Odvalio sajlu brzinomjera

bricksrheavy

Well-known member
Zaboravio sam skinuti disc lock :zid: i BAM! - odvalim sajlu brzinomjera. Srećom nisam kretao nego samo pomicao motor. Prsten koji se našarafi na kotač je ostao na svom mjestu, dok je sajla izbačena iz ležišta. Vidim da je sve ostalo na njoj zakovano (na drugom kraju je napravljena na isti način), pa ako tko zna način da prsten vratim nazad...
 
probaj malo taj rub pobrusit,ali sto manje je moguce,pa kad naguras prsten onda ga malo stucaj s cekicem
stavi na rub skripa i lagano ga rasiri,da drzi prsten

probaj nemas sta izgubit

 
na kraju sajle obrusi rub toliko da poravnaš dvije suprotne strane, kako bi se podkoso dalo ugurat u prsten  :wink: ....možeš i u prstenu isto tako obrusit dvije suprotne strane zuba koji drži kraj sajle da se sajla da podkoso ugurat....kad se sajla okrene okomito na prsten neće moći ispast  8)
 
Hvala na pomoći (y)
Kad sam po vašim odgovorima vidio da nema elegantnog rješenja okrenuo sam se nasilju :shock: Čekić i rolcange, zavrnuo ovaj muški dio prema unutra, stavio prsten pa opet prema van. Sad se i dalje mogu voziti strogo po ograničenju :mrgreen:
 
:eek:hne:

Koji manijak. :no:
Jadan motor.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Morat ću tražiti da se ova tema obriše, budem li ikad prodavao motor ne želim da potencijalni kupac naleti na nju i vidi kako sam se krvnički iživljavao na njemu :shock:



:mrgreen:
 
Drugi put ga veži za stablo al gledaj da bude malo jače da ga nebi slučajno potegao za sobom. :mrgreen:
 
barba said:
Drugi put ga veži za stablo al gledaj da bude malo jače da ga nebi slučajno potegao za sobom. :mrgreen:
:mrgreen:
Motor mi je udaljen oko 100 metara od ulaza u zgradu, prije par dana došao do njega i skužio da sam zaboravio ponijeti kacigu :mrgreen: Jednom sam čak pored UPALJENOG motora par trenutaka kopao po đepu tražeći ključ od kontakt brave :LOL:
 
ma bitno da tebi nije niš, koliko si smotan  :0648: :LOL:

ista stvar bila sa ER5-ticom, "popravila", radilo, pa se raspalo preko nekih grba na asfaltu...ravno u servis i za 90 kn uzela novu od Ninje .. pasalo  :wink:
 
KING RR said:
Koja je uopce potreba stavljanja disc lock-a na to, to, sto god bilo    :shock:







:mrgreen:
"Motor" sam kupio da imam na što okačiti disc lock jer sam se bojao da mi ga ne ukradu :mrgreen:
 
e to vec zvuci realno    :mrgreen:    jednom su i meni ukrali disc lock i home made stender, a SVa nisu ni pogledali  :LOL:
 
KING RR said:
e to vec zvuci realno    :mrgreen:    jednom su i meni ukrali disc lock i home made stender, a SVa nisu ni pogledali  :LOL:
             
Zna lopov što je motor  a što ne.