odgađanje plačanja god. poreza...

ivan001 said:
Upravo stiglo 350 kn za platiti 250 kn auto i 100kn motor ,
platiti se mora u roku 15 dana jer porezna ne prašta kamatu  :sad:  .
Pošto se mislim i dalje voziti :021: izbora nema... :palacdolje:


Jebes motor kojem porez kosta samo 100kn godisnje  :mrgreen:


buby213 said:
Ja redovito odjavljujem motor i ne dolazi mi nista za porez bit je da se odjavi do kraja godine i da se prijavi posle 01.04. ...i još uzmem pare od osiguranja jer se vozim samo 6 mjeseci,po hladnoci mi se neda zato zguštaš ljeto kak treba  (y)

A kaj je s nama kaj se ocemo vozit i kad je tebi hladno?  :D


 
Babylon-07 said:
Tko nema da plati neka proda i amen, a boze filozofije oko placanja poreza jebote.
Bilo i biće,nećeš velike flozofije - svaki gušt se plaća..
 
A je li se moze traziti umanjenje iznosa ako je motor redovno samo pola godine registriran (odjava u 10mj. prijava u 4.) ?
 
cRuNk said:
A je li se moze traziti umanjenje iznosa ako je motor redovno samo pola godine registriran (odjava u 10mj. prijava u 4.) ?
da  :mrgreen:
 
:sad: nakon 6 godina uspješnog neplačanja nameti na pamet stiglo me  :palacdolje: http://porez.zio.hr
nisam još dobio uplatnicu ali tu mogu provjeriti , na žalost stiže 800 kn za 7 god stari motor , bar su auto zaboravili :) Više ne pomaže odjava - prijava počeli su 4 puta godišnje provjeravati  :evil:
 
hondamoto said:
:sad: nakon 6 godina uspješnog neplačanja nameti na pamet stiglo me  :palacdolje: http://porez.zio.hr
nisam još dobio uplatnicu ali tu mogu provjeriti , na žalost stiže 800 kn za 7 god stari motor , bar su auto zaboravili :) Više ne pomaže odjava - prijava počeli su 4 puta godišnje provjeravati  :evil:
Niste obveznik plaćanja Poreza na cestovna motorna vozila za 2011. godinu


:mrgreen:
 
GSX 1402 said:

Ne znam da li te mogu shvatiti ozbiljno s obzirom na smile  :misli: :D
 
GSX 1402 said:
Niste obveznik plaćanja Poreza na cestovna motorna vozila za 2011. godinu


:mrgreen:
Na žalost , jesam , promjenili su datum , sada ide naplata na dan 01,01. za sva reg . vozila  u OBŽ :palacdolje: stiglo 800 kunića , a 7 mi je sretan broj :( . Bar mi za auto nije stiglo jer sam ga regao u veljaći , no zato će nagodinu doći za 2 godine  :LOL: sad poslje karavane ga lijepo odjavim i prijavim u 3.mjesecu  :jesus: malo povrata od osiguranja ... kad ustreba ima tehnički pa na probne table 63 kn za 15 dana :)
 
hondamoto said:
Na žalost , jesam , promjenili su datum , sada ide naplata na dan 01,01. za sva reg . vozila  u OBŽ :palacdolje: stiglo 800 kunića , a 7 mi je sretan broj :( . Bar mi za auto nije stiglo jer sam ga regao u veljaći , no zato će nagodinu doći za 2 godine  :LOL: sad poslje karavane ga lijepo odjavim i prijavim u 3.mjesecu  :jesus: malo povrata od osiguranja ... kad ustreba ima tehnički pa na probne table 63 kn za 15 dana :)
:jesus:
to meni piše  :mrgreen:
 
cRuNk said:
A je li se moze traziti umanjenje iznosa ako je motor redovno samo pola godine registriran (odjava u 10mj. prijava u 4.) ?

ako tako radiš nećeš poraza ni dobit....bar ja ne dobijam....
 
dobio sam ga a tako radim  :palacdolje:  :misli:

1000kn okruglo  :angry:
 
iznos poreza se obračunava prema broju dana tj mjeseci kolko si bio u posjedu vozila tak da ovo s odjavama i prijavama više ne pali, a plaća se i na odjavljeno vozilo lp  :jesus:
 
mg749ie said:
iznos poreza se obračunava prema broju dana tj mjeseci kolko si bio u posjedu vozila tak da ovo s odjavama i prijavama više ne pali, a plaća se i na odjavljeno vozilo lp  :jesus:
2. Porez na cestovna motorna vozila

Članak 17.
(1) Porez na cestovna motorna vozila plaćaju pravne i fizičke osobe koje su vlasnici registriranih osobnih automobila i motocikla.

:mrgreen:
 
mg749ie said:
iznos poreza se obračunava prema broju dana tj mjeseci kolko si bio u posjedu vozila tak da ovo s odjavama i prijavama više ne pali, a plaća se i na odjavljeno vozilo lp  :jesus:

ovo nije vrijedilo nikad u praksi jedino na papiru jer ja već 6-7 godina ne plaćam ništa......
uredno odjavljivao i prijavljivao i sve ok...... e sad me brine ovo ako je točno onda je gotovo...šta je bilo bilo je....

GSX 1402 said:
2. Porez na cestovna motorna vozila

Članak 17.
(1) Porez na cestovna motorna vozila plaćaju pravne i fizičke osobe koje su vlasnici registriranih osobnih automobila i motocikla.

:mrgreen:

a opet ako nije registriran nema poreza.....ništa odjavljujem pa kako bude..... :misli: :mrgreen: