Odluka o kupovini motora i servisna podrska

Da li je na odluku o kupovini motora imao uticaj servisna mreza?

  • 1. Ne uopce

    Votes: 0 0.0%
  • 2. Imalo je 50 % utjecaja

    Votes: 0 0.0%
  • 3.Kad sam birao marku motora to je bio presudan faktor

    Votes: 0 0.0%
  • 4. Kad budem ponovo kupovao to ce mi biti vrlo vazno

    Votes: 0 0.0%
  • 5. Kad budem ponovo kupovao o tome necu uopce razmisljat

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Citajuci malo ovaj podfurum zanima me koliko je ljudi od vas kupilo motor kalkulirajuci na kvalitetu servisa doticne marke u Hrvatskoj ili uopce niste o tome razmisljali. Moja zelja je KLE i kupit cu ga ne samo zbog dobre cijene ulozeno/dobijeno nego i zbog dobrih iskustava ljudi sa KMS-om.
 
Honda je bila doma,a vani tak zima da sam mislil da bum umro.Kad je prodavač ispelal plavi KLE iz garaže zadnja misao mi je bila servisi.Nisam neki bajker,motor mi je prevozno sredstvom od A-B 12 mjeseci u godini.možda sam glupo postupil, kupil sam motor srcem,ali mislim da se nisam zeznul.Več 13000km me služi,sve si radim sam(ulje,filtri,pločice) jedino mi je Dudo iz V.Mlake naštelal frgazere.Da kupujem Norton,Triumph,Hyosung dobro bi se raspitali,ali japanci koji prevladavaju kod nas;za servisere,dobre servisere tih pila uvijek čuješ i uvijek će biti onih koji to rade sa puno ljubavi i znaju kaj rade :roll:
 
Kupio sam Guzzi prošlu jesen. U ING KARTU. Sve o toj firmi je već napisano na forumu. Pošto sam sad malo imao naganjanja u vezi tih stvari,zaključak je da nije bitan servis. Snađeš se vrlo brzo. Kaj ti vredi da je radiona druga kuća od tebe ak ne valja pa opet moraš tražit. A servisa ionako ima za sve motore u blizini. 100km ti ionako dođe kao razlog za malo vožnje,a ako si u kvaru,prikolicu moraš nać i za 10km.

Kaj se tiče Guzzia,ako znate nekog da ga ima,sad sam pun informacija,pogotovo za tvorničke greške,nabavu dijelova itd. Ako neko kaj treba,javite mi na PP.