Oglasnik - ocijenjivanje prilikom kupovine

Ivanos46

Well-known member
mislim da bi bilo dobro da se uvede u sistem foruma,sustav ocijenjivanja prilikom kupovine preko foruma.

znaci prilikom svake kupovine kupac ocijeni prodavaca i obrnuto,da mu pozitivnu ili negativnu ocijenu.

prilikom ocijenjivanja se mora staviti link od oglasa,da nebi bilo da si clanovi medusobno,daju pozitivne ocijene,uglavnom da nebi bilo muljanja.

napravi se jos nekakva crvena lista na kojoj ce biti clanovi sa kojima se netreba trgovati itd..

mislim da bi onda bilo puno sigurnije kupovati preko foruma,i da bi sa time poboljsali forum.

tak da neka moderatori razmotre prijedlog,hvala na razumijevanju. :mrgreen: (y)

 
Apsolutno.
Jos kad gazda konacno usvoji prijedlog cjenika za oglasnik i provizije za modove... Do onda racunaj da su ovdje samo mutni likovi  :mrgreen:
Osobno mislim da pola forumasa su kineski botovi jer me stalno zicaju za uslugu sa placanjem u maskicama za mobitel, plasticnim kondomima i originalnin dijelovima  :LOL:
A i sumnjam da je i gazda kinez jerbo stalno ima rasciscavanje garaze i parsto artikala za uvalit ko iz ducana  :wink:
 
dannyghost said:
Apsolutno.
Jos kad gazda konacno usvoji prijedlog cjenika za oglasnik i provizije za modove... Do onda racunaj da su ovdje samo mutni likovi  :mrgreen:
Osobno mislim da pola forumasa su kineski botovi jer me stalno zicaju za uslugu sa placanjem u maskicama za mobitel, plasticnim kondomima i originalnin dijelovima  :LOL:
A i sumnjam da je i gazda kinez jerbo stalno ima rasciscavanje garaze i parsto artikala za uvalit ko iz ducana  :wink:
Kaj gazda u sklopu opće prodaje kinezima usput frknul forum? :mrgreen:
 
Kad bi ga mogao prodat na način da i svakog od vas fizički uzmu sa sobom... još bi im i platio. :mrgreen:
 
:LOL:

najveći je zayeb kad gazda hoće uvaliti svakakva jeftina mala "sranja",
a oglasnik ne vide oni koji nisu logirani ;) :mrgreen:
 
Ukratko.. Posalji mi uplatu i ja cu ti dati ocjenu za svakog. U roku 24h :wink:
 
Komplikacija je to prevelika.Treba to netko stalno voditi up-to-date a da ne spominjem santa barbara-marisol-i jos neka turska serija trakavica i prepucavanje.
 
Neko jedan put u životu prodaje motor i onda ide na crnu listu? :misli: :mrgreen:
 
Nemora ni prodavat motor da dodje na listu  :LOL:
 
mate said:
Dani je uspio na crnu listu i kao kupac. :LOL:

Al si mu barem ostavio ulogu posrednika, savjetnika za prodaju i forumskog mehanicara :mrgreen:
 
mate said:
Pa moram, to sto on smisli ne moze bilo tko.  :mrgreen:
Iz svih tih dainese stitnika je pravi softy... Eh gazda mekog srca :LOL:

A sad mozes i priznat pučanstvu da oglasnik vec je povezan sa internom crnom listom i da lopine nemogu postavljat oglase...