Ode pila jučer ,suze radosnice (kawa rx 1000)

Kawah

Well-known member
Interesiral bi me Rx1000 ,Brodsko Posavska županija ,crveno crni,izgleda uredno .Njuška naravno ! Znam da je star i sve kaj s tim ide ,sve informacije dobro došle. 8) Naime ,jučer sam neplanirano prodao svog zelenka,pa mi ostala neka kunica ibera u džepu . 8) :021:
 
a ovak na slikama izgleda uredno (ak sam dobrog vidio na njuški). moj je prebacil 100000 i dalje sve dela. dost se grije pa mu baš ne odgovara vožnja u nekakvim kolonama i gužvama, a ciklistika, vilice, kočnice i ostale popratne pizdarije u skladu s vremenom proizvodnje. Na toj kilometraži bi mogao imat problem sa "bendixom", odnosno može bit da zavrti anlaser koji put u prazno il se čuje lupkanje kod verglanja.
 
Znam za te simptome i boljke,ima lanc za alternator ,oće zacvikati.Ak se dogodi u vožnji , na podu si u roku odma. Topovi nisu njegovi kolko vidim, ovo crno oko fara isto, gume su vjerovatno kaput ,ne znam kakve su frge ,ti si imal neke poteškoće s njima kolko se sjećam  . Kaj misliš kolko bi okvirno vredil po tvojem ? (y) :021:
          Čekam ponudu za gume,rijetke su danas te 16ice,kaj imaš ti na svojem ?
 
gume sam ja kupil prek neta (kupigume.hr) i imali su u ponudi nekoliko marki u toj dimenziji i cijena je bila prihvatljiva. Ja sam sa frgama imo borbu jer je motor dugo stajal, pa je bilo nutra svega i svačega, pa su i propišale, uglavnom posložilo se. Promijenio gumene dijelove, šarafiće za smijesu, dobro očistio i delaju. Cijenu ne bi komentiral, nekom je to puno za stari motor, nekom je malo.
 
Štima,cijena je kakva je.Ne brine me toliko godište,stara je to koncepcija,znam da može riknuti svaki tren,rađe onda nek rikne za što manji iznos.Već gume ,potrošne stvari i neki elementarni servis s regom odnosi pet šest tisuća . Nije mi nužan,ne očekujem svemirski brod .Valjda se bude javil neko iz tog kraja ko možda pozna gazdu i bajk pobliže .  (y) :021:
 
Taj 1000RX iz SB se već duže vremena prodaje ako se ne varam?  ponudit čovjeku 5000kn i nek se veseli  :mrgreen:
 
Malo kasniš s paljenjem  :LOL: ,no nema veze,nebitno . Situacija je bila slijedeća:već sam dogovorio iznos,budući da imam rx jako dugo ,pa ajde uzet ću. Međutim ,rega pri kraju ,potreban nešto ozbiljniji servis,gume u dimenziji 16 cola koje baš nisu česte ko današnje sedamnaestice i evo te na dvanaest tisuća  ,za 32godine staru ragu koju imam uz ovog  novijeg opet starog četrnaest godina .Eto ,neću reći da sam odustao,ali to kaj veliš da mu ponudim petaka u kunama možda ima smisla . (y) :021: