Oden na kavu do ST, pa produžin do CG...

ivan_m

Well-known member
I tako i bi... Od prijatelja nitko nije bija raspoložen za vožnju (bila je teška subotnja večer)  :mrgreen: a onaj jedini koji je bija u stanju je mora hitno završit jedan posal... Rekoh nema veze, iden sam u đir  :wink:

Krenija san do Splita popit kavu, mislin se to mi je mali đir iden bar do Makarske... prođen i Makarsku
Padne mi napamet CG (mislin se u sebi, zašto ne)  :mrgreen:

Prvo stajanje Neum



mislin da nema graničnog prelaza bez ove reklame...

Drugo stajanje Dubrovnik (slanje pp-a fjaki da se nađemo u mom povratku)




Na granici sa CG granični policajac mi pravi probleme zato šta neman punomoć za motor (na čačinom je imenu)
Na kraju se samo zafrkava, a meni skoro srce stalo  :mrgreen:

Herceg novi








Pogled iz H.Novog na Boku i Jadran




Dalje vožnja cestom prema Kotoru




Gospa o Skrpjela


Perast


Manastir sv.Djorde-a






Zanimljiva vozila uz cestu:
Čuveni Cadillac


Dodge Power Wagon

koji stroj...


šteta šta služi kao skladište keramičkih pločica  :mrgreen:

Kotor














U povratku stajem u DU na Srđ i most





malo prođirat s fjakon pa pravac kući...
 
Odlične slike  (y) (y)
 
live-for-ride said:
Krenuo s jednim motorom, vratio se s dva. Pa gdje toga ima :mrgreen: (y)

Kod cigića!!  :LOL: :LOL: :LOL:

Zafrkavam se - Ivane, vožnjica ti je bila prekrasna, opet me podgrijava da ispunim obećanje dano samom sebi sto puta da odem do Crne Gore... Ovo u Kotoru - čija je to zastava na crkvi?

I, BTW, koliko kilometara ti je bila ta "vožnjica"??  (y) (y) (y) (y)
 
Da si se javio mozda bi se prikljucio dio puta. Taman sam okolo bauljao, ne znajuci di bi  :wink:

Odlicna voznja  (y) (y)
 
Sledgehammer said:
Kod cigića!!  :LOL: :LOL: :LOL:

Zafrkavam se - Ivane, vožnjica ti je bila prekrasna, opet me podgrijava da ispunim obećanje dano samom sebi sto puta da odem do Crne Gore... Ovo u Kotoru - čija je to zastava na crkvi?

I, BTW, koliko kilometara ti je bila ta "vožnjica"??  (y) (y) (y) (y)

Do Cg  :misli: :misli: :misli: i proc kroz Dubrovnik  :misli: :misli: :misli: hmmmmmmmmmmmm  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
(y) Lipo , i zanimljivo!
 
a dobro da ti na kavi u Makarskoj napamet nije pala Skandinavija  :jesus: :jesus: lip đir -izlet samo mi je nikako malo jean dan za obač
 
Sledgehammer said:
Kod cigića!!  :LOL: :LOL: :LOL:

Zafrkavam se - Ivane, vožnjica ti je bila prekrasna, opet me podgrijava da ispunim obećanje dano samom sebi sto puta da odem do Crne Gore... Ovo u Kotoru - čija je to zastava na crkvi?

I, BTW, koliko kilometara ti je bila ta "vožnjica"??  (y) (y) (y) (y)

Zastava na crkvi je srpska, crkva pripada srpskoj pravoslavnoj crkvi

Sve skupa blizu 800 km  (y)

bgor said:
e to je duša i srce svaka ti dala , slike ludilo pomalo zavidim (y) (y) :D

Nemoj zavidit, motor imaš, malo volje i par stotina kn nebi tribali bit problem  :wink:

picoda said:
Da si se javio mozda bi se prikljucio dio puta. Taman sam okolo bauljao, ne znajuci di bi  :wink:

Odlicna voznja  (y) (y)

Da san ti se javija sigurno nebi oša do CG nego bi baulja okolo skupa s tobon  :LOL:  :mrgreen:

rus said:
a dobro da ti na kavi u Makarskoj napamet nije pala Skandinavija  :jesus: :jesus: lip đir -izlet samo mi je nikako malo jedan dan za obač

Definitvno se slažen  (y) zato ostavljan 3-4 dana za obilazak CG prid kraj lita  :wink:


@
fala svima na komentarima  :wink: