ODMETNICI

Čitate li 'Odmetnike'?

  • pročitao jedan nastavak i nisu moj tip štiva

    Votes: 18 7.3%
  • čitam redovito

    Votes: 228 92.7%

  • Total voters
    246
OldBoy said:
    ...prednost cyber kontakata je u tome što možeš biti kaj god očeš. Priča se o svemirskim Iphoneima, kometniraju se porschei, gume se kupuju ISKLJUČIVO ako nisu dulje od par tjedana na skladištu i slični bureki. Dimna zavjesa iza koje foleri čuće u svojim prosječnim i ispodprosječnim realnostima.

    Da Foruma nema, moralo bi ga se pod hitno izmisliti  :wink: (y)

 

no shit :LOL:

ja bi ti to čital da nema tolko murije i kamata :mrgreen:

dotad sam na čiklit literaturi, Celzijus rules


Srki
 
Srki said:
no shit :LOL:

ja bi ti to čital da nema tolko murije i kamata :mrgreen:

dotad sam na čiklit literaturi, Celzijus rules


Srki

    ...kupio si njenu knjigu u gledaš slike? Koji si ti pervert.  :LOL:

      A po 'Odmetnicima' hračkaj, ali kad ih kupiši i osobno preuzmeš. Ovak ti ja to tretiram ko lajanje pesa iza plota  :wink: :mrgreen:
 
guraš prodaju na provoke :LOL: :LOL:
 
Fina pričica...pročito u dva dana... (y)  sa svim tim likovima, situacijama, motorima... podsjetilo me na 90te i odrastanje u istima...

Ono sto bi bilo u redu je editirati prvi post, i napomenuti da su sad tu samo dijelovi price... jer dok citas i ne kuzis bas sta sad odjednom... pa nazad stranicu dve, pa napred, pa gledas vamo pa tamo... pa se pitas ko tu sad lud... dok negdje pred kraj skuzis sta se desilo...

Nego razmisljam malo, kako su zvali Klempu, ako nitko nije smio da ga zove Klempo jer bi dobio po škapicli, a njegov stari i Saletov stari su ga jedino zvali poimence, jesam nesto propustio(imo sam brdo posla nazalost)?

I jos nesto primjetio sma da je bilo najavljeno kao da ce Klempo pricati iz prvog lica, no ima dijelova di malo pise i u trecem licu.

Veselim se kad cu imati vise vremena da procitam cijelu knjigu.
 
      2 Kuzma:

      Klempo nije dopuštao da ga zovu 'Klempavi', a Klempo mu je bio službeni nick. Inače nadimci postoje da bi netko svoje pravo ime sačuvao za istinski bliske osobe.

      Iz prvog lica ide ona priča koju Klempo realno može prepričavati, jer je u potpunosti njegovo iskustvo. Nikšin, ili Žacov dio ne može i taj mora ići u trećem licu. A sve skupa nije zamišljeno kao kompaktan roman, nego kao skup priča koji se isprepliću i na taj način ipak tvore cjelinu.

      Do knjige ćeš najbrže doći ako mi na pp javiš da bi je htio imati. Ovdje na forumu ona nije kompletna.
 
    ...život piše nastavke 'Odmetnika'  :mrgreen:

      http://www.index.hr/vijesti/clanak/godinama-ga-se-povezivalo-s-mafijom-tko-je-bio-vinko-zuljevic-klica/817818.aspx
 
    Kada sam početkom travnja 2013. napisao posljednji nastavak 'Odmetnika', tema je imala malo više od 44.000 pogleda. Ovih je dana prebačena cifra od 100.000 klikova. Ne znam koliko je ljudi pročitalo sve nastavke, ali uvjeren sam da je u pitanju više od tisuću čitatelja. Bravo 'ja'. Meni je ovo veliki uspjeh. A o zadovoljstvu da ne govorimo. Sve vas volim.

    One koji su knjigu kupili, malo više  :mrgreen:   
 
Cijena je mala u odnosu na sadrzaj  (y)
Ne, nisam citao, toliko mi dosadno ipak nije  :mrgreen:    al sam ti neizmjerno zahvalan  :mrgreen:  sjetio sam te se, oooo daaaaaa    8)    :LOL:
 
Moze link da to procitam!

Inace Old, sve pohvale za knjigu, poklonio sam je prijatelju za rodendan, a on nije nesto od knjiga. Ali ovu je prozvakao u jedno popodne!
 
andrej16888 said:
Moze link da to procitam!

Inace Old, sve pohvale za knjigu, poklonio sam je prijatelju za rodendan, a on nije nesto od knjiga. Ali ovu je prozvakao u jedno popodne!

...otvoriš tu na forumu stranicu 'moto priče', scrollaš malo niže i negdje na sredini ti je 'Crni raj'
 
Ej cao ljudi pozz,nesto tako brmbim kad strava naleti ovdje, pred 2 god.frend mi odlazio za kanadu jbg silom prilike trbuhom za kruhom i poklonio mi knjigu ,inace dosta km smo prevalili na koje kakvim prevoznim sredstvima,nine bitno sta se vozi samo da se vozi,a knjiga odmetnici ,isprva sam zahvalio pogledao i ostavio da kupi prasinu. nisam od onih koji citaju ,samo gledam slike hhehehhe.
Svaki dan je spominjao krabasaki, grbonja klempo,i nije bilo druge nego da prelistam koju stranicu,procitao knjigu u 2 dana ,jbg sta ces kad te krene krenete  shvatis da znas citati.iako imamo razlicito misljenj o njoj od tog dana neke stvari su se promjenile ne gleda se isto na grbonje ,i slozili smo se ako se ikada sretnemo na cesti mozda nekada a mozda nikada iako to nebih zelio,odlucili smo potraziti plavog klokana, kao sto rekoh ostavila je knjiga trag ,hvala autoru.
Dali postoji jos koji nastavak i dali stvarno postoji plavi klokan :) :)
 
Nemoj niš tražit, razočarati ćeš se,ostavi onako kako ti je knjiga utisnula.
 
Ljudi,može jedno pitanje?Gdje se može kupiti knjiga Odmetnici,jel ima za kupit u kojoj knjižari u ZG?Vidio sam da ima u webknjižari,ali nemam baš puno iskustva sa kupovinom prek interneta,pa bi rađe u knjižari ak ima.
Baš sam jučer počeo opet čitati Odmetnike tu na forumu,ali bi rađe iz knjige,tu su dijelovi priče isprekidani komentarima.