Odakle je Fatamorgana?..... Sahara 2010 .....

Fala ljudi na komentarima. Ovaj zadnji me posebno trznuo... (y)

herman said:
krenuh na bjb sa once a pona time in america, te nastavih ovde sa fatamorganom i j afrikom.

zadnji put sam toliko uzivao u putopisu dok sam, kao klinac, citao "pisma iz azije" od zuke dzumhura.
bravo  (y)

Evo jedne njegove recenice koja pristaje uz ovaj putopis:
“Oaza u pustinji obraduje covjeka kao tacka poslije dugacke i nezanimljive recenice nekog gnjavatora i mehkosera”.

Hodoljublja...Putovanje po besmislu...Zulfikar Dzumhur je zakon! :naklon: :naklon: :naklon:
 
makazica said:
Pročitah ovo ponovno u kontekstu bacanja nekih ješki u zadnje vrijeme.

Samo da znaš, I'm in. Ako me primate, naravno. I ako govno izdrži....

M.

He,he... navukao si se.  (y)
 
makazica said:
Pročitah ovo ponovno u kontekstu bacanja nekih ješki u zadnje vrijeme.

Samo da znaš, I'm in. Ako me primate, naravno. I ako govno izdrži....

M.

Pakiraj lagano alat...dijelove, puni kasicu i cekaj poziv u tri ujutro... :mrgreen:
 
makazica said:
Jel previše tražim ako pitam da se barem odredi tromjesečje?

:mrgreen:

koji dio upute nisi razumio piškice razmažena?
:mrgreen:
 
makazica said:
Nis razumel niš, nastavio sam pisat komunikacije radi..... :jesus:

OK, prevest ću;
sjedi, šuti, štedi, šerafi
 
picoda said:
Pakiraj lagano alat...dijelove, puni kasicu i cekaj poziv u tri ujutro... :mrgreen:

Ak sve bude po planu, pridruzil bi vam se jos jedan narancasti.. Jedino ne znam kam cemo sa svim rezervnim djelovima?  :misli:  :mrgreen:
 
z3c said:
Ak sve bude po planu, pridruzil bi vam se jos jedan narancasti.. Jedino ne znam kam cemo sa svim rezervnim djelovima?  :misli:  :mrgreen:
Nema od te voznje onda nista!
...jedan bi se mozda i provukao, dva su ipak previse!


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
makazica said:
Jel previše tražim ako pitam da se barem odredi tromjesečje?

:mrgreen:

Clox ti je lipo objasnija. Moji su kuferi i sad napunjeni. S Ivanom si ko spavac al qaide...obicno nazove noc prije puta... :mrgreen:
Mozda bi prvo tromjesecje 2013 bila realna opcija. Imamo nesto "posla" do nove godine.  :wink: :mrgreen:

z3c said:
Ak sve bude po planu, pridruzil bi vam se jos jedan narancasti.. Jedino ne znam kam cemo sa svim rezervnim djelovima?  :misli:  :mrgreen:

Ne brini. Pijesak ljubi motore natovarene alatom i dijelovima... :0648: :mrgreen:
 
AnteK said:
Ovaj No.1 je Afrikanac, No.3 je Struja, ostali nek se prepoznaju. :mrgreen: (y)

Zakacija bi ja njima kufere i natrpa ih svime sta prosjecan narancasti treba na putu pa da vidimo cija tetka crnu vunu prede...i tko misli da se Pojas Gaze nalazi u kutiji prve pomoci... :mrgreen:
 
makazica said:
Samo da Vas izvjestim da sam promjenio i skratio termin korištenja GO kako bi na raspolaganju imao slobodne dane za....

8) 8)

Al si narajcan  :mrgreen: :mrgreen: (y)