi putopisi bez ikakvih pitanjima/odgovora/komentara mi nisu tako zanimilji kao ovi...

hmmmm sada se i meni nesto pricinilo  :mrgreen:

ajde ivan ce naci neku karticu u jaketi pa ce biti još ;)  :mrgreen:

(y)
Jebote Fjaka sta se nisi javija mogli smo pice popit tu ispod  :mrgreen:

Nema vise kartica, nema vise slika, nema vise nista. Vrime je da se otidje negdi i napune kartice.  :wink:
 
moram i ja lajkati kad super pišeš, fotke ne moram ni spominjati... odličan put, malo para... i ovaj puta sam mislio da će svota biti neka ogromna ali često se prevarim u čitanju putopisa

(y) (y)
 
picoda said:
Tesko da bi izdrzale nekih stotinjak metara.  :mrgreen:

hmm, onda su to neke druge  :misli:
iako, činjenica je da ih nisam vozila ni 100m ni n-tkm motorom.  zašt' kamen vozit'?!? :mrgreen:
 
Okica said:
hmm, onda su to neke druge  :misli:
iako, činjenica je da ih nisam vozila ni 100m ni n-tkm motorom.  zašt' kamen vozit'?!? :mrgreen:

Uvik je dobro kamen vozit. Sta tezi. Kad ga jednom iskrcaš, ide motor ko raketa. :mrgreen:
 
fjaka said:
i ja se slazem suhi putopisi bez ikakvih pitanjima/odgovora/komentara mi nisu tako zanimilji kao ovi...


hmmmm sada se i meni nesto pricinilo  :mrgreen:



ajde ivan ce naci neku karticu u jaketi pa ce biti još ;)  :mrgreen:

Jebote sad i ja moram kopati po slikama....
 
Bravo na putopisu, bravo na slikama, krasan trip.

Možda si več napisao, a nisam vidjeo...
Picoda reci molim koji foto aparat si koristio, jer moj Canon SX110 IS toga ne može, al možda zato jer ga još nisam poveo u Tunis :) ?
Koliko vam je dana trebalo sve ukupno?

Hvala!
 
Ni3ous said:
Bravo na putopisu, bravo na slikama, krasan trip.

Možda si več napisao, a nisam vidjeo...
Picoda reci molim koji foto aparat si koristio, jer moj Canon SX110 IS toga ne može, al možda zato jer ga još nisam poveo u Tunis :) ?
Koliko vam je dana trebalo sve ukupno?

Hvala!

14 dana s Italijom. Dosta je 10. Uz bolju organizaciju.  :mrgreen:
Nije to do aparata, a bogami, ni do mene. Dobar krajolik pa slika ispadne OK. Evo ovaj mali Olympus.
 
Opet ja. I dalje ne vidim fotke. Sad ne vidim više ni one s osme stranice, samo ove na devetoj. Kao da ispare s vremenom :D.
Ako netko zna u čem je problem, molim za pomoć.
 
vjerovatno ti ne valja browser, probaj
http://www.google.com/chrome/index.html?hl=hr&brand=CHMB&utm_campaign=hr&utm_source=hr-ha-emea-hr-sk&utm_medium=ha
 
Decki super ste!!
Svaka cast na lipom poduhvatu i opusu na forumu!!
Sta vise slika to je lijepse i slađe!!
A da samo znate u koju ste me gabulu bacili vas 2 i Putnik,ajajajaj odlucija sam kupiti XJ6 Diversion F a sad imam bubu posto sam avanturista da kupim XT660Z Tenere!!
Ajme meni sad opet ispocetka sve dvojbe,pitanja,mozganja,neprospavane noci i SL.!! :mrgreen: :mrgreen: :misli:
Pohvala decki!!!! (y) (y)