ODMETNICI

Čitate li 'Odmetnike'?

  • pročitao jedan nastavak i nisu moj tip štiva

    Votes: 18 7.3%
  • čitam redovito

    Votes: 228 92.7%

  • Total voters
    246
Bilo je baš dobro!

Zbog kašnjenja sam mislio da je to taktika da se birtiji poveća promet, kad na kraju, sve runde je platio sponzor.
Pa, eto, fala Im! :)
 
M12 said:
Dobio knjigu ali bez posvete  :(

  ...promaklo mi je, ali ne znam kako. Vrati mi je natrag i poslati ću ti je sa posvetom, potpisom i 20 kn što ćeš dati za poštarinu. Sorry  :(
 
M12 said:
Dobio knjigu ali bez posvete  :(

OldBoy said:
  ...promaklo mi je, ali ne znam kako. Vrati mi je natrag i poslati ću ti je sa posvetom, potpisom i 20 kn što ćeš dati za poštarinu. Sorry  :(

možda je malo dalje...barem meni nisi potpisao na prvoj strani  :misli:
 
ADAM said:
možda je malo dalje...barem meni nisi potpisao na prvoj strani  :misli:

    ...potpisujem se uvijek na petoj stranici  (y)

    Javit će se ako je našao. Ako nije, riješiti ćemo. Nema problema. 
 
OldBoy said:
  ...promaklo mi je, ali ne znam kako. Vrati mi je natrag i poslati ću ti je sa posvetom, potpisom i 20 kn što ćeš dati za poštarinu. Sorry  :(
ma jok platit ces pivu a ja cu jednom prilikom dofurat knjigu za sobom. Jebiga ako postanes poznat knjiga vrijedi vishe s potpisom :mrgreen:

edit: sramota me  :mrgreen: umoran ko sivonja pa predvidio jednu stranicu gde posveta. Javno se ispričavam OldBoyu  (y) a za knjigu prva liga od materijala stranica, korice, i svega i ponajviše priće koja je u njoj  (y) još jednom svaka čast!
 
M12 said:
ma jok platit ces pivu a ja cu jednom prilikom dofurat knjigu za sobom. Jebiga ako postanes poznat knjiga vrijedi vishe s potpisom :mrgreen:

edit: sramota me  :mrgreen: umoran ko sivonja pa predvidio jednu stranicu gde posveta. Javno se ispričavam OldBoyu  (y) a za knjigu prva liga od materijala stranica, korice, i svega i ponajviše priće koja je u njoj  (y) još jednom svaka čast!

    ...nema ti što biti neugodno, jer sam knjigu prije tvoje ZAISTA zaboravio potpisati. Pola sata kasnije sam se sjetio i otišao do pošte moliti žensku da mi vrati pošiljku. Otvorio je, potpisao se, i ponovo zatvorio. Dakle, moguće je da je pošaljem nepotpisanu  :wink: (y) 
 
  ...slabo vam ide kupovina knjige, dragi moji forumaši  :misli:

    Manje od dvadeset komada, s time da su neki uzeli po dvije  :wink: :mrgreen:.

    Iako vidim da vam je i dalje interesantno isčitavati 'Odmetnike' (dnevno cca 30 'klikova').

   
 
OldBoy said:
...slabo vam ide kupovina knjige, dragi moji forumaši  :misli:

    Manje od dvadeset komada, s time da su neki uzeli po dvije  :wink: :mrgreen:.

    Iako vidim da vam je i dalje interesantno isčitavati 'Odmetnike' (dnevno cca 30 'klikova').

 

:shock:

To ovi kaj su pisali da kupuju čim izađe ili kaj su si kao dobri s tobom  :misli: :mrgreen:
 
ccc......
nacukali ste coveka štampat knjigu i sad ga još zajebavate


:mrgreen:
 
Ninja said:
ccc......
nacukali ste coveka štampat knjigu i sad ga još zajebavate


:mrgreen:

Mučka đubrad ;) :mrgreen:
 
:D:D
HIGHLANDER said:
:shock:

To ovi kaj su pisali da kupuju čim izađe ili kaj su si kao dobri s tobom  :misli: :mrgreen:


Moj primjerak je pročitan odavno! :)
 
KorniKornjaca said:
:D:D

Moj primjerak je pročitan odavno! :)

Kam se guraš, ne odnosi se na tebe ;) :mrgreen:
 
Ninja said:
ccc......
nacukali ste coveka štampat knjigu i sad ga još zajebavate


:mrgreen:

  ...krivo! To ide ovak: godinu dana sam vas častil s pričom u nastavcima. Onda ste rekli da bi to bila dobra knjiga, i rešil sam i to. I SVE sam vas pozval da vas pićem počastim. Sad kad je došel red na vas, malo ste tanki.

    Ja sam svoj dio već dobil. Zabavil sam se pisanjem, uređivanjem, traženjem (i nalaženjem) poguranca za tiskanje. Čak sam i korice sam išel nacrtat i uredit, čisti bonus gledajući svoje zadovoljstvo da sam i to rešil.

    Šteta je samo ako iti jedan primjerak knjige ostane neprodan. To bi mi kvarilo zadovoljsto čitave ove igre. Nije lova u pitanju jer je projekt dobacio skoro do pozitivne nule. 

 

   
 
OldBoy said:
  ...krivo! To ide ovak: godinu dana sam vas častil s pričom u nastavcima. Onda ste rekli da bi to bila dobra knjiga, i rešil sam i to. I SVE sam vas pozval da vas pićem počastim. Sad kad je došel red na vas, malo ste tanki.

    Ja sam svoj dio već dobil. Zabavil sam se pisanjem, uređivanjem, traženjem (i nalaženjem) poguranca za tiskanje. Čak sam i korice sam išel nacrtat i uredit, čisti bonus gledajući svoje zadovoljstvo da sam i to rešil.

    Šteta je samo ako iti jedan primjerak knjige ostane neprodan. To bi mi kvarilo zadovoljsto čitave ove igre. Nije lova u pitanju jer je projekt dobacio skoro do pozitivne nule. 


da bi reč rekel  (y)