Ohrid Motel Imperator povoljno i motoristi dobro došli

Djoni_

Member
Preporuka za OHRID

Motel Imperator - Bajkeri su dobrodošli

Motel Imperator je na cca 2 km od centra i bajkeri su uvijek dobro došli pa dajem svoje preporuke i podatke o motelu:
Motel Imperator, email: [email protected], Facebook: Imperator Ohrid, telefon: +389/75261126, vlasnik i glavni i odgovorni urednik provoda Vasi Risteski. Motel posjeduje parking ispred i garažu u koju se mogu smjestiti naši ljubimci na dva kotača (obična garaža rezerve za kako neki tamo kažu „motordžije“ ali staje 6 – 8 ljubimaca na dva kotača)..

Cijena hrane - večera za dvije osobe cca 17 eur.
Sobe 2013 po osobi 10 EUR sa doručkom 12 EUR

Vlasnik Vasi uz to poznaje i nekoliko mehaničara za moto putnike i voljan vas je osobno odvesti do njih uz preporuku.
 
ti sigurno dobio popust kad ga reklamiraš..  :mrgreen:
 
skuco said:
ti sigurno dobio popust kad ga reklamiraš..  :mrgreen:

Ne nikakav popust razočarao se u preporuke za sobe kod Bajkera Neima kerimoskog ovaj otkrio slučajno i sve ostalo pročitaj u putopisu ako te zanimaju detalji. Jedino ovdje su bajkeri dobro došli.
 
Djoni_ said:
Ne nikakav popust razočarao se u preporuke za sobe kod Bajkera Neima kerimoskog ovaj otkrio slučajno i sve ostalo pročitaj u putopisu ako te zanimaju detalji. Jedino ovdje su bajkeri dobro došli.
vjera mi ne dozvoljava taj dio svijeta tako da me ni cijene ne zanimaju.  (y)

putopis.  (y)
 
Djoni_ said:
Ne nikakav popust razočarao se u preporuke za sobe kod Bajkera Neima kerimoskog ovaj otkrio slučajno i sve ostalo pročitaj u putopisu ako te zanimaju detalji. Jedino ovdje su bajkeri dobro došli.

Ne bih se nikako složio sa ovom tvojom tvrdnjom!!  :palacdolje:
Bio sam tri puta u Ohridu motorom i nikada nismo imali problema oko smještaja niti za sebe a niti za motore. Čak suprotno od toga što pišeš, mi nismo tražili smještaj nego su ljudi nama prilazili i nudili sobe i apartmane tako da smo se mogli i cjenkati. I svi su bili vrlo ljubazni i nasmijani iz dva razloga: 1. oni su takav narod; 2. znaju da mi donosimo euričiće sa sobom.  :mrgreen:
 
mrgud_sk said:
Ne bih se nikako složio sa ovom tvojom tvrdnjom!!  :palacdolje:
Bio sam tri puta u Ohridu motorom i nikada nismo imali problema oko smještaja niti za sebe a niti za motore. Čak suprotno od toga što pišeš, mi nismo tražili smještaj nego su ljudi nama prilazili i nudili sobe i apartmane tako da smo se mogli i cjenkati. I svi su bili vrlo ljubazni i nasmijani iz dva razloga: 1. oni su takav narod; 2. znaju da mi donosimo euričiće sa sobom.  :mrgreen:

Znači bio si kod Neima?
 
Nisam rekao da se ne slažem s tobom u ocjenjivanju soba kod Neima nego da nisu bikeri dobrodošli samo na jednom mjestu u Ohridu ili sam ja uvijek bio te sreće da sam naletio baš na ljubazne domaćine. Iz tog razloga nije bilo potrebe tražiti nikakva "biker friendly places".
 
mrgud_sk said:
Nisam rekao da se ne slažem s tobom u ocjenjivanju soba kod Neima nego da nisu bikeri dobrodošli samo na jednom mjestu u Ohridu ili sam ja uvijek bio te sreće da sam naletio baš na ljubazne domaćine. Iz tog razloga nije bilo potrebe tražiti nikakva "biker friendly places".

Da slažem se - svi su ljubazni i žele iznajmiti, ali malo tko ima garažu za ponuditi i restoran sa Makedonskim specijalitetima u sklopu smještaja. Nadalje vlasnik simpatizira biker putnike (i poznaje nekoliko mehaničara između ostalog i specijaliziranih za motore) pa mislim da je to dovoljno razloga za pogledati ali svatko ima pravo na svoje mišljenje ...