Odjava razbijenog motocikla

modus15

New member
Ne mogu postaviti novu temu  pod kategoriju "Info Pult" niti pod "Ostale Rasprave", nemam ponuđenu opciju nova tema pa molim administratora koji je zadužen za ovaj dio foruma da temu prebaci u odgovarajuću kategoriju.
Radi se o odjavi motocikla, trenutno ga nemam namjeru popravljati. Prošle godine sam imao udes na motociklu, nisam bio kriv. Policija je došla, napravila uviđaj te pošto motor nije bio u voznom stanju uzela tablice, a ja sam dobio neki papir koji mi služi kao potvrda da su mi uzeli tablice i s kojim idem na izvanredni tehnički pregled kada popravim motor. Prometna i knjižica vozila su kod mene ostale. To se dogodilo kod Slatine, dakle službenici iz njihove policijske postaje su obavili posao, a ja sam iz Daruvara i imamo svoju policijsku postaju u kojoj su izdani dokumenti za moj motocikl. Pošto se prilikom odjave vozila mora donesti registarska pločica (između ostalog), da li moram ići tražiti u drugu policijsku postaju svoju tablicu ili ju oni automatski šalju u policijsku postaju u kojoj su izdani dokumenti za moj motor?
 
ne trebaš ići nigdje ništa tražiti... ;)

dođeš u svoju PP i kupiš 20 kuna biljega i odjaviš motor sa svojom prometnom i tom potvrdom o oduzimanju tablice .. ;)

samo nemoj kasniti više od 7 dana nakon što ti je istekla registracija..
 
strasilo said:
ne trebaš ići nigdje ništa tražiti... ;)
dođeš u svoju PP i kupiš 20 kuna biljega i odjaviš motor sa svojom prometnom i tom potvrdom o oduzimanju tablice .. ;)
Naravno i sa knjižicom vozila i osobnom iskaznicom, kao i sa kupljenim registracijskim listom ;)
 
osobna se podrazumjeva.... jer je neimanje iste kažnjivo ...  :mrgreen: :mrgreen:

a registracijski list ?!? mene nisu tražili... tj. neznam ni šta je ...  :misli:
 
Da, onaj plavi papir dimenzija A4 sa milijon kući sa istim podacima koji pišu i u prometnoj (gusjenice da/ne, kuka da/ne i sl.)
Drugi papir koji se ispunjava je papir o mjestu čuvanja vozila.

strasilo said:
osobna se podrazumjeva.... jer je neimanje iste kažnjivo ...  :mrgreen: :mrgreen:

a registracijski list ?!? mene nisu tražili... tj. neznam ni šta je ...  :misli:
U nekim PU ga ispunjavaju sami, negdje traže da im doneseš prazan, a negdje da im predaš prethodno popunjen. :mrgreen:
 
onda znam šta je ... to kod nas rade sami ...  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Da, onaj plavi papir dimenzija A4 sa milijon kući sa istim podacima koji pišu i u prometnoj (gusjenice da/ne, kuka da/ne i sl.)
Drugi papir koji se ispunjava je papir o mjestu čuvanja vozila.
U nekim PU ga ispunjavaju sami, negdje traže da im doneseš prazan, a negdje da im predaš prethodno popunjen. :mrgreen:
I 20 kuna biljega potrebito uz taj plavi papiric

Sent from my MediaPad 7 Lite using Tapatalk 2

 
Nije trebala ona potvrda o oduzimanju, tablicu su sami poslali iz Slatine u Daruvar nakon što se nesreća dogodila, kod nas ona gospođa sama popunjava taj papir, ide 20 kn biljega i 1 kn za taj plavi papir.